Skoči na vsebino

Baotian bt 49qt 9d


LinuX

Priporočene objave

Pozdravlejni!

Nabavil sem skuter Baotian BT49QT-20a, ki ima analogni števec hitrosti. Malo sem brskal po interneti, in sem zasledil, da so nekateri taki modeli tudi z digitalnimi števci, vendar nisem nikjer zasledil, da bi lahko to naročil ali kupil. Sem gledal, da je ohišje popolnoma enako z mojim, tako da bi lepo pasalo notri, le nekatere vezave bi bilo potrebno verjetno spremeniti ter vgraditi senzor hitrosti za digitalne merilce, za kar pa mi ni problem, ker se toliko razumem na elektroniko in mi to nebo problem rešiti, saj imam elektronsko shemo zraven navodil za uporabo. Zdaj pa mene zanima, če mogoče ve gdo za kakšnega dobavitelja oziroma mehanika skuterjev, ki bi mogoče to lahko nabavil direkt z kitajske in za kakšno ceno (števec vključno z senzorjem za hitrost). Super bi bilo, če dobil kakega rabljenega z karamboliranega skuterja, toda za to so možnosti zelo majhne, da bi takega našel kje na oglasu. Spodaj prilagam še slike, kako izgleda moj analogni in kako izgleda ta digitalni.

post-37492-0-17106100-1335375141.jpg

Ta je analogni.

post-37492-0-70747100-1335375148_thumb.jpg

Ta pa digitalni, ki bi ga rad kupil.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!