Skoči na vsebino

Moja Bela Strela


BelaStrela

Priporočene objave

BelaStrela kdaj planiraš svojo otvoritveno vožnjo ??? Bi se ti pridružil ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osnexus... Brez izpita si ne upam vozit... preveč stane in prepovejo ti ga opravljati za nekaj časa. Se ne splača. Res pa je, da zeloooo trpim!

Gusar, vinjete nimam in je tudi ne mislim kupit. Avtoceste se namreč na smrt bojim in še brezvezna se mi zdi. To ni pravi teren za Vespo, ker ni zelo aerodinamična, ima manjša (in manj) koles kot tvoj MP3 ali kakšen drug maxi. Ona je podeželski kruzer in mestni zabavljač in to bo tudi ostala. Upam, da se maxiji vozite še kje drugje kot po AC ;)

Blond, zame še ne sme bit iniciacije, ker ob prvem vpisu na forum ta vaš "novi zakon o sprejemu novincev" še ni veljal. Zatečeno stanje pa to ;) Moja otvoritvena vožnja bo na Brezje, ker moram nujno požegnat motor (vsi blagoslovi so sedaj, ko jaz še nimam izpita :cry:) Te bom pa obvestila, kako in kaj. Verjetno nekje sredi maja. Danes baje začnem vozit v avtošoli, ampak je inštruktor še na Šmarni gori :bum:

Lep pozdrav vsem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Bela ne me narobe razumet.Tud jezt sovražim ac.Sem hotu povedat,da je dovolj mčna,če bi se kdaj mogla nujno peljati.Sem pa doma blizu Brezij tako ,da se lahko dobimo tam,če boš sporočila datum in uro.:winkiss: Glede krsta pa nič bat so samo dobro namerne grožnje.Mislim, da je že dovolj,da se udeležiš kakega izleta.Še enkrat nč bat :whistle: Seveda prvo izpit!!!

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BelaStrela .... krst bomo na tebi preizkusili, da bomo potem natrenirani za druge ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh huh huh, kašn krst mate pa v mislih? Da ne boste prehudi, sem mlado nežno dekle v roza hlačah na belem motorčku :surrender: :surrender:

Danes sem prežvela prvi 2 uri v avtošoli. Je zelo cool. B)

gusar, ko bom mela štempl (al ticket to heaven, kokr berem zadnje čase... :? ) v rokah, se javim, pa skočmo še do bleda na tortico :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh huh huh, kašn krst mate pa v mislih? Da ne boste prehudi, sem mlado nežno dekle v roza hlačah na belem motorčku :surrender: :surrender:

...si bom že nekaj zmislil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustite punco naj uživa!

Ko naredi izpit in pridobi lastne izkušnje lahko ona krsti katrega od vas oziroma nas, ali pa postane divja motoristka.

Ne pozabi : IZ MAJHNEGA ZRASE VELIKO !

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

sem na "frišno" tukaj in na frišno med maksiskuteristi... no pravzaprav se še nisem dobro zlegla iz moPedističnega jajca :-) :-) To pomeni, da sem ravno opravila teorijo za opravljanje A kategorije :):) do sedaj sem vozila mini scooter do 50 ccm čisto posebnega porekla in tudi maxi je iz iste družine. Še preden bi utegnila pridobit štempelj v taroza knjižci (oz. zdej je bojda kartica), sem v garažo privlekla najhitrejšo OSO do sedaj (če odštejemo turbo tuning na PX O:-) )... belo Vespo GTS 300. :yea1: :yea1:

Upam, da se hitro prebijem skozi birokratske zanke in odpujsam na cesto.

Lep Vespa pozdrav,

Strela

Pozdravljena med maxiji!

Po poti, ki jo ti začenjaš, smo šli vsi mi... najprej 50ccm skuterček in kmalu želja po nečem močnejšem... Po opravljenem izpitu smo (nekateri) šele spoznali, da izpit niti ni tisto najpomembnejše (odvisno pač od inštruktorja)... saj te naučijo le tisto najosnovnejše... prave izkušnje pa vendar pridobiš šele z leti in kilometrino... :hmm: Nič bat, vse "pride" s časom... ko teorijo dejansko preizkusiš tudi v praksi... .) ....in proces učenja se šele začenja... :yes:

Želim ti veliko varnih kilometrov in da se kdaj tudi srečamo na kakem od maxi izletov... :OK:

Lep maxi pozdrav

p.s. Če bi te zanimalo moderatorstvo vsebin na maxiscooter.si.... mi piši na PM... :)

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla med nami Želim ti veliko varnih kilometrov za krščenje se ne sekiraj,od nas nihče ni bil krščen po scootersko tako da si moremo mi še zase kaj zmislat ane blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi poslušite x-raiderja, bo najbolš :):):):) Hvala za topel sprejem vsem, ki pišete v temo. Če imate kakšno vprašanje o plehnati (ali mesnati) beli streli, pa kar na plan!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hvala za lep sprejem... me veseli, da kdo piše v to temo, ker v tisti strašen del foruma se sploh ne upam z mojo brenčečo žverco :-) A je to pogost pojav, da človek z maxija prešalta na modrobel krogec? Se mi zdi, da sta si tipa voznikov kar podobna...umirjeni, zanesljivi, previdni, vedo kaj hočejo (kot piše v Magisteriju od Gustinčiča --kot vidte ga znam na pamet hehehe). Sigurno se vam pridružim na kakšni vožnji, če le ne boste prehitri zame, k sm še bolj zelena (pa še kubikaža je, sicer za Vespo ogromna, v primerjavi z maxiji pa najbrž med manjšimi).

Dodatki, ki so v planu: torba v barvi karoserije, original Vespa in Akrapovič, ne toliko zaradi "performansa", ki ni ne vem kako boljši, bolj zaradi podobe in, da bom lahko parkirala med motoristi na Zbilju hehehehe.

LP,

Strela

Bela Strela, malo pozno ti želim dobrodošla na dveh kolesih. Čeprav niso vsi maxiji enosledno vozila(MP3). Prvič pišem v ta forum, berem pa pogosto, saj sem tudi sam imel maxija. Majesty 250, nekateri bi rekli, samo?:lol1: Še posebno večina tistih iz t´strašnega dela foruma. Motoristi kateri imajo spoštovanje do vseh zvrsti motociklizma ti bodo pomahali v pozdrav.:yea1: Želim ti lepe trenutke med nami in 1000 oči za varnost.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem!

Sem na polovici izpita za A kategorijo in že komaj čakam, da zajaham mojo belo strelo!!! V avtošoli mi kar gre, samo z zaviranjem v sili imam težave, ker sem enkrat preveč stisnla, so zablokirala kolesa in bi kmalu padla. Sem se zelooooo zelo zelo ustrašla in se zdaj ne upam več bremzat. Ampak bomo že kako, če ne pa z ABS.

Pa vi, se kaj vozite???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vozimo, po sprednjem, po zadnjem največ pa po obeh kolesih. Hitro opravi izpit, da se nam pridružiš in bomo skupaj kakšno rekli.

LP zaljubljen.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni vsi,

danes sem uspešno opravila izpitno vožnjo, tko, da se vidmo na cesti! Pomahajte belistreli! :yea1: :yea1: :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke in pozdrave BeliStreli tudi tukaj ;)

A se nam boš pridružila v Posavju ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

danes sem uspešno opravila izpitno vožnjo, tko, da se vidmo na cesti! Pomahajte belistreli! :yea1: :yea1: :yea1:

Čestitke! :worship::yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

danes sem uspešno opravila izpitno vožnjo, tko, da se vidmo na cesti! Pomahajte belistreli! :yea1: :yea1: :yea1:

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

danes sem uspešno opravila izpitno vožnjo, tko, da se vidmo na cesti! Pomahajte belistreli! :yea1: :yea1: :yea1:

Čestitam :worship: . Mi je tudi brat povedal, da si naredila izpit, in da si včeraj mahala Tomažu in njemu, ko sta se vračala iz Škofljice.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!