Skoči na vsebino

MOTO oprema na potovanju


Fadil

Priporočene objave

Ob 29. 6. 2021 ob 13:23, Snečer pravi:

saj pa ni treba,da si vsak dan svež in stuširan ... jaz vedno minimalno poleg nesem ... ko oblečeš sveže pač "umazano" zložiš

Ti, ti, pacek. Potem pa se ni za čuditi, da razsajajo bolezni. :)

Zase, ker se znojim, si ne predstavljam, da se zvečer ne bi stuširal. Prakticiram podobno kot Kmet, na daljših tripih pa si privoščim tudi pavzo in takrat operem vse stvari. Recimo za par tednov ne moreš imeti s seboj perila in ga ne prati ali pa ga imeti toliko, da ga samo proč mečeš.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Ti, ti, pacek. Potem pa se ni za čuditi, da razsajajo bolezni. :)

Zase, ker se znojim, si ne predstavljam, da se zvečer ne bi stuširal. Prakticiram podobno kot Kmet, na daljših tripih pa si privoščim tudi pavzo in takrat operem vse stvari. Recimo za par tednov ne moreš imeti s seboj perila in ga ne prati ali pa ga imeti toliko, da ga samo proč mečeš.

Ljudje so različni, imaš takšne, ki se štuširajo pa čez par minut že smrdi vse okoli. Tu je problem globji...

Opereš na daljši furi tudi kombinezon itd.? pa smo tam ... 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Ljudje so različni, imaš takšne, ki se štuširajo pa čez par minut že smrdi vse okoli. Tu je problem globji...

Opereš na daljši furi tudi kombinezon itd.? pa smo tam ... 

 

 

Seveda, ljudje smo različni. 

Zunanja zaščitna oblačila in notranja - osebna, se pa ne da primerjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Seveda, ljudje smo različni. 

Zunanja zaščitna oblačila in notranja - osebna, se pa ne da primerjati.

Problem je od znotraj, al nikoli ne voziš v kratki majici in preko jakna itd. Nisi veliko naredil če je jakna prešvicana ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Problem je od znotraj, al nikoli ne voziš v kratki majici in preko jakna itd. Nisi veliko naredil če je jakna prešvicana ...

Primerjaš Corduro in prdec v gate. Lej, malo sem te požgečkal okoli higijene in ne nameravam smetiti ali razpravljati kako je prav. Vsak se naj odloči kot mu paše, na kakšen način bo potoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namesto da tovoriš 10 mikic, lahko vsak dan eno na bazarju kupiš, celo s kakim napisom po želji.

Dejstvo pa je, da si cel dan v tehničnem perilu usnju ali korduri, nato se stuširaš in si par uric v navadnih cotah.

Vsak ma svoje prioritete, jaz mam raje 3x moto štumfe, kot 3x navadne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj komplicirate se ne tuširaš 14 dni izgledaš bolj bajkersko:lol1:in ni potrebe za vozit s sabo goro robe.Vzemem čim manj opereme in kupim če mi kaj manjka na trgu za par eurov:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu smo v tej temi zašli...naslov je MOTO oprema

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!