Skoči na vsebino

Cestne pasti, nevarni odseki, ovinki...


K a m e n

Priporočene objave

Za to temo bi pravzaprav skoraj predlagal posebno kategorijo... Vsak od nas najbolje pozna svoje stalne ceste. Opozorimo drug drugega, morda se celo kaj zgane pri odgovornih.

pipenjam:

Križišča s spoliranim in drsečim asfaltom, :BUA: ponekod je še naguban od težkih vozil.

:bum: PAZI; ker res drsi.

post-23051-0-04832200-1304513339_thumb.jpg

post-23051-0-05963800-1304513361_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenice - drsi na pouhn, ob dežju pa rajš kkšn kilometr naokol... surrender.gif.

post-25959-0-24411700-1304601783_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bled - motokros steza od table Bled do Union avtobusne postaje pa še bi se našlo...slap.gif

post-25959-0-26114500-1304602544_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bled - ne moreš verjet ampak takoj 2 tedna po temle postu so na NOVO napopal ganz frišn asfalt gor.

Hvala županu Fajfarju, da je uslišal moje pobožne želje. worship.gif

post-25959-0-26114500-1304602544_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-vse ceste okol BTC, sploh krožna drsi za znoret headbang.gif (ampak tega mi verjetn ni treba posebaj poudarjat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obnova tega odseka je bila načrtovana že kar nekaj časa. Ker je to državna cesta, je (bila) vloga župana le v tem, da je na direkijo za ceste prosil in moledoval že vsaj dve leti. Da pa bo do poletne sezone tist zjahan del na novo prevlečen, nam je zaupal na enem predavanju že konec marca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-vse ceste okol BTC, sploh krožna drsi za znoret headbang.gif (ampak tega mi verjetn ni treba posebaj poudarjat)

Da ne govorimo o celotni Jurčkovi cesti in cestah po industrijski coni Rudnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazite se križišča na Trojanih (uvoz na AC). Iz Trbovlja vsi mislijo, da imajo prednost. Katastrofa idijoti!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se registriral pa mi ne dovoli vnesti nevarnega odseka, na izbiro imam samo kampe, gostilne itd.???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se registriral pa mi ne dovoli vnesti nevarnega odseka, na izbiro imam samo kampe, gostilne itd.???

Moraš označit listek "vnos ceste" in ne "vnos lokacije". Sam se dodal hudo luknjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se registriral pa mi ne dovoli vnesti nevarnega odseka, na izbiro imam samo kampe, gostilne itd.???

Kot je povedal Milan, je potrebno klikniti na "Vnos ceste".

Stran je še v razvoju, tako da je za pričakovati izboljšave tudi v tej "uporabniku prijazno" smeri :)

Popravljeno . Popravil bobk56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je všeč...sploh ko bo bol zapolnjena. Mogoče bi blo fajn, če bi si lahko naredil zamišljeno pot in bi ti potem zadeva zraven izpisala te odseke na tvoji zamišljeni poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je všeč...sploh ko bo bol zapolnjena. Mogoče bi blo fajn, če bi si lahko naredil zamišljeno pot in bi ti potem zadeva zraven izpisala te odseke na tvoji zamišljeni poti.

Če te prav razumem imaš v mislih nekaj v smislu pripomočka za planiranje poti (splaniraš pot in jo po potrebi deliš z motoristi) ? Tudi to nameravam razviti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim tale aplikacija v navezi z planiranjem poti. Torej planiraš si pot in ti zraven pokaže te nevarne odseke in ostalo na tej poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim tale aplikacija v navezi z planiranjem poti. Torej planiraš si pot in ti zraven pokaže te nevarne odseke in ostalo na tej poti.

O fino, ideja mi je všeč. Bo prišla na vrsto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene uprašate,so vse ceste po Sloveniji u p***!!! :)Razen par odsekou :)

Drugač pa uvoz na Kamniško obvoznico,čista ledenica,cesta od biušega Stola do Kamnika isto,Cesta čez Drnovo od Šmarce proti Mostam(z 5. prestavo kolo v prazno vrti),uffff,pa sej bi lahko cel dan našteval.

Drugač pa cesta Vodice -Moste,biser od najslabših cest,grrrr.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Npr tak zgledajo nekateri ovinki sredi poletja v hudi luknji...

In kaj mu fali? mogoče une belo-rdeče notranje obrobe ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj mu fali? mogoče une belo-rdeče notranje obrobe ali kaj?

Poglej boljše. Pesek, ki ga lokalni rally driverji namečejo :)

Zanič urejene bankine so kroničen problem slovenskih cest, posledica pa pesek razmetan po ovinkih.

Ne vem kak Avstrijcem uspe narediti ceste tako, da tega skoraj ni za opazit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ne vem kak Avstrijcem uspe narediti ceste tako, da tega skoraj ni za opazit ?

Po mojem zaradi pomanjkanja "rally driverjev". Pesek sam od sebe ne skače na cesto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!