Skoči na vsebino

Moja Bela Strela


BelaStrela

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi,

sem na "frišno" tukaj in na frišno med maksiskuteristi... no pravzaprav se še nisem dobro zlegla iz moPedističnega jajca :-) :-) To pomeni, da sem ravno opravila teorijo za opravljanje A kategorije :):) do sedaj sem vozila mini scooter do 50 ccm čisto posebnega porekla in tudi maxi je iz iste družine. Še preden bi utegnila pridobit štempelj v taroza knjižci (oz. zdej je bojda kartica), sem v garažo privlekla najhitrejšo OSO do sedaj (če odštejemo turbo tuning na PX O:-) )... belo Vespo GTS 300. :yea1: :yea1:

Upam, da se hitro prebijem skozi birokratske zanke in odpujsam na cesto.

Lep Vespa pozdrav,

Strela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošel/la..unsure.gif , na forumu.

Čakajo te lepi trenutki med nami, če pa imaš (kot je označeno) kakšne probleme s spolom slap.gif, ti ga bomo določili ob prvem srečanju trance_21_laughing1.gif !

Torej- pogumno naprej in veliko srečnih in varnih kilometrov!

lp trance_43_wavetowel2.gif iz Prekmurja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

a se spola ne vidi iz načina pisanja? ..."se nisem zleglA", "opravilA", "vozilA"... hehe :-) Imam samo nekaj slabih izkušenj iz pretežno moških forumov, če preveč naglas razglašam svoj spol in skritiziram kakšno staro gumo, ki jo je kdo kupil z zadnjimi prihranki :sleep2:

Ker vidim, da imaš modrobel krogec na tvojem dvociklu, ti lahko zaupam, da je Vespa samo pomagalo za "netravmatični vstop v svet motociklizma", kot se je izrazil Gustinčič v Magisteriju. Plan je BMW, upam, da v roku parih let. Vozil ga je že moj dedek pred davnimi 55 leti in kot pravijo, kri ni voda. ;-)

Mogoče ti poznaš kakšnega, ki na forumu vozi BMW R850R (in ne 1150 ali 1200)? Ta motor zgleda prava rariteta, kjer nikogar ne morem dobit, da bi se z njim malo pogovorila.

Jutri začnem z vožnjo v avtošoli in upam, da bom v roku enega meseca že frlela okoli.

A spol je zdaj jasen??? :unsure:

LP, Strela

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BelaStrela pozdravljena in dobrodošla.

Spol gor ali dol samo, da leti ;)

Tvoje pisanje me nekak spominja na lansko leto.

Tudi sam sem tak čas delal vozniški izpit za motor in tukaj na forumu zbiral informacije, nasvete in ideje.

Sedaj pa se že počasi kosam s temi starimi mački.

Tudi mojega maxija sem kupil od enega "naših" in ta je sedaj prešaltal na modrobelegabavarca ;)

morda pa bomo tudi mi kdaj tako kot veliki in pametni ;)

Upam, da čimprej uspešno opraviš formalitete in se zapodiš v brezstranstva.

In upam, da se dobimo na naslednjem maxisrečanju, več informacij pa na www.maxiscooter.si

Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lep sprejem... me veseli, da kdo piše v to temo, ker v tisti strašen del foruma se sploh ne upam z mojo brenčečo žverco :-) A je to pogost pojav, da človek z maxija prešalta na modrobel krogec? Se mi zdi, da sta si tipa voznikov kar podobna...umirjeni, zanesljivi, previdni, vedo kaj hočejo (kot piše v Magisteriju od Gustinčiča --kot vidte ga znam na pamet hehehe). Sigurno se vam pridružim na kakšni vožnji, če le ne boste prehitri zame, k sm še bolj zelena (pa še kubikaža je, sicer za Vespo ogromna, v primerjavi z maxiji pa najbrž med manjšimi).

Dodatki, ki so v planu: torba v barvi karoserije, original Vespa in Akrapovič, ne toliko zaradi "performansa", ki ni ne vem kako boljši, bolj zaradi podobe in, da bom lahko parkirala med motoristi na Zbilju hehehehe.

LP,

Strela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........................

Ker vidim, da imaš modrobel krogec na tvojem dvociklu, ti lahko zaupam, da je Vespa samo pomagalo za "netravmatični vstop v svet motociklizma", kot se je izrazil Gustinčič v Magisteriju. Plan je BMW, upam, da v roku parih let. Vozil ga je že moj dedek pred davnimi 55 leti in kot pravijo, kri ni voda. ;-)

Mogoče ti poznaš kakšnega, ki na forumu vozi BMW R850R (in ne 1150 ali 1200)? Ta motor zgleda prava rariteta, kjer nikogar ne morem dobit, da bi se z njim malo pogovorila.

......................

LP, Strela

BMW R850R vozi kolikor je "meni" znano članica Gabry18. Obrni se nanjo, verjetno ti bo lahko kaj povedala.

Hvala za lep sprejem... me veseli, da kdo piše v to temo, ker v tisti strašen del foruma se sploh ne upam z mojo brenčečo žverco :-) A je to pogost pojav, da človek z maxija prešalta na modrobel krogec? Se mi zdi, da sta si tipa voznikov kar podobna...umirjeni, zanesljivi, previdni, vedo kaj hočejo (kot piše v Magisteriju od Gustinčiča --kot

.......................

LP,

Strela

Ne nekateri smo šli na Hondo :grim , še več jih je pa kupilo V Stroma :hmm:

Drugače pa lep pozdrav.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi Gabry sem že zatežila... nimam druge izbire, teh motorjev je res mal in zlepa ne najdeš kakšnega, ki bi rekel kakšno besedo o njem s tabo... pa ni blo nobenega slovenskega testa, nemško ne znam dovolj, da bi brala kakšne njihove teste... js pa izgubljena tavam v vesolju in ne vem, če šparam za pravo stvar! :unsure: Js ostajam pr BMWju, čeprav sem potnik na Yamahi, ki se mi strašno dopade (čeprav je ravno ta model večini najbolj "beden"). Mam mal čuden okus, od tod tudi Vespa O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogi Gabry sem že zatežila... nimam druge izbire, teh motorjev je res mal in zlepa ne najdeš kakšnega, ki bi rekel kakšno besedo o njem s tabo... pa ni blo nobenega slovenskega testa, nemško ne znam dovolj, da bi brala kakšne njihove teste... js pa izgubljena tavam v vesolju in ne vem, če šparam za pravo stvar! :unsure: Js ostajam pr BMWju, čeprav sem potnik na Yamahi, ki se mi strašno dopade (čeprav je ravno ta model večini najbolj "beden"). Mam mal čuden okus, od tod tudi Vespa O:-) O:-)

Sicer je tole že zelo :topic: (za drugo temo, pa še jaz ponavadi težim :surrender: ), pa vendarle, ker si lastnica Vespe in "med nami" v manjšini ....

Test BMW R850R so leta 1997 v številki 16 objavili v Avtomagazinu, nič ne obljubim ampak mogoče bi se test našel v "domači" zbirki, bom preveril v roku par dni ter javim ker si :boobies: ( pa brez zamere, hec mora bit :grrr )

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Se opravičujem za offtopic! Ste pa kar strogi, :xx: ampak saj samo tako se pride do ene uporabne teme. No, ker vidim, da Vespistov ni prav dosti na forumu, se javljam na dolžnost, da vam napišem nekaj o moji streli pa še slikco bom prlepla če bo ratal :naughty:

Je letnik 2008, prevoženih ima 4600 km. Uvozila sem jo iz Italije, od prvega lastnika, Vespa fana, starejšega gospoda bančnega uslužbenca, ki je vedno kupil top of the top od Vespe, pred časom pa ga je na prehodu za pešce povozil avto in od tedaj izgublja zavest - posledica: odvzem izpita za motor in prodaja "pod mus". Motorček je bil seveda kot nov, negovan, v prvi barvi (!!! - Vespe so še vedno plehnate :winkiss: ), brez praskice. Motor še z vsemi nalepkami in svetlečimi šraufki. Res sanjska! Cena novega motorja je 4600 (čist preveč za scooter, ampak ime je ime), moja je bila malo več kot polovico cene. Dober deal, ker jih v Sloveniji praktično ni za dobit rabljenih. V ITaliji se je vse odvilo neverjetno hitro za tiste razmere: gospod prodajalec je namreč upokojen in je že 3 dni prej letal po uradih in najavljal moj prihod, vsem točno razložil kaj in kako in zagrozil, da ne bo kdo kaj kompliciral. Vse je šlo več ali manj po maslu. Pojedli smo vsak svoj trammezzino, nazdravili s šampanjcem, jo naložili na prikolico in odpujsala sva v Ljubljano. Nakup res na nivoju, še nihče me ni tako počastil. Potem pa na identifikacijo, plačat davek itd. . Motorček še ni registriran, ima pa že slovenske papirje.

Stvarca premore okoli 23 konjev, končna hitrost realnih 135 km/h :whistle: :whistle: Torej mestni priganjač in podeželski romantik :rolleyes: Avtocesta torej odpade, pa nič zato, tako ali tako sem tam zelo redko. Sicer tehta 151 kg (po prometni), je enocilindraš, 278 kubičnih centimetrov velik, ŠTIRItakten. Opremljen je z variomatom in NE, NIMA NOŽNE bremze B) Zvok? Non-vespa na žalost... kadar mi srce igra, rečem, da ima boljši zvok kot Yamaha Bulldog, ki je parkiran zraven... ampak čas za pravljice je že mimo. O:-) Resnici na ljubo je kar povprečen maksiskuterski prdec O:-) , bo pa enkrat dobil Akrapoviča. Ampak bolj za okras kot kaj drugega (pa ker ga bulldog nima - konkurenca more bit :grim )

Zraven sem dobila še viiisooooko vetrobransko steklo, ki pri hitrosti deluje kot jadro in ga bom kmalu odmontirala (gor pride ko bo pod nulo).

Zdej pa probam slikco naložit.

LP, STrela

P.S.: Na dan, ko so me takole slikal je rahlo snežilo, temperatura zunaj -5, ampak tapravi se ne damo!!! :010

P.S.II: Hvala za vse info o R850R!!! Bom zelo hvaležna in zelo ste prijazni do punc. Tega nisem navajena in mi zelo godi :notworthy:

post-31596-0-37897900-1302034955_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BelaStrela
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za offtopic! Ste pa kar strogi, :xx: ampak saj samo tako se pride do ene uporabne teme. No, ker vidim, da Vespistov ni prav dosti na forumu, se javljam na dolžnost, da vam napišem nekaj o moji streli pa še slikco bom prlepla če bo ratal :naughty:

Je letnik 2008, prevoženih ima 4600 km. Uvozila sem jo iz Italije, od prvega lastnika, Vespa fana, starejšega gospoda bančnega uslužbenca, ki je vedno kupil top of the top od Vespe, pred časom pa ga je na prehodu za pešce povozil avto in od tedaj izgublja zavest - posledica: odvzem izpita za motor in prodaja "pod mus". Motorček je bil seveda kot nov, negovan, v prvi barvi (!!! - Vespe so še vedno plehnate :winkiss: ), brez praskice. Motor še z vsemi nalepkami in svetlečimi šraufki. Res sanjska! Cena novega motorja je 4600 (čist preveč za scooter, ampak ime je ime), moja je bila malo več kot polovico cene. Dober deal, ker jih v Sloveniji praktično ni za dobit rabljenih. V ITaliji se je vse odvilo neverjetno hitro za tiste razmere: gospod prodajalec je namreč upokojen in je že 3 dni prej letal po uradih in najavljal moj prihod, vsem točno razložil kaj in kako in zagrozil, da ne bo kdo kaj kompliciral. Vse je šlo več ali manj po maslu. Pojedli smo vsak svoj trammezzino, nazdravili s šampanjcem, jo naložili na prikolico in odpujsala sva v Ljubljano. Nakup res na nivoju, še nihče me ni tako počastil. Potem pa na identifikacijo, plačat davek itd. . Motorček še ni registriran, ima pa že slovenske papirje.

Stvarca premore okoli 23 konjev, končna hitrost realnih 135 km/h :whistle: :whistle: Torej mestni priganjač in podeželski romantik :rolleyes: Avtocesta torej odpade, pa nič zato, tako ali tako sem tam zelo redko. Sicer tehta 151 kg (po prometni), je enocilindraš, 278 kubičnih centimetrov velik, ŠTIRItakten. Opremljen je z variomatom in NE, NIMA NOŽNE bremze B) Zvok? Non-vespa na žalost... kadar mi srce igra, rečem, da ima boljši zvok kot Yamaha Bulldog, ki je parkiran zraven... ampak čas za pravljice je že mimo. O:-) Resnici na ljubo je kar povprečen maksiskuterski prdec O:-) , bo pa enkrat dobil Akrapoviča. Ampak bolj za okras kot kaj drugega (pa ker ga bulldog nima - konkurenca more bit :grim )

Zraven sem dobila še viiisooooko vetrobransko steklo, ki pri hitrosti deluje kot jadro in ga bom kmalu odmontirala (gor pride ko bo pod nulo).

Zdej pa probam slikco naložit.

LP, STrela

P.S.: Na dan, ko so me takole slikal je rahlo snežilo, temperatura zunaj -5, ampak tapravi se ne damo!!! :010

P.S.II: Hvala za vse info o R850R!!! Bom zelo hvaležna in zelo ste prijazni do punc. Tega nisem navajena in mi zelo godi :notworthy:

Kot vidim, boš tudi na našem portalu http://maxiscooter.si/ objavljala prispevke, imaš smisel za pisanje člankov. @pelikan, kaj porečeš, jo posvojimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, da ne bomo offtopic ... zdej me je skuterist čist prestrašu! :unsure: :unsure:

Bom kaj napisala, to rada počnem. V svojih časih sem pikantno sukala svinčnik po straneh šolskega glasila, sedaj pa to raje počnem po raznih forumih in zabavam občinstvo. No, nekatere tudi jezim O:-)

Že čekiram vašo stran in čakam komentarje na plehnato strelo (tista mesena gor je čist gotova od mraza in strahu, ker motor še ni registriran :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, da ne bomo offtopic ... zdej me je skuterist čist prestrašu! :unsure: :unsure:

Bom kaj napisala, to rada počnem. V svojih časih sem pikantno sukala svinčnik po straneh šolskega glasila, sedaj pa to raje počnem po raznih forumih in zabavam občinstvo. No, nekatere tudi jezim O:-)

Že čekiram vašo stran in čakam komentarje na plehnato strelo (tista mesena gor je čist gotova od mraza in strahu, ker motor še ni registriran :cry: )

Ona je že čisto naša ampak tega še ne ve :whistle: :whistle:

da ji nebo kdo kaj povedal ;)

kdaj imaš izpitno??? da spleniramo otvoritveno vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, bohsigavedi kdaj mam izpitno, pred 1.majem bo bolj slabo, ker jutri :slap: avtošola registrira motorje in jaz začnem vozit konec tedna. In to ŠALTER!!! Nekaj sem sicer probala na domači krači, bomo vidli kako bo tam. Upam, da čimprej naklepljem teh frdamanih 20 (!!!) ur, da bom hitro z vami. Računam okoli rojstnega dne, 2. polovica maja, bom že na polno na cesti. Pazte se me, js se ne dam kar tako :naughty: Imam navoženo rit in volje za izvoz!

Kako sem vaša...dejte to mal OPREDELIT! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm... kje pa je kaka slikca tiste bele Vespe 300?

bi jo mel za fijakanje po Lj.... pa oriđinal čelada, fensi rokavičke, čevlji, kavbojke, srajca,... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm... kje pa je kaka slikca tiste bele Vespe 300?

bi jo mel za fijakanje po Lj.... pa oriđinal čelada, fensi rokavičke, čevlji, kavbojke, srajca,... ;)

Slika Ose je malo višje. Meni so Vespe od nekdaj všeč, so tako retro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za offtopic! Ste pa kar strogi, :xx: ampak saj samo tako se pride do ene uporabne teme. No, ker vidim, da Vespistov ni prav dosti na forumu, se javljam na dolžnost, da vam napišem nekaj o moji streli pa še slikco bom prlepla če bo ratal :naughty:

Je letnik 2008, prevoženih ima 4600 km. Uvozila sem jo iz Italije, od prvega lastnika, Vespa fana, starejšega gospoda bančnega uslužbenca, ki je vedno kupil top of the top od Vespe, pred časom pa ga je na prehodu za pešce povozil avto in od tedaj izgublja zavest - posledica: odvzem izpita za motor in prodaja "pod mus". Motorček je bil seveda kot nov, negovan, v prvi barvi (!!! - Vespe so še vedno plehnate :winkiss: ), brez praskice. Motor še z vsemi nalepkami in svetlečimi šraufki. Res sanjska! Cena novega motorja je 4600 (čist preveč za scooter, ampak ime je ime), moja je bila malo več kot polovico cene. Dober deal, ker jih v Sloveniji praktično ni za dobit rabljenih. V ITaliji se je vse odvilo neverjetno hitro za tiste razmere: gospod prodajalec je namreč upokojen in je že 3 dni prej letal po uradih in najavljal moj prihod, vsem točno razložil kaj in kako in zagrozil, da ne bo kdo kaj kompliciral. Vse je šlo več ali manj po maslu. Pojedli smo vsak svoj trammezzino, nazdravili s šampanjcem, jo naložili na prikolico in odpujsala sva v Ljubljano. Nakup res na nivoju, še nihče me ni tako počastil. Potem pa na identifikacijo, plačat davek itd. . Motorček še ni registriran, ima pa že slovenske papirje.

Stvarca premore okoli 23 konjev, končna hitrost realnih 135 km/h :whistle: :whistle: Torej mestni priganjač in podeželski romantik :rolleyes: Avtocesta torej odpade, pa nič zato, tako ali tako sem tam zelo redko. Sicer tehta 151 kg (po prometni), je enocilindraš, 278 kubičnih centimetrov velik, ŠTIRItakten. Opremljen je z variomatom in NE, NIMA NOŽNE bremze B) Zvok? Non-vespa na žalost... kadar mi srce igra, rečem, da ima boljši zvok kot Yamaha Bulldog, ki je parkiran zraven... ampak čas za pravljice je že mimo. O:-) Resnici na ljubo je kar povprečen maksiskuterski prdec O:-) , bo pa enkrat dobil Akrapoviča. Ampak bolj za okras kot kaj drugega (pa ker ga bulldog nima - konkurenca more bit :grim )

Zraven sem dobila še viiisooooko vetrobransko steklo, ki pri hitrosti deluje kot jadro in ga bom kmalu odmontirala (gor pride ko bo pod nulo).

Zdej pa probam slikco naložit.

LP, STrela

P.S.: Na dan, ko so me takole slikal je rahlo snežilo, temperatura zunaj -5, ampak tapravi se ne damo!!! :010

P.S.II: Hvala za vse info o R850R!!! Bom zelo hvaležna in zelo ste prijazni do punc. Tega nisem navajena in mi zelo godi :notworthy:

Važička,drgač si pa moja soseda,če se obrneš na slikci na drugo stran,gre ena ulica levo v hrib.No sej se bova najbrž srečala,te bom shupal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drejči, original čelada je sicer zelo kul (sem jo dobila zraven, srebrno), ampak dokaj neuporabna. Težka je kot cent, sigurno več kot 1700 g, da mi kar vrat zvija pod njo. Drugič, ne gre pod sedež (no saj nobena čelada ne gre, razen jet v velikost S!), tretjič - ne zaščiti brade in ust, js sem pa imela ortodontski aparat 6 let in sem zelo navezana na svoje zobe in to je zadnje kar se sme pri morebitnem padcu poškodovat. :unsure:

Js nosim, če se mogoče vidi iz slike, Schuberth C3 preklopno, World Edition, ki tudi ne gre pod sedež, ker je velikost M. Mam pa črne (in roza) usnjene rokavičke. Juhu!

Revival, drugač nisem s Škofljice ;) se mi pa obeta selitev na Lavrico še v tem letu. A ti si doma na tisti cesti, ki gre potem gor na Orle? Tam sem jo prvič sprobala...HUDO! Mam tako močno hupo, da te bo s ceste odnesl... za italjanski promet je treba met kamionsko heh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drejči, original čelada je sicer zelo kul (sem jo dobila zraven, srebrno), ampak dokaj neuporabna. Težka je kot cent, sigurno več kot 1700 g, da mi kar vrat zvija pod njo. Drugič, ne gre pod sedež (no saj nobena čelada ne gre, razen jet v velikost S!), tretjič - ne zaščiti brade in ust, js sem pa imela ortodontski aparat 6 let in sem zelo navezana na svoje zobe in to je zadnje kar se sme pri morebitnem padcu poškodovat. :unsure:

Js nosim, če se mogoče vidi iz slike, Schuberth C3 preklopno, World Edition, ki tudi ne gre pod sedež, ker je velikost M. Mam pa črne (in roza) usnjene rokavičke. Juhu!

Revival, drugač nisem s Škofljice ;) se mi pa obeta selitev na Lavrico še v tem letu. A ti si doma na tisti cesti, ki gre potem gor na Orle? Tam sem jo prvič sprobala...HUDO! Mam tako močno hupo, da te bo s ceste odnesl... za italjanski promet je treba met kamionsko heh!

Ne ne jest em gor proti debelemu hribu :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je res na slikci Vespa GTS 300 :blush:

Sm preveč nahitro pogledal in "videl" pedeset kubično Vespo...

btw: C3 je super čelada, menda, sam imam C2, a v poletni ljubljanski vročini bo črna C3 za crknt vroča. Sam imam za take temperature (belo z rožcam :blush:) Dainese jet čelado...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, naj ti povem, da je C3 fatamorgana proti C2. Jo ima moj voznik in sem si jo prej kdaj sposodila: C3 je veliko lažja, manjša, tišja, boljši mehanizem ma, pa vizir proti rosenju in večji temen vizir. Res bombnik od čelade. Kar se pa temperature tiče: js imam BEL motor in odbijam svetlobo :rolleyes: , poleg tega prodajalec (in Schuberthova stran) trdijo, da je razlika 1,5 stopinje. Po mojem neopazno. Bomo pa vidli. Za rezervo mam še zmeri Vespa jet čelado. Ti morš bit pa z rožicam strašno lep :P

Sicer pa, kako lahko zamešaš 300 GTS in 50 ccm?!?!?! :mellow: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela strela je skroz pozitivno luda......pothitno nam se pridruzi u Osijeku ne brini za dozvolu ionako se vozi u grupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela strela bod pozdravljena. Brez strahu glede skupnih vožanj.3.4.sem se prvič udeležil skupinske vožnje proti Trstu,Ti rečem, da so me takoj dali na čelo kolone, ker todi jaz vozim 300ccm in23 km. Tako, da tudi ti greš lahko na ac. seveda,če imaš vinjeto.Ti rečem maksi skuteristi so res fantje od fare.Držimo pesti, da uspešno opraviš izpit :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela strela bod pozdravljena. Brez strahu glede skupnih vožanj.3.4.sem se prvič udeležil skupinske vožnje proti Trstu,Ti rečem, da so me takoj dali na čelo kolone, ker todi jaz vozim 300ccm in23 km. Tako, da tudi ti greš lahko na ac. seveda,če imaš vinjeto.Ti rečem maksi skuteristi so res fantje od fare.Držimo pesti, da uspešno opraviš izpit :wub:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nobenemu novemu še nismo nič nardili .....

.....čeprav zakaj pa ne ???? morda bi mogli razmislit o kakšnem krstu za prvoudeležence maxi voženj ....

Bojan, Boris, Marko, Renato, Dean .... moremo kakšno na to temo rečt ;)

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!