Skoči na vsebino

Baotian bt 49qt 9d


LinuX

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Moj brat ima tak skuter in se je lepo normalno peljal in ga je normalno ugasnil, ko ga je hotel ponovno vžgati motor, je le ta vžgal ampak deluje samo na nizkih obratih tudi če daš gas ni nič bolje- skratka obratov ne dobi in tudi vžiga malo težje.

Spucal sem fergazer preveril zračni filter, izpuh, svečko in vse zgleda v redu, obratov pa ni.

in še nekaj me zanima: kako je s tisto elektronsko dizo?? ali jo potegne not ko daš kontakt?? (naša nikakor ne trza.)

a je lahko kakšna fora okrog elekrike???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

em, ni glih to elektronska diza, verjetno misliš tisto kapco ki je gor na uplinjaču, to je elektronski zaug.

notr je neka tekočina, ki se segreje in butne tisto iglo od zauga not, neki takega.

js sm meu podobn problem na keewayu, pol maš pa dve možnosti, al popraviš ta zaug, al ga nardiš na ročnega, al pa kupiš nou ta pokrovček od uplinjača(cca.20eu).

to je z moje strani.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi ta skuter, čeprav je naziv Superking. Sem ga imel na servisu pa niso našli nobenih blokad. Ima pa končno 58 km/h. Merjeno z GPS. Pospeški so pa zelo slabi. Kaj več pa za ta motor ni primerno glede na kvaliteto izdelave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vrjetno je okvara na elektriki -cdi tisti skatlici ki jo imas zraven akumolatorja pa ko/ce bos kupil novo kupu taksno da bo imela blokado na 100km/h saj zdaj jo imas mensezdi na 55km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

skuter pri 25-30 km/h izgubi moč, hitrost pade, nato pa spet vleče naprej. Isto se dogaja tudi pri okoli 50km/h, če recimo ne voziš s polnim gasom, pa ko ga zategneš do konca, izgubi moč. Tudi vžiga samo s precej gasa.

Na tistem angleškem forumu piše, da je treba nastavit ventile, vendar nimam tistega orodja za ventile štelat.

Pa bolkade bi rad dal ven, roza žičke ne najdem.

Je kak majster al pa zanesenjak v Ljubljani, ki bi mi ugodno naredil vse to?

Motor je letnik 2006 in ima 200km prevoženih.

Imam še en problem, sprednej luči mi ne delajo, v poziciji za parkirne, le-te gorijo, ko pa vklopim še zasenčene, pa vse ugasne, zadaj in osvetlitev števca pa dela. Kaj bi to lahko bilo?

Pa še vprašanje glede olja, lahko pri prvi menjavi dam res kar avtomobilsko olje 10-40w?

Lp,

Jure

jure@robic.si

post-18074-1217943998_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil MrAs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

skuter pri 25-30 km/h izgubi moč, hitrost pade, nato pa spet vleče naprej. Isto se dogaja tudi pri okoli 50km/h, če recimo ne voziš s polnim gasom, pa ko ga zategneš do konca, izgubi moč. Tudi vžiga samo s precej gasa.

Na tistem angleškem forumu piše, da je treba nastavit ventile, vendar nimam tistega orodja za ventile štelat.

Pa bolkade bi rad dal ven, roza žičke ne najdem.

Je kak majster al pa zanesenjak v Ljubljani, ki bi mi ugodno naredil vse to?

Motor je letnik 2006 in ima 200km prevoženih.

Imam še en problem, sprednej luči mi ne delajo, v poziciji za parkirne, le-te gorijo, ko pa vklopim še zasenčene, pa vse ugasne, zadaj in osvetlitev števca pa dela. Kaj bi to lahko bilo?

Pa še vprašanje glede olja, lahko pri prvi menjavi dam res kar avtomobilsko olje 10-40w?

Lp,

Jure

jure@robic.si

Štekar na Leskoškovi ima servis za te skuterje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štekar na Leskoškovi ima servis za te skuterje

A to je ta leskoškova blizu BTCja? V imeniku namreč ne najedem.

Grozen je tale Baotian, očitno altenator ne dela danes spet ne dela več električni vžig, parkrat sem ga vžgal, pa je fuč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štekar na Leskoškovi ima servis za te skuterje

Grozen je tale Baotian, očitno altenator ne dela danes spet ne dela več električni vžig, parkrat sem ga vžgal, pa je fuč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes na servisu na Bibiro, pa res ne mislim dat za njihovo uro tulk denarja.

Pozna kdo kakšnega domačega mojstra, ki bi to zrihtal za pametno ceno? Morda kak forumaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi ta skuter, čeprav je naziv Superking. Sem ga imel na servisu pa niso našli nobenih blokad. Ima pa končno 58 km/h. Merjeno z GPS. Pospeški so pa zelo slabi. Kaj več pa za ta motor ni primerno glede na kvaliteto izdelave.

Kaj da nima BAOTIAN nobene blokade kaj pa vm je blokada je na frgazarju keč je v tem da mors frgazar od odspodi razdrt in iz njega uze en šravf vn in dobi koncno hitrost DOBRIH 70 in vec :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Zivjo sem nov na forumu. Pred 3 dnevi sm dobil BAOTIAN BT49QT-18F 2taktn skuter. Res je da ni nwm kaj skuter ampak ce ga dobis zastonj je qL ;). Zanima me ce ma kdo kake ideje kako ga naj predelam cez cas?

Lp Deniis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo sem nov na forumu. Pred 3 dnevi sm dobil BAOTIAN BT49QT-18F 2taktn skuter. Res je da ni nwm kaj skuter ampak ce ga dobis zastonj je qL ;). Zanima me ce ma kdo kake ideje kako ga naj predelam cez cas?

Lp Deniis

zadeva je 4 takna. na fergazerji je nekakšna podložka. tisot odstraniš in bo šel 55-60. več pa ne pričakovat od tega skuterja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej vsi kitajski skuteri so 4 takni. Drugače pa prilepi kakpno slikico od skutera

Ah fuck :D... Sem dodal slikce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah fuck :D ... Sem dodal slikce!

takega ma ena moja sošolka ja...sam tut mislim da je 4-taktn :hmm: :hmm:

sam tist alarm je pa kr neki hehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takega ma ena moja sošolka ja...sam tut mislim da je 4-taktn :hmm: :hmm:

sam tist alarm je pa kr neki hehe :D:D

A ni kao 4 takter da neki negre na mesanico al neki tazga :D.. k tt moj dela kao sam mesanco mam cist spod za olje, zgor pa za bencin tk da niam pojma se ne razumem v te stvari :D.. pac zelel sem slisat mnenje ;).

Lp Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!