Skoči na vsebino

Baotian bt 49qt 9d


LinuX

Priporočene objave

No mam skuterja Baotian BT49QT-12 pa newem kje bi imel blokade in ali naj zamenjam auspuh, ter kateri bi pasal nanj. Zanima me pa tudi za sportni filter ce pase kir gor k ni to nwm glih znana firma :?.

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mam skuterja Baotian BT49QT-12 pa newem kje bi imel blokade in ali naj zamenjam auspuh, ter kateri bi pasal nanj. Zanima me pa tudi za sportni filter ce pase kir gor k ni to nwm glih znana firma :?.

Hvala za odgovore!

sportn filter ti ne bom nič pomagal, to je prvič,

drugič pa ne odpiraj novih tem za vsako malenkost, v kakšni drugi temi bi uprašu...

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sportn filter ti ne bom nič pomagal, to je prvič,

drugič pa ne odpiraj novih tem za vsako malenkost, v kakšni drugi temi bi uprašu...

.)

Jah pr drugih temah so uprasanja sam za DOBRE FIRME,.... jst pa mam tega Baotian-a :cry:

Pa se dal sm zato novo temo da se ze prec VID za kwa se gre kirga skuterja.

no..... sory pač nebom vec odpiru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pr drugih temah so uprasanja sam za DOBRE FIRME,.... jst pa mam tega Baotian-a :cry:

Pa se dal sm zato novo temo da se ze prec VID za kwa se gre kirga skuterja.

no..... sory pač nebom vec odpiru :)

ja, zdj vem da ne boš več odpiru... ker si že :D

em... ja, nwem zakaj nisi raje kupil kako bolj znano firmo? ne rečt, da niso ble finance, ker če si dubu tega, bi lohk dobil tudi kazga rablenga dobrga 2-T

škoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli 4t skuterji mislim da sploh nimajo blokad ko tok švoh.

mende majo neke svoje frke... to je sigurn, ker 49cc 4T motor ne bi šou točno 45 km/h, če ne bi blo po zakonu tko določeno... ;)

majo neko blokado, sam po mojm ne gre to potem vseen nikamor...

4-T in 2-T skuter se ne bosta mogla nikol primerjat... to jst že zdj povem... tko kot se ne morta pod nobenim pogojem primerjat RS125 in CBR125... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli 4t skuterji mislim da sploh nimajo blokad ko tok švoh.

NENE! :grrr

100% ma ta skuter blokade :grim , če nima na variotu, ma pa izpušno cev

stisnjeno pr cilindru, :naughty: drgač pa tej 4t brez blokad kr dobr grejo,

en frend ga ma pa gre okol 65-70 km/h, aja pa možn d ma na elektronki

blokado :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% ma ta skuter blokade :grim

Drži. Vendar tudi z odstranitvijo vseh blokad skuterja ne moreš primerjati z 2T, ker je že v osnovi motor prešvoh.

Se ga pa da spravit na realnih 70km/h. Blokade ima na variomatu (ne vsi), izpušna cev 2x, frgazer, keč je tudi pri nastavitvi ventilov, valjčki in fedrci. Nekateri naj bi imeli tudi blokado pri omejevalniku obratov - CDI. Pri Baotianu je sicer ni, mislim pa da je finta tudi v tem, od kje je skuter uvožen, ker imajo za različne trge različno prirejene motorje. Podobno naj bi se frizirali vsi ostali 4T kitajci (Yiying, ZhongYu in nekateri Kymcoti) saj so mašine identične z manjšimi odstopanji.

Popravljeno . Popravil Tanatos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz še nisem nikjer videl športnega izpuha za 50cc 4t skuterje. Teh Baotian skuterjev je zelo malo in keri ta skuter kupi, ga ponavadi nima namena predelovat, zato boš težko dobil kje izpuh za ta skuter. Mogoče pa celo obstaja... :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaa... moj je uvozen iz kitajske :alien1:. Me pa zanima ce bi kaj pripomogel sportni auspuh ?

Za te skuterje se ne da dobiti športnih izpuhov, če si pa mislu izpuh za 2t pa tut nebi blo vredu pomoje, ker majo 4t mašine drugačen patent kot 2t. Lahko pa si sam nardiš sporten izpuh, z malo debelejšo cevko pa malo bolj odprt dušilec pa bi mogoče šlo malo bolj, pa tut mal bolj glasen bi bil.

Glede blokad je možno, da jo ima samo na variomatu in na auspuhu, nekje sem slišal pa da bi jo imel na fergazerju tko da nevem. Mogl bi se pogledat, sam stranski dekl pri variomatu daš dol pa se takoj vidi če je kakšna podloška, pa na začetku auspuha kjer je privit na cilinder, bi lahko bil en lijak ki ima manjšo luknjo kot je cev.

Popravljeno . Popravil syman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaa... moj je uvozen iz kitajske :alien1:. Me pa zanima ce bi kaj pripomogel sportni auspuh ?

Valda d se da dobit te auspuhe :grim , sam so bl podobni originalu, ampak

gre pol bols, baje obstajajo tut neki servisi oz. mehankarji prov za te motorje

(mesnezdi d nek v Celju :? ), pa ti ga kr upidenajo, en kolega je ke pelov

pa je kr zadovoln. :OK:

4T :zzz: se pa itak ne morjo primerjat z 2T :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo toti šrot šel 80 po ravnem sm js ajvar :slap: po števcu mogoče, ker na tem kitajskem šajtu še bol lažejo števcu kokr na ostalih modelih, realnih pa ni šans. men je šel runner z multivarom pa tecnigasom rs70 v najbolšem dnevu 85 realnih po ravnem, pa je malenkost močnejša zadeva ko pa 4T .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

NENE! :grrr

100% ma ta skuter blokade :grim , če nima na variotu, ma pa izpušno cev

stisnjeno pr cilindru, :naughty: drgač pa tej 4t brez blokad kr dobr grejo,

en frend ga ma pa gre okol 65-70 km/h, aja pa možn d ma na elektronki

blokado :OK:

hah men gre skuter trenutno brez vshe predelav čist normalno 60 =) k je 2T pol veš kaka je razlika med 2T pa 4T :);)

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo toti šrot šel 80 po ravnem sm js ajvar :slap: po števcu mogoče, ker na tem kitajskem šajtu še bol lažejo števcu kokr na ostalih modelih, realnih pa ni šans. men je šel runner z multivarom pa tecnigasom rs70 v najbolšem dnevu 85 realnih po ravnem, pa je malenkost močnejša zadeva ko pa 4T .)

to je cist odvisn kak mas nastelanga

men je sou nrg brez blokad, se pravi sam pravi valjcki mal vec ko 80 .)

Popravljeno . Popravil slovenc46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ves kolk ti stevci lažejo se posebaj na teh P.V.G.-jih, mi smo sli novo runnerco, (brez blokad pa mal se stunano -valčki pa to), merit z gps-om, pa je po stevcu kazal 85km/h po gps-ju pa 73km/h (za 10 km/h se lažejo)...tako, da se na te stevce ne gre ravno zanasat.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

ja ta skuter mam jst.blokada je a loncu od auspuha (mrežca, k ful zamori mašino) ubistvu nima blokade tm pr cilindru k tm k je powezan z auspuhom nima tesnila ampak ma kr podalšan mal notr u cev. pol u variomatu sm uzeu wn distančnik pa gre zdej tm ene 20km/h u hrib...sam je hrib kr ene 40 stopinsk...wleče počas ampak ok u normaln hrib pa tm 30-35 lih dost za tiste k niso stari 12 let in bi sam da leti an...pa maš tm pr CDI-ju eno rjavo žico pa jo snameš pa si se znebiu el. blokade...

končna po ravnem je 65km/h

ewo to je to... :worship: ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vaše jajčkote mate pa tut tle dele KLIK sam newem ker motor ma (gy6 al pa hyper 4)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!