Skoči na vsebino

Komine


exaGee

Priporočene objave

V Kočevju je trgovina, ki prodaja to znamko zaščitne opreme. Uporablja kdo? Izkušnje, mnenja...

Js mam kombinezon enodeln in rokavice, usnje je zelooo mehko, nikjer ne tišči, ščitniki se dobro prilegajo, kvalitetne izdelave ,pa še zelo poceni je bil:) Rokavice so pa tudi vredu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem v Palmi v Kočevju nabavil, kavbojke, rokavice in ovratnik iz flisa z robo sem zadovoljen pa še cena je bila nižja kot da bi nabavil v Lj.:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in punca sva nabavila vse komplet pri njih, zaenkrat vse super, ščitniki, jakne ter hlače imajo tudi zračenje air vent(nič ne napihuje), rokavice so tudi še takšne kot morajo biti, škornji so udobni, sem pa prevozil nekje 15.000 v tej opremi ;)

Jaz sem kupil njihove top izdelke, pač jakna je nekje 245, hlače 160, vendar za ta denar nikoder ne dobiš boljšega, pa še popust da šefe če vzameš komplet ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa so kaj založeni z opremo v tej trgovini? Zanimam se za nakup usnjene jakne, katera sicer je na njihovi spletni strani, vendar samo en model. Sklepam, da imajo več modelov v trgovini, ali se morda motim in je to, kar ponujajo na spletu tudi vse kar imajo v trgovini?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in punca sva nabavila vse komplet pri njih, zaenkrat vse super, ščitniki, jakne ter hlače imajo tudi zračenje air vent(nič ne napihuje), rokavice so tudi še takšne kot morajo biti, škornji so udobni, sem pa prevozil nekje 15.000 v tej opremi ;)

Jaz sem kupil njihove top izdelke, pač jakna je nekje 245, hlače 160, vendar za ta denar nikoder ne dobiš boljšega, pa še popust da šefe če vzameš komplet ;)

Lp

đ

Ima zadaj zalogo, tam notri ima kar dosti robe, najbolje da pokličeš pa ti preveri v zalogi šef ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od njih imam poletni tekstilno jakno, hlače in rokavice. Z njimi sem naredil 20 000 km in oprema je kot nova. Nič zbledelo pod maroškim soncem vse je OK.

Pri nakupu pazi, da je zadrga pri spajanju hlač in jakne kompatibilna ( pri meni je bila zadrga obrnjena v napačno smer), ker delajo japonci za različne trge različne modele in obračajo zadrge koker jim paše.

post-13449-0-40760300-1303989806_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam njihove rokavice iz kengurujevega usnja, za enkrat čez njih nimam večjih pripomb. Moti me le notranji šiv pri prstancu oz. mezincu, ker se mi zatika za noht, čeprav imam postrižene :/ :)

Ostali šivi so zunanji. Imajo zares dober oprijem, so pa številke malenkost manjše - japončki pač...

Kupil sem še tekstilne hlače, z notranjo podlogo, ki se jo da sneti, hlače pa imajo dodatne prezračevalnike, ki se jih da odpreti z zadrgo.

Glede na ceno - kupil sem v času moto show-a v LJ - 30% popust, so zadeve super.

Priznam pa, da so mi Alpinestars, Berik,... in ostala imena bolj pri srcu... verjetno predvsem zaradi imena.

Seveda pa v vsakem primeru opremo prvo poizkusiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdrav!

Njihovo opremo vozim že 4.leto to je od njihovega začetka jaz in punca, oba ful zadovoljna,zelo uporabno celo leto tudi v vročini +35, in v mrazu tam okoli 5!

Vse kar imava, še vedno takšno kot prvi mesec (zadrge,barva,šivi)!!!

Kenguru rokavice ne puščajo barve niti malo!!

Poleg vsega sva dobila odlično ceno na količino in KVALITETO!! Predlagam vsakemu, ki išče ugodno in res kvalitetno!!

lp pri nakupu;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

No, zdej je že nekaj časa minilo od zadnjih objav in je oprema najbrž že pokazala svoje kvalitete ali pa težave... Ste še zadovoljni z znamko Komine? Zadrge še delajo, ježki držijo, šivi OK? Bi kupili Komine še enkrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdej je že nekaj časa minilo od zadnjih objav in je oprema najbrž že pokazala svoje kvalitete ali pa težave... Ste še zadovoljni z znamko Komine? Zadrge še delajo, ježki držijo, šivi OK? Bi kupili Komine še enkrat?

Da!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksna je pa cena v primerjavi z ostalimi? Kje se dobi to robo?

Hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom samo to rekel glede kvalitete:

Kupil jakno na motozboru in kasneje še bolj poletno varianto hlač. To je bilo kake 4 leta nazaj.V tej opravi sem padel in imel zlomljeno ključnico. Na obleki razen malo natrgane mrežice pri zračnikih v levem rokavu ni bilo drugih vidnih posledic. Tako da top.

Moti me edino ker nimam še enega kompleta :)

Popravljeno . Popravil mitjag
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!