Skoči na vsebino

125 ccm Bikes Road Trip


nesrecnez

Priporočene objave

to temo sm nanovo odprl ker še vedno nekateri mislijo, da bo ta dogodek potekal 25.6.2011!!

125 ccm Bikes Road Trip bo potekal 28.5.2011

Dobimo se v CELJU in se nato odpeljemo na znan motozbor. Prosim vse ki imate namen priti da mi prej povejte ker je potrebno nakupit pijačo, da je nebo premalo (vsekakor nebo alkohol)! IN NAJBODO SAMO 125-KE!!

ŠE TO: DOBIMO SE OB POL 11IH..(10.30)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to temo sm nanovo odprl ker še vedno nekateri mislijo, da bo ta dogodek potekal 25.6.2011!!

125 ccm Bikes Road Trip bo potekal 28.5.2011

Dobimo se v CELJU in se nato odpeljemo na znan motozbor. Prosim vse ki imate namen priti da mi prej povejte ker je potrebno nakupit pijačo, da je nebo premalo (vsekakor nebo alkohol)! IN NAJBODO SAMO 125-KE!!

ŠE TO: DOBIMO SE OB POL 11IH..(10.30)

zdej pa točno vem kam moram prit trance_21_laughing1.gif

a bi prosim lahko napisal v katerem koncu celja trance_21_laughing1.gifslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprehodi se na fb( 125 ccm bikes road trip) maš use napisano na fb(125ccm Bikes) maš pa zemljevid..drugače pa Gaji pri Trnovljah pri Celju..torej pelješ po Mariborski cesti do City Centra in na križišču zaviješ desno če pridaš iz Laškega, Ljubljane.. oz. levo če prideš iz Maribora, Ptuja.. od tega križišča pa pelješ do 2.krožnega križišča in si tam..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprehodi se na fb( 125 ccm bikes road trip) maš use napisano na fb(125ccm Bikes) maš pa zemljevid..drugače pa Gaji pri Trnovljah pri Celju..torej pelješ po Mariborski cesti do City Centra in na križišču zaviješ desno če pridaš iz Laškega, Ljubljane.. oz. levo če prideš iz Maribora, Ptuja.. od tega križišča pa pelješ do 2.krožnega križišča in si tam..:)

ja ok... se vidimo biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

to temo sm nanovo odprl ker še vedno nekateri mislijo, da bo ta dogodek potekal 25.6.2011!!

125 ccm Bikes Road Trip bo potekal 28.5.2011

Dobimo se v CELJU in se nato odpeljemo na znan motozbor. Prosim vse ki imate namen priti da mi prej povejte ker je potrebno nakupit pijačo, da je nebo premalo (vsekakor nebo alkohol)! IN NAJBODO SAMO 125-KE!!

ŠE TO: DOBIMO SE OB POL 11IH..(10.30)

pa misls da je pantherjem prou da bo tm 50 juncou :naughty: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa misls da je pantherjem prou da bo tm 50 juncou :naughty: hehe

panterji zihr naujo mel nč proti:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitr servise naredt kteri še niste..gume menjat..:P le še 20dni:) dobr se zbiramo še tako naprej :) vi pridte, mi Celjani bomo pa nekok zrihtal da nam bo fajn:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Do 28.5. ko bo ta dogodek potekal - v Celju (plinarna v Gajih) - nas loči le še 14 dni. Prosim da vsi ki mi še niste poslali zasebnega sporočila, da pridete, to strorite čimprej, da nebo potem kakšnih nevšečnosti (povejte tudi število oseb).

Dobimo se ob 10.30 uri v čimvečjem številu..povejte usem, ki imajo 125 kubične motorje.:)

lp, Šale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje in dekleta..samo še 8 dni in se bo odvijal naš dogodek..prijavljenih nas je kr dosti..upam da nas bo še več..

Dobimo se v Soboto ob 11.30 uri, tam se malo odžejamo in potem vrhunec-vožnja..prosim da povabite čimveč prijateljev..prijatelje ki poznate, tiste iz fbja, objava je tudi na facebooku in če še poznate kak forum dodajte objavo:) Vidimo se 28.5. pri Plinarni ob City Centru Celje (zemljevid imate v skupini)..lep večer:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večino je zaj...vreme, sicar nas je blo le 5, edn je pred dogodkom nažalost padel :S ostalo je bilo vredu:) tudi 4 se znamo imeti fajn:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večino je zaj...vreme, sicar nas je blo le 5, edn je pred dogodkom nažalost padel :S ostalo je bilo vredu:) tudi 4 se znamo imeti fajn:P

Js pa prou hitu včeri motor skup sestavlat po narjeni generalki, pol pa tale vreme :S a se da to kej ponovno narest, ker kokr sm na fb vidu bi jih velik pršlo, če bi bli vremenski pogoji mal bolj naklonjeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se, sam k je problem pr teh ljudeh s 125kam k nihče noče it na dalšo turo:S nasledn motozbor ki pa bo blizu celja pa je šele 6. avgusta..:S tko da nwm..mal sn razočaran na tem kar je blo danes, in nwm če bom še kj poskušo.:) usj sam ne:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se, sam k je problem pr teh ljudeh s 125kam k nihče noče it na dalšo turo:S nasledn motozbor ki pa bo blizu celja pa je šele 6. avgusta..:S tko da nwm..mal sn razočaran na tem kar je blo danes, in nwm če bom še kj poskušo.:) usj sam ne:)

Ja tako pač je, če voziš nekaj kar je 2 taktno...tvegaš z vsakim kilometrom! :D

Sicer pa...nevem zakaj se sekiraš? Dovolj je, da ti uživaš v vožnji...zmente se s kšnim kolegom ali dvema, udarte turco do Kopra, prespite dol...in objavi relacijo na motosvetu, garant se ti bo še kšn rocket launcher pridružu. ;)

Sicer pa sem osebno užival zmeraj, ko sem se sam vozil. Nobenega pritiska, nobene potrebe po dokazovanju in nobenega obveznega ustavljanja. ^^

Čestitam pa, ker vam je uspelo zadevo spelat tudi ob takem nadležnem vremenu!

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kul, sj kokr kdo, jst se tut sam učasih rad pelem..tle pa ni blo in neb blo nubenga dokazovanja..itk je blo kr dost ostalih vozil in se ni dal ne divjat in ne prehitevat, pa čeprav smo bli nakoncu le 4. za vsak vikend pa se mi tut neda pisat če gre kdo kam zram, pol ga pa čakaš pa iščeš k newe kje se morma dobit itd.. uglavnem brezveze.. bom se mnda kr sam z mojo furo naokrog pa bo najbolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kul, sj kokr kdo, jst se tut sam učasih rad pelem..tle pa ni blo in neb blo nubenga dokazovanja..itk je blo kr dost ostalih vozil in se ni dal ne divjat in ne prehitevat, pa čeprav smo bli nakoncu le 4. za vsak vikend pa se mi tut neda pisat če gre kdo kam zram, pol ga pa čakaš pa iščeš k newe kje se morma dobit itd.. uglavnem brezveze.. bom se mnda kr sam z mojo furo naokrog pa bo najbolš :)

Js z veseljem dalše ture delam pa če mi glih sred avstrije ribne x)) newem kaj je fora motorja če ga maš sam za par km okrog bajte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn, potem pa se bomo zmenl enkrat pa se zberemo sami taki ko se mal dle pelemo, pa zakampiramo, jst sn letos mislu it v San Marino, sam še nwm kako bo..bom poisku če je še kej bolšga pa grem raj tja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi jst bi šel z veseljem zraven če se dobimo in gremo skupaj na eno turo, vmes kje prespimo itd. Do San Marina je sicer malo daleč za 125 2t, kakšno "zmerno" turo bi se pa vseeno dalo izpeljat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje ste vsi prej bli?? jst se pa celo zimo sam okrog furam, ko bi vedu bi se lahk skup :) no če mate predloge kam bi šli, povejte..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje ste vsi prej bli?? jst se pa celo zimo sam okrog furam, ko bi vedu bi se lahk skup :) no če mate predloge kam bi šli, povejte..

san marino bi bla zlo dobra. Lahko se zasidramo v riminiju (tm mi je bla plaža konc všeč), pa v feraro ferarije pogledat. Lohka se tud proti plačilu (nevem več kok) zapeleš za 10min s ferarijem. V planu mam San Marino tk da upam da mi/nm bo ratal kej skp spacat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!