Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Roger G. Jagger
      Jermena (2) se menja na 5let oziroma 12.000km (kar je prej)....! Priporocljivo je preverit desmo ventile (luft) Desmo servis je na 24.000km! Koliko km ima prevozenih, da bos imel okvirno orientacijo.... drugace je pa bulletproof motor In GO FOR IT!   lp
    • VS800
      Bl k berem tole....škoda da človek živi samo tolko kokr živi....... Sem že enkat pisou, da se v naši firmi večina ljudi ukvarja z kripto....menda ima sodelavec, ki je že skos v tem čez 7 mio.......in me pri njegovih letih čudi, da je še vedno kle u fermi zaposlen k en lolek......aja menda bo po smrti začeu šele tole zapraulat.....
    • BIF
      Da ne bi zdaj to zvenelo kot neko jasnovidenje in podobne zadeve. Samo moje mnenje....ker gledam zadevo širše in dolgoročno.  Osebno mislim, da bosta na cilju zlato in bitcoin povezana...na nek način bo spet vzpostavljen "zlati standard". Ta povezava bo osnova za stabilen in pošten finančni instrument, ki bo onemogočal to kar se dogaja zdaj....inflacije praktično ne bo...fiat bo zgodovina. Seveda pa bo do tega cilja preteklo še veliko vode. Verjamem pa tudi, da je opisan pot dobro dobro premišljena in v naprej načrtovana.
    • Dimen
      Ja, sam to je ravno obdobje ko je BTC eno leto padal zarad pumpa na 20k. K je BTC v več mesečnem downtrendu je zlo težko karkoli optimističnega napovedat. To je treba povedat in vzet v obzir. Poleg tega je bil takrat še novinec na sceni. Sicer pa, naj vsak presodi sam.
    • ftp
      Američani so zelo čuden narod, s še bolj čudnimi "vrednotami". Na plaži se lahko s tankom voziš pa postreliš pol ljudi, če pa joško pokažeš, pa greš v arest. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!