Skoči na vsebino

Izlet po Avstriji ali Italiji...???


maxi gašper

Priporočene objave

Lepa tura, slabo vreme, žal. Vsaj zame tokrat odpade. Se vidimo naslednjič.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo kako ste kaj??

Ja tudi mene ne bo, delam, v nedeljo je pa tudi slabo vreme napovedano...

Maxi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko napoved in vašo izredno zanimanje za vožnjo po Avstriji bom to turo odpeljal ob drugi priložnosti.

Danes pa kaj manjšega in doma kaj pametnega nardit ;)

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo scooteristi

Zanima me, če je kdo za izlet po Avstriji in sicer Grossglockner, orlovo gnezdo, Maltatal???

Prosim naj klikne in piše na forum ali pa naj me pokliče...

Plan izleta je v avgustu..., upam na dobro udeležbo...

Prosim, če je kdo za naj piše...

Maxi pozdrav trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo scooteristi

Zanima me, če je kdo za izlet po Avstriji in sicer Grossglockner, orlovo gnezdo, Maltatal???

Prosim naj klikne in piše na forum ali pa naj me pokliče...

Plan izleta je v avgustu..., upam na dobro udeležbo...

Prosim, če je kdo za naj piše...

Maxi pozdrav trance_43_wavetowel2.gif

Če ne boš nikogar našel, preveri tole:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,214631.0.html

Je tvoja smer in maxi voznik. Je pa "sosed" bil v Posavju z nami in prejšnjo soboto smo bili skupaj (tudi Gorazd) na route 69 tako, da ga lahko povprašaš kako in kaj če imaš voljo it zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Verjetno za 2 dni, da se prespi, šli bi na Grossglockner, orlovo gnezdo, pa mogoče še Maltatal...

Malo sva se z @V-strom650 - om pogovarjala glede tega izleta ja... v mislih imam datum... se pravi od 26.7.2011 - 15.8.2011...

Moramo se še bolj točno dogovoriti..., pa me zanima, če bi kdo šel in koliko bi nas šlo??

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sem zraven. Predlagam dvodnevno turo z vožnjo po HochAlpenstrasse GrossGlockner, potem obisk Orlovega gnezda in rudnika soli v Salzburgu. Nočitev v okolici. Bom pripravil predlog ture z ogledi ter primerno lokacijo za prenočit. Medtem se dajmo dogovorit za fiksni termin, meni ustrezajo termini med 28.7.-21.8.

LP, Bojan.

@maksi gašper: a bova stopila v akcijo na podoben način kot Madžarska in pripravila program, zdaj ko že imava izkušnje? :naughty: :naughty: Vsi predlogi dobrodošli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi tudi midva šla zraven, v avgustu imam samo en vikend "skoraj"prazen - 13.-14.-15.8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sem zraven. Predlagam dvodnevno turo z vožnjo po HochAlpenstrasse GrossGlockner, potem obisk Orlovega gnezda in rudnika soli v Salzburgu. Nočitev v okolici. Bom pripravil predlog ture z ogledi ter primerno lokacijo za prenočit. Medtem se dajmo dogovorit za fiksni termin, meni ustrezajo termini med 28.7.-21.8.

LP, Bojan.

@maksi gašper: a bova stopila v akcijo na podoben način kot Madžarska in pripravila program, zdaj ko že imava izkušnje? :naughty: :naughty: Vsi predlogi dobrodošli!

Če hočete vse to pogledat vam predlagam da se odločite za 3 dnevno varianto. Lani smo šli v isto smer @Drejči, @pelikan@, @B0ka in jaz, malo poglejte po forumu. Za spanje Vam predlagam http://www.auerwirt.de/, je čisto blizu Orlovega gnezda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sestavil sem okvirno ruto, ki naj služi kot izhodišče. Seveda pride v poštev tudi tridnevna varianta, menim pa, da lahko tri zadeve uspešno prevozimo in ogledamo v dveh dneh. Predlagam torej naslednjo pot (ruta je risana s prelaza Ljubelj, interno po Sloveniji in točke zbiranja bomo dorekli naknadno):

1. DAN: Ljubelj - Hallein, Avstrija (rudnik soli) - Obersalzberg, Nemčija (Orlovo gnezdo) - večerja in nočitev v okolici Berchtesgaden-a

2. DAN: po zajtrku odhod v smeri Grossglocknerja (Hochalpenstrasse) via Zell am See, kosilo nekje na poti, vrnitev domov v večernih urah

Po Avstriji/Nemčiji predlagam vožnjo po deželnih cestah (ki so res enkratne), po Sloveniji zaradi pridobitve na času po avtocesti.

Predvideni stroški (pripete so povezave do posameznih točk ogleda):

- rudnik soli Hallein: 18€, parkirnina brezplačna

- Orlovo gnezdo: 15,5€, parkirnina 1,5€

- Grossglockner Hochalpenstrasse: 19€

- nočitev ??? (30€-50€)

- sprotni stroški: prehrana, pijača, spominki, ipd.

Dodajam ruto (cel krog od Ljubelja do Ljubelja - dobrih 550 km + interno po Sloveniji).

Predlogi dobrodošli, najprej pa dorečimo termin. Prvi predlog: (30.7.-31.7.) ali (6.8.-7.8.) ali (13.8.-14.8.) - seveda močno odvisno od vremena.

Še to: na pot je potrebno iti zgodaj zjutraj (okrog 6.00), da se ujamejo prve ure rudnika soli (ob 10.00). Za voden ogled rudnika se vzame približno 2-3 ure. Orlovo gnezdo je nato oddaljeno ca. 10 km. Avtobus vozi na vrh vsakih 25 minut. Zadnji odhod avtobusa z vrha Orlovega gnezda je ob 16.50. Mislim, da se časovno lepo izide. Drugi dan imamo dovolj časa za vzpon na razgledno ploščad Grossglocknerja in nato pot domov.

LP, Bojan.

post-9629-0-86863800-1310630414_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @V-strom650

ODLIČNA tura, brez popravkov naj kr točno drži, glede datuma moramo pa točno videti kako bo vreme in kaka bo udeležba...??

Jaz sem absolutno ZA !!

Prosim, da malo preberete in da bo število scooteristov čim večje...

Maxi trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIPRAVLJA SE DVODNEVNI IZLET PO AVSTRIJI IN NEMČIJI... (VOŽNJA NA GROSSGLOCKNER, OGLED ORLOVO GNEZDO, TER RUDNIKA SOLI...)

okvirno ruto

1. DAN: Ljubelj - Hallein, Avstrija (rudnik soli) - Obersalzberg, Nemčija (Orlovo gnezdo) - večerja in nočitev v okolici Berchtesgaden-a

2. DAN: po zajtrku odhod v smeri Grossglocknerja (Hochalpenstrasse) via Zell am See, kosilo nekje na poti, vrnitev domov v večernih urah

Predvideni stroški (pripete so povezave do posameznih točk ogleda):

- rudnik soli Hallein: 18€, parkirnina brezplačna

- Orlovo gnezdo: 15,5€, parkirnina 1,5€

- Grossglockner Hochalpenstrasse 19€

- nočitev ??? (30€-50€)

- sprotni stroški: prehrana, pijača, spominki, ipd.

Dodajam ruto (cel krog od Ljubelja do Ljubelja - dobrih 550 km + interno po Sloveniji). Predlogi dobrodošli, najprej pa dorečimo termin. Prvi predlog: (30.7.-31.7.) ali (6.8.-7.8.) ali (13.8.-14.8.) - seveda močno odvisno od vremena.

Spodaj bi prosil za spisek, da se dopišete vsi, ki vas zanima omenjeni dvodnevni izlet...

1. @ maxigašper - 2 dni ( 1 nočitev )

2. @ V-strom650 - 2 dni ( 1 nočitev )

3. @

4. @

5. @

6. @

7. @

8. @

9. @

Prosim zgoraj se dopišite vsi, ki boste šli...

V upanju na čimvečjo udeležbo scooteristom že v naprej hvala in lep pozdrav

Maxi trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIPRAVLJA SE DVODNEVNI IZLET PO AVSTRIJI IN NEMČIJI... (VOŽNJA NA GROSSGLOCKNER, OGLED ORLOVO GNEZDO, TER RUDNIKA SOLI...)

okvirno ruto

1. DAN: Ljubelj - Hallein, Avstrija (rudnik soli) - Obersalzberg, Nemčija (Orlovo gnezdo) - večerja in nočitev v okolici Berchtesgaden-a

2. DAN: po zajtrku odhod v smeri Grossglocknerja (Hochalpenstrasse) via Zell am See, kosilo nekje na poti, vrnitev domov v večernih urah

Predvideni stroški (pripete so povezave do posameznih točk ogleda):

- rudnik soli Hallein: 18€, parkirnina brezplačna

- Orlovo gnezdo: 15,5€, parkirnina 1,5€

- Grossglockner Hochalpenstrasse 19€

- nočitev ??? (30€-50€)

- sprotni stroški: prehrana, pijača, spominki, ipd.

Dodajam ruto (cel krog od Ljubelja do Ljubelja - dobrih 550 km + interno po Sloveniji). Predlogi dobrodošli, najprej pa dorečimo termin. Prvi predlog: (30.7.-31.7.) ali (6.8.-7.8.) ali (13.8.-14.8.) - seveda močno odvisno od vremena.

Spodaj bi prosil za spisek, da se dopišete vsi, ki vas zanima omenjeni dvodnevni izlet...

1. @ maxigašper - 2 dni ( 1 nočitev )

2. @ V-strom650 - 2 dni ( 1 nočitev )

3. @

4. @

5. @

6. @

7. @

8. @

9. @

Prosim zgoraj se dopišite vsi, ki boste šli...

V upanju na čimvečjo udeležbo scooteristom že v naprej hvala in lep pozdrav

Maxi trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Fantje 31/07 je že organizirna rafting na Soči - Bovec, ne mi skakat v zelje :P ....

LP Anja

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIPRAVLJA SE DVODNEVNI IZLET PO AVSTRIJI IN NEMČIJI... (VOŽNJA NA GROSSGLOCKNER, OGLED ORLOVO GNEZDO, TER RUDNIKA SOLI...)

( sobota, 6.8.2011 in nedelja, 7.8.2011 )

okvirno ruto

1. DAN: Ljubelj - Hallein, Avstrija (rudnik soli) - Obersalzberg, Nemčija (Orlovo gnezdo) - večerja in nočitev v okolici Berchtesgaden-a

2. DAN: po zajtrku odhod v smeri Grossglocknerja (Hochalpenstrasse) via Zell am See, kosilo nekje na poti, vrnitev domov v večernih urah

Predvideni stroški (pripete so povezave do posameznih točk ogleda):

- rudnik soli Hallein: 18€, parkirnina brezplačna

- Orlovo gnezdo: 15,5€, parkirnina 1,5€

- Grossglockner Hochalpenstrasse 19€

- nočitev ??? (30€-50€)

- sprotni stroški: prehrana, pijača, spominki, ipd.

Dodajam ruto (cel krog od Ljubelja do Ljubelja - dobrih 550 km + interno po Sloveniji). Predlogi dobrodošli...

Spodaj bi prosil za spisek, da se dopišete vsi, ki vas zanima omenjeni dvodnevni izlet...

1. @ maxigašper - 2 dni ( 1 nočitev )

2. @ V-strom650 - 2 dni ( 1 nočitev )

3. @

4. @

5. @

6. @

7. @

8. @

9. @

Prosim zgoraj se dopišite vsi, ki boste šli...

V upanju na čimvečjo udeležbo scooteristom že v naprej hvala in lep pozdrav

Maxi trance_38_surprise.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_30_punk.giftrance_30_punk.gif

Popravljeno . Popravil maxi gašper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje 31/07 je že organizirna rafting na Soči - Bovec, ne mi skakat v zelje :P ....

LP Anja

Joj, ne tako strogo :grrr ; ko sem sestavljal turo, sem imel odprt koledar in na hitro zapisal prve tri vikende, ki so bili "na sporedu" ter hkrati spregledal rafting... Zdaj se grem hitro prijavit :OK:

:topic: Sicer pa bi kar tukaj vprašal: na koga se obrnem, da bi lahko pripravljene ture objavil tudi na maxiscooter.si?

@Blond, si ti del ekipe? Sam sem pripravljen po vožnji prispevati kakšne fotografije, potopis ipd... Hvala za koristne info!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče portalaMaxiscooter,si kontaktiraj Pelikana.

Po dogovoru ti bo dal up ime in geslo in boš ali objavljal sam ali pošiljal članke njemu.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče portalaMaxiscooter,si kontaktiraj Pelikana.

Po dogovoru ti bo dal up ime in geslo in boš ali objavljal sam ali pošiljal članke njemu.

LP

Blond

Hvala za info, bom kar @Pelikan-a pocukal za rokav.

LP, Bojan,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIPRAVLJA SE DVODNEVNI IZLET PO AVSTRIJI IN NEMČIJI... (VOŽNJA NA GROSSGLOCKNER, OGLED ORLOVO GNEZDO, TER RUDNIKA SOLI...)

( sobota, 6.8.2011 in nedelja, 7.8.2011 )

okvirno ruto

1. DAN: Ljubelj - Hallein, Avstrija (rudnik soli) - Obersalzberg, Nemčija (Orlovo gnezdo) - večerja in nočitev v okolici Berchtesgaden-a

2. DAN: po zajtrku odhod v smeri Grossglocknerja (Hochalpenstrasse) via Zell am See, kosilo nekje na poti, vrnitev domov v večernih urah

Predvideni stroški (pripete so povezave do posameznih točk ogleda):

- rudnik soli Hallein: 18€, parkirnina brezplačna

- Orlovo gnezdo: 15,5€, parkirnina 1,5€

- Grossglockner Hochalpenstrasse 19€

- nočitev ??? (30€-50€)

- sprotni stroški: prehrana, pijača, spominki, ipd.

Dodajam ruto (cel krog od Ljubelja do Ljubelja - dobrih 550 km + interno po Sloveniji). Predlogi dobrodošli...

Spodaj bi prosil za spisek, da se dopišete vsi, ki vas zanima omenjeni dvodnevni izlet...

1. @ maxigašper - 2 dni ( 1 nočitev )

2. @ V-strom650 - 2 dni ( 1 nočitev )

3. @

4. @

5. @

6. @

7. @

8. @

9. @

Prosim zgoraj se dopišite vsi, ki boste šli...

V upanju na čimvečjo udeležbo scooteristom že v naprej hvala in lep pozdrav

Maxi trance_38_surprise.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_30_punk.giftrance_30_punk.gif

Zdravo Gašper,

za isti termin sem predlagal tudi prestavljen izlet okrog Blatnega jezera. Bova ta avstrijsko/nemški izlet prestavila med teden? Kaj pravite drugi zainteresirani?

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!