Skoči na vsebino

Izlet po Avstriji ali Italiji...???


maxi gašper

Priporočene objave

Da vam malo pomagam :whistle:

dan izleta 27.4.2011

Zbor v Dravogradu ob 9:30 (oziroma Klopinsko jezero za "Gorenjce" uro pa si določite)

predvidena pot (je določil @sat500): Izlet 27.4.2011

Po potrebi si jo spremenite, ta naj vam bo v pomoč. Po googlu imate za cca 4,5 ure vožnje. Prištejte še postanke in pa čas ki ga rabite do "doma".

na Vas je da se lepo začnete prijavljat :grim

1. @X raider

2. _________

Želim Vam čim lepši izlet (pa naj Vas kakšen morebiten sivi oblak ne prestraši B) )

Kdo gre mimo mene se lahko spotoma oglasi in gremo skupaj.

Kaj pa Skuterist ti? Si že zelo zgodaj zagnan, točno smo mislili objaviti konec tedna da se vidi kakšna bo vremenska napoved. Lp.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi, da se dobimo ob10,30 na Klopinskem jezeru.Iz Ljubljane in Gorenjske bi se dobili na črpalki Logo v Tupaličah ob 9 uri odhod.

Da vam malo pomagam :whistle:

dan izleta 27.4.2011

Zbor v Dravogradu ob 9:30 (oziroma Klopinsko jezero za "Gorenjce" uro pa si določite)

predvidena pot (je določil @sat500): Izlet 27.4.2011

Po potrebi si jo spremenite, ta naj vam bo v pomoč. Po googlu imate za cca 4,5 ure vožnje. Prištejte še postanke in pa čas ki ga rabite do "doma".

na Vas je da se lepo začnete prijavljat :grim

1. @X raider

2. @gusar

Želim Vam čim lepši izlet (pa naj Vas kakšen morebiten sivi oblak ne prestraši B) )

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre mimo mene se lahko spotoma oglasi in gremo skupaj.

Kaj pa Skuterist ti? Si že zelo zgodaj zagnan, točno smo mislili objaviti konec tedna da se vidi kakšna bo vremenska napoved. Lp.

Meni je letos uspelo navozit že 2Tkm, čez praznike sem odsoten tako da kdaj drugič.

Sem Vam pa hotel malo pomagati, ker se "nobeden" ni odločil napisati poti in ure odhoda :whistle:

Spisek prijav za 27.4.2011

1. @x raider

2. @gusar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je letos uspelo navozit že 2Tkm, čez praznike sem odsoten tako da kdaj drugič.

Sem Vam pa hotel malo pomagati, ker se "nobeden" ni odločil napisati poti in ure odhoda :whistle:

Spisek prijav za 27.4.2011

1. @x raider

2. @gusar

3. @igriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lepe želje in upam, da bomo dobra družba.

Seveda je velika verjetnost, da se pridružim na vožnji za praznik upam da ne bo kakšnih drugih planov.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lepe želje in upam, da bomo dobra družba.

Seveda je velika verjetnost, da se pridružim na vožnji za praznik upam da ne bo kakšnih drugih planov.

Lp

26.aprila nameravam v Beljak k Louisu, ker v torek, 27.4 nimam časa. Odhod enkrat dopoldne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26.aprila nameravam v Beljak k Louisu, ker v torek, 27.4 nimam časa. Odhod enkrat dopoldne.

Misliš v sredo da nimaš časa ?

Preveri če je trgovina odprta, ker A kar dobro praznujejo cerkvene praznike posebej VELIKO NOČ in BOŽIČ, imam izkušnje ker delam z njimi. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš v sredo da nimaš časa ?

Preveri če je trgovina odprta, ker A kar dobro praznujejo cerkvene praznike posebej VELIKO NOČ in BOŽIČ, imam izkušnje ker delam z njimi. Lp.

Ja, mislil sem sredo, 27.aprila nimam časa, zato planiram Louisa v torek, 26.aprila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam razmišljam da se vam pridružim. Štartal bi iz MB do Dravograda, nato z vami po začrtani trasi in bi zaključil ko gremo iz A preko Šentilja v MB.

Za sigurno še sporočim v Torek in se dogovorimo za kraj in uro srečanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na bolečine v križu betoniranje v sredo 100% odpade....če pa bo križ dovolil pa se vam bom pridružil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je letos uspelo navozit že 2Tkm, čez praznike sem odsoten tako da kdaj drugič.

Sem Vam pa hotel malo pomagati, ker se "nobeden" ni odločil napisati poti in ure odhoda :whistle:

Spisek prijav za 27.4.2011

1. @x raider

2. @gusar

3. @igriv

4.petek123

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spisek prijav za 27.4.2011

1. @x raider

2. @gusar

3. @igriv

4.petek123

5.GTo

6.

Popravljeno . Popravil GTo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spisek prijav za 27.4.2011

1. @x raider

2. @gusar

3. @igriv

4.petek123

5.GTo

6. Blond (skoraj zagotovo)

X raider bo povedal kje se dobimo in z GTOjem priletima iz MB na dogovorjeno mesto.

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri načrti z vožnjo žal odpadejo, imam nujni opravek ki ga ne morem prestaviti. zvedel pa sem šele danes.

Tisti ki boste šli uživajte !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bomo jutri šli po predvideni trasi? Vreme ne bo najlepše bo pa vzdržalo.

Torej jutri ali raje v soboto ?

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bomo jutri šli po predvideni trasi? Vreme ne bo najlepše bo pa vzdržalo.

Torej jutri ali raje v soboto ?

LP

Blond

Oj to vreme !!!!

Pač April.

Danes je bilo napovedano zelo slabo in deževno pa niti kapljice dežja in sončno (vsaj pri nas), za jutri pa se bo najbolje vidlo dopoldan okrog 9h se točno dogovorimo kdaj odrinemo, če bo pa kazalo slabo se pa prestvi na drug termin.

Sedaj ko pa bo časa za vožnje na pretek ga pa misli vreme srat, pa ne da me bo še po zelo zasluženem dopustu konec tedna na dopustu škropilo, pa čeprav bom z avtom, bo pa naraven žegen, če bom pa že 1. doma pa peljem motor žegnat v Šentilj pod Turjakom ki ga organizira vsako leto MK- MODRAS.

Vsekakor nekaj bo in pustimo se presenetiti (obala ali žegnanje ). Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot gledam bolj se mi zdi, da bom jutri doma se posvečal ženi in bi potem v soboto se kam zapeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem skupaj,sicer malo oblačno.Sprašujem s gre danes na turo al ne :naughty:

Danes odpade, saj kaže zelo slabo in tudi Uršlja gora ima kapo, tako da bo sigurno dež in koliko kaže v naprej se bo šele sedaj začelo deževno Aprilsko vreme in bo potrebno prestavit za nekaj časa. Planirajte pa prvi lep vikend da se zorganiziramo in morda se še tedaj kdo pridruži. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je današnji plan prestavljen na soboto ali planirate kaj druga ?

Konec tedna grem na dopust in tudi za vožnjo z motorjem ne kaže kaj obetavnega glede vremena, tako da je najbolje da prestavimo na prvi lep vikend in še sreča da nismo šli danes ker je bilo deževno in hladno. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja. Jaz bom sicer čez vikend šel nekam, ker že dolgo nisem bil nikjer.

Aja ... nalepke za tebe imam pripravljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!