Skoči na vsebino

aprilia atlantic 200


de puta madre

Priporočene objave

LP vse pred kratkim sem kupu aprilio atlantic 200. super motor sam mal počasn (nič več ko 120)

zanima me če kdo ve kako se jo da mal sfrizirat da bi šlo mal hitrej, pa kje se da nabavit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vse pred kratkim sem kupu aprilio atlantic 200. super motor sam mal počasn (nič več ko 120)

zanima me če kdo ve kako se jo da mal sfrizirat da bi šlo mal hitrej, pa kje se da nabavit...

Saj ne rabiš večje hitrosti. Za več je treba imeti večji motor, npr. Aprilio Atlantic 500. Friziranje se ne obnese, ni legalno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vse pred kratkim sem kupu aprilio atlantic 200. super motor sam mal počasn (nič več ko 120)

zanima me če kdo ve kako se jo da mal sfrizirat da bi šlo mal hitrej, pa kje se da nabavit...

Res je raje kupi močnejši skuter.Če menjaš varjator in valčke je kar drag grozno veliko pa ne pridobiš kupi raje 500ccm ali 600 ali650

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne rabim da bi leto 200. vsaj na kakih 140 da ga spravim. 120 je mal malo za prehitevat

mam pa itak namen kupit močnejšega sam ne še letos..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdrav

Bom uporabil kr to temo, ker se gre za takšen model skuterja.

Nabavil sem rabljeno Aprilijo Atlantic 200, letnik 2003, naj bi imela slabih 15.000 km.... Po videzu ohranjenosti bi skoraj verjel :)

Zanima me kakšni so intervali servisov??

Sam se pogledal olje in hladilno t. Tako da imam namen najprej menjat motorno olje, olje v menjalniku, oljni in zracni filter.

Ostalo pa po potrebi kaj bo rekel serviser...

Namen ga imam peljat v motojet na ptujsko (MB)?! Kaj menite o njih? Kvaliteta storitve - cena ??!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!