Skoči na vsebino

Izlet po Avstriji ali Italiji...???


maxi gašper

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni, zanima me samo informativno, če bi koga zanimal izlet malo po Italiji (sveti višarji. ali pa po avstriji (grosglockner ali maltatal ali kaj podobnega), če bi bil kdo za izlet bi se z veseljem pridružil... Če je kdo za bi prosil, da mi pošlje mail ali pošlje sms ali pa mi pusti sporočilo na forumu - zasebno ali kakorkoli že. Najlepša hvala že v naprej, pa se vidimo... :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni, zanima me samo informativno, če bi koga zanimal izlet malo po Italiji (sveti višarji. ali pa po avstriji (grosglockner ali maltatal ali kaj podobnega), če bi bil kdo za izlet bi se z veseljem pridružil... Če je kdo za bi prosil, da mi pošlje mail ali pošlje sms ali pa mi pusti sporočilo na forumu - zasebno ali kakorkoli že. Najlepša hvala že v naprej, pa se vidimo... :yea1: :yea1: :yea1:

Alo, pozdraljen!

Za Avstrijo smo se danes nekaj pogovarjali, da bi korošči (spet) pripravili en enodnevni izlet po AT jezerih oz. po krajih, kjer še nismo bili... Več o vsem nas bo, ko bo prišel čas za to, obvestil @sat500... pa še kdo, če se bo vključil... :whistle:

Glede Italije pa... daj zalimaj gor (google maps) traso... da si malo to pogledamo... pa se bomo dogovorili... :)

Lep maxi pozdrav

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo, pozdraljen!

Za Avstrijo smo se danes nekaj pogovarjali, da bi korošči (spet) pripravili en enodnevni izlet po AT jezerih oz. po krajih, kjer še nismo bili... Več o vsem nas bo, ko bo prišel čas za to, obvestil @sat500... pa še kdo, če se bo vključil... :whistle:

Glede Italije pa... daj zalimaj gor (google maps) traso... da si malo to pogledamo... pa se bomo dogovorili... :)

Lep maxi pozdrav

Pozdtavljen

jest bi se tud pridružu, če bo izlet po avstriji :yea1::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdtavljen

jest bi se tud pridružu, če bo izlet po avstriji :yea1::whistle:

Ko bo tako daleč, bomo objavili na temi "Dnevne maxi fure" ali pa na "Maxi01", tako da si boste lahko planirali prosti čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo tako daleč, bomo objavili na temi "Dnevne maxi fure" ali pa na "Maxi01", tako da si boste lahko planirali prosti čas.

Jaz bi se tega takoj udeležil če bi bilo to nekje proti koncu Aprila. Sem sam že planiral omenit to temo pa še imam eden vikend ali morda dva zasedena, pol pa še samo iber ture. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tega takoj udeležil če bi bilo to nekje proti koncu Aprila. Sem sam že planiral omenit to temo pa še imam eden vikend ali morda dva zasedena, pol pa še samo iber ture. Lp.

To je bilo mišljeno bolj v avgustu (@Blond + sopotnica). Žal pa v aprilu nimam časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo mišljeno bolj v avgustu (@Blond + sopotnica). Žal pa v aprilu nimam časa...

Me moja :wub::boobies: nagovarja, da bi pa eno vožnjo naredili že 27.aprila? Še sicer nimam potovalnega plana, vendar... Kako pa ste drugi na ta dan, ko je pri nas praznik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me moja :wub::boobies: nagovarja, da bi pa eno vožnjo naredili že 27.aprila? Še sicer nimam potovalnega plana, vendar... Kako pa ste drugi na ta dan, ko je pri nas praznik?

Če še ta dan ne bom na dopustu in bo vreme OK grem vsekakor. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! Sem mal študirov, da bi biv krasen izlet v Avstrijo in to na Nockalmstrasse nato pa doOssiacher See lep krog.Čeje gdo za naj se mijavi,da zrihtam celotno pot z kilometri in turo z zemljevidom :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel v mislih kot Sat-500, A (KOROŠKA) jezera kot je (Kloppeiner See), raztegnjena lepa pot ob Dravi Wolkenmarke-Lawamund, odličen vzpon na Golico (Sobot See), zopet lepa pot po A do Radelpasa, tam spust po malce slabši cesti (pač SLO) do Radelj, tam pa po sladoledu če bo čas še lahko po Dravski dolini do MB, Slovenska Bistrica, Konjice, CE,...

Če je kdo zainteresiran za 27.4. naj javi, če ne grem sam, ker mi je odlična turca, posebej zame ker bo to prva moja letošnja otvoritvena vožnja z zopet drugim maxsijem , po tem se pa odpravim na krajši 1.Majski dopust na obalo.

Gužva gre proti koncu in čas rodi sadove!:whistle:

Samo da bo vremo dokaj ustreglo za vikende in proste dneve !.)

Zbirno mesto je lahko kar pri meni doma na :kava: ali pa na OMW -Dravograd. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav! Sem mal študirov, da bi biv krasen izlet v Avstrijo in to na Nockalmstrasse nato pa doOssiacher See lep krog.Čeje gdo za naj se mijavi,da zrihtam celotno pot z kilometri in turo z zemljevidom :beer1:

Mislim, da je še prehitro za Nockalmstrasse (sneg!). A je kdo že konec aprila vozil tam okrog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel v mislih kot Sat-500, A (KOROŠKA) jezera kot je (Kloppeiner See), raztegnjena lepa pot ob Dravi Wolkenmarke-Lawamund, odličen vzpon na Golico (Sobot See), zopet lepa pot po A do Radelpasa, tam spust po malce slabši cesti (pač SLO) do Radelj, tam pa po sladoledu če bo čas še lahko po Dravski dolini do MB, Slovenska Bistrica, Konjice, CE,...

Če je kdo zainteresiran za 27.4. naj javi, če ne grem sam, ker mi je odlična turca, posebej zame ker bo to prva moja letošnja otvoritvena vožnja z zopet drugim maxsijem , po tem se pa odpravim na krajši 1.Majski dopust na obalo.

Gužva gre proti koncu in čas rodi sadove!:whistle:

Samo da bo vremo dokaj ustreglo za vikende in proste dneve !.)

Zbirno mesto je lahko kar pri meni doma na :kava: ali pa na OMW -Dravograd. Lp.

To bi šlo...Gorenjci čez Ljubelj ali Jezersko do Klopinskega jezera, kjer bi se dobili, nato na Golico (Soboth) in v Radlje in v MB (ali pa po ruti 69 po avstrijski strani do Pesnice (Kungota), čez Maribor v Slov.Bistrico, Konjice in do Doliča, kjer bi se poslovili. Mi bi šli na Mislinjo, Gorenjci pa na Velenje, Mozirje in čez Gornji Grad v Kamnik/Kranj/Ljubljana/...

Zbirno mesto pa kakor je komu bližje, pri @X raider ali pa na BS OMV Dravograd. Za uro se bomo še zmenili, bo pa kar nekaj kilometrov, tako, da bo treba zgodaj na pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izleta bi se z veseljem udeležil, samo grem 27.4.na Novo Štifo na blagoslov motorjev :cry: , če bo pa kakšen drug dan, se pa zagotovo udeležim :OK: .

LP aleŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo jaz se pridružujem ideji - gusar, prost sem od 23.4.2011 pa do 26.4.2011, rad bi šel po Avstriji (Nockalmstrasse ali vrbsko jezero ali maltatal ali grosglockner ali prelaz Waineben ali kaj podobnega), rad bi šel še s kom da malo prevozim Avstrijo..., res pa da izkoristim proste dni. Prosim, če mi sporočite kako in kaj, kdaj je odhod in kam bi se šlo, pa karto ture itd. Da se bolj točno dogovorimo kdo gre in kam. Hvala in :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sat500 maš prov je tko toplo, da niti pomislu nisem na sneg.Je pa tvoja Koroška tud u redu samo datum je?.27. grem tud jaz v Novo Štifto.Vse ostalo pa sem frej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi šlo...Gorenjci čez Ljubelj ali Jezersko do Klopinskega jezera, kjer bi se dobili, nato na Golico (Soboth) in v Radlje in v MB (ali pa po ruti 69 po avstrijski strani do Pesnice (Kungota), čez Maribor v Slov.Bistrico, Konjice in do Doliča, kjer bi se poslovili. Mi bi šli na Mislinjo, Gorenjci pa na Velenje, Mozirje in čez Gornji Grad v Kamnik/Kranj/Ljubljana/...

Zbirno mesto pa kakor je komu bližje, pri @X raider ali pa na BS OMV Dravograd. Za uro se bomo še zmenili, bo pa kar nekaj kilometrov, tako, da bo treba zgodaj na pot.

Žal so se plani za 27.april spremenili. Ne bom mogel na vožnjo, bo treba pomagat sorodniku fasado delat. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxsi je registriran !!!

Vsi plani ter dela uspešno zaklučena !!!

Sedaj pa še samo GASA !!!

Tisto vožnjo ki sem jo že omenjal za 27.4 če bo kdo za naj javi in da ne bo dežja grem 100% .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xrajder pozdravljen jaz bise ti pridružu na koroškem bi prletu čez Jezersk.Prosim če mi javiš kje in gdaj bi se dobili na avstrijski strani.:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

x raider, končno ....

27 nažalost ne bom mogel nikamor, planirano imamo betoniranje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xrajder pozdravljen jaz bise ti pridružu na koroškem bi prletu čez Jezersk.Prosim če mi javiš kje in gdaj bi se dobili na avstrijski strani.:beer1:

Se dogovorimo kakšen dan prej ,da vidimo če še bo kaj interesentov in kakšno bo vreme. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dogovorimo kakšen dan prej ,da vidimo če še bo kaj interesentov in kakšno bo vreme. Lp.

Todi jaz bom šel če bo čas.Super registriral makino samo štop lučko še namontiraš ko ti jo dostavim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je napoved ugodna, ampak do 27. je še daleč...

Če bo vreme se pridružim.

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vam malo pomagam :whistle:

dan izleta 27.4.2011

Zbor v Dravogradu ob 9:30 (oziroma Klopinsko jezero za "Gorenjce" uro pa si določite)

predvidena pot (je določil @sat500): Izlet 27.4.2011

Po potrebi si jo spremenite, ta naj vam bo v pomoč. Po googlu imate za cca 4,5 ure vožnje. Prištejte še postanke in pa čas ki ga rabite do "doma".

na Vas je da se lepo začnete prijavljat :grim

1. _________

2. _________

Želim Vam čim lepši izlet (pa naj Vas kakšen morebiten sivi oblak ne prestraši B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!