Skoči na vsebino

Cestne pasti, nevarni odseki, ovinki...


K a m e n

Priporočene objave

Mene najolj zanima kako nekateri upajo na polno v neznane ovinke ?

 

Pride to z kilometri vožnje in zaupanjem v motor ter pneumatike ?

 

Jaz ovinke ki jih dobro poznam vozim lahko na polno s tem da je še rezerve, ovinke oz.. ceste ki ne poznam pa nekako mam blokado in jih jemljem 3x bolj previdno.

kr tako naj ostane,pa se boš še dolgo vozil,ajde kasnej bo 2x bolj previdno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem se sprostiš in ne pelješ ovinkov preagresivno, ker si tako v resnici počasnejši. V ovinek greš sproščeno (seveda še vedno absolutno previdno), magari z eno brzino več in lagano sportski, gladko, z dovolj širokim lokom odpelješ ovinek. Drugače pa popolnoma neznane ovinke, ki so tudi slepi, itak ne moreš ne vem kako hitro odpeljat, ker ne veš, kako gre cesta in kaj je za ovinkom. Ma ne skrbi, bo prišlo samo.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kilometrina ? ;-) sej brezglavo nikoli ne bom noru ma vseeno bi rad tudi neznane ovinke normalno peljal.

ko boš vse ovinke podzavestno pravilno jemal bo tudi to prišlo samo po sebi.......torej prava linija in pravilen pogled naprej.....ne pozabi predvidevat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še največ napak se naredi na cesti ki jo imamo za poznano in jo imsmo v levem mezincu.... Vsakič bolj hitro postane kmalu prehitro. Dokler si ne deliš ovinka z nasproti vozečim avtobusom še gre drgač se pa zna mal zakomplicirat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men npr pomagajo taka mala opozorila in namigi,

vaška cesta s peščenim robom ma možnost peska na ovinkih zarad suverenih domačinov k se haklajo z gumo v rob itd.....

taka stalnica je npr pred lupoglavom s smeri Učke, lan sem lepo zdrsnu pri 50.... , pol mi je možakar razložu tole glede domorodcev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda bi veljalo napisati v naslov teme nevaren ovinek ali kako drugače.

......

 

+1

 

Pa ne zaradi Toporišiča, ampak zaradi dostojanstva in spoštovanja do svojega jezika.

Me prav zanima, če je kdaj kakšen Italijan na italijanskem forumu napisal naslov teme v slovenskem jeziku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1

 

Pa ne zaradi Toporišiča, ampak zaradi dostojanstva in spoštovanja do svojega jezika.

Me prav zanima, če je kdaj kakšen Italijan na italijanskem forumu napisal naslov teme v slovenskem jeziku.

tisti ki je oplaknil v d ovinku na ridah ..pa v vseh jezikih bivših in bodočih jugorepublik tudi .. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, če je kdaj kakšen Italijan na italijanskem forumu napisal naslov teme v slovenskem jeziku.

 

brez skrbi, gotovo se najdejo teme z naslovi "cevapcici, osmiza, ljubljanska, bobici, palacinke" pa pol "akrapovic, mitas" in verjetno še kaj.

:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1

 

Pa ne zaradi Toporišiča, ampak zaradi dostojanstva in spoštovanja do svojega jezika.

Me prav zanima, če je kdaj kakšen Italijan na italijanskem forumu napisal naslov teme v slovenskem jeziku.

:) sploh nisem mislu slovenstva in raznih korenin postavljat pod vprašanje.

Precej nazaj sem gledal en moto film na RAI kjer sinhronizirajo tud Johna Waynea in je model kričal naslov te teme in se pol tud zvrnu...

bolj gre za fonetični joke kot optantsko provokacijo!

zalostno pa je da mam 2 faksa vendar slovnice in knjizevnosti pa nikol vec kot 2 :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalostno pa je da mam 2 faksa vendar slovnice in knjizevnosti pa nikol vec kot 2 :(

 

a si mogoč razmišljal o tretjemu, mogoč bi pomagal :kva2:

ne se sekirat, eni te zastopmo :smoke: (mogoč bi se zato mogu)

 

 

kar se pa tiče ovinkov, bodisi levih in desnih, nekaterim pa najbolj leži tale :kva2:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, za podizanje tazga kadra je zdej na ta leta škoda dnarja, komad je d'best nabor !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalostno pa je da mam 2 faksa vendar slovnice in knjizevnosti pa nikol vec kot 2 :(

 

dva si naredu .. pri kermu gradbincu si pa biu zaposlen :lol1:

 

js skor na vsakem ovinkui izstrelim... pol pa nagnem in odpeljem ...

 

a sm čudn :?

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi, gotovo se najdejo teme z naslovi "cevapcici, osmiza, ljubljanska, bobici, palacinke" pa pol "akrapovic, mitas" in verjetno še kaj.

:)

 

Se se, enkrat smo bili z italijani na trajektu...smo debatiral in je en takoj začel...si si akrapovic...hahahaha....ampak ne s č...hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva si naredu .. pri kermu gradbincu si pa biu zaposlen :lol1:

 

 

a sm čudn :?

 

:krneki:

 

ta pomenka bo: mal poseben :)  nism mel še prilke bit kje zaposlen, zmer sm na drugi strani mize :kva1:

 

drgač pa sm to mislu bol za nas k smo mal slabši krmarji

 

relacija col > črni vrh : https://www.google.si/maps/@45.919585,14.034084,3a,75y,43.62h,87.32t/data=!3m4!1e1!3m2!1spTDnSrxqqv49GWHDZwZSXA!2e0?hl=sl

 

po zmerni ravnici dvojno zavit, lan sem brisal prah po picasotu z desno nogo, brez čopiča :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1

 

Pa ne zaradi Toporišiča, ampak zaradi dostojanstva in spoštovanja do svojega jezika.

Me prav zanima, če je kdaj kakšen Italijan na italijanskem forumu napisal naslov teme v slovenskem jeziku.

taljan? Ma taljan ne zna nit angleško, kaj šele slovensko. Men je pa všeč naslov, v bistvu je dvo pomenski---direkten prevod by dami, bi se glasil " nevarna kurba od owinka"...mi je čist všeč naslov. Če pa koga žali moti itd, bi pa lahko v oklepaju zraven napisal še slovenski prevod.

 

Aja...istrski asvalt z vsemi kurbami je tut nevarn, takoj ko dž pade.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva si naredu .. pri kermu gradbincu si pa biu zaposlen :lol1:

 

js skor na vsakem ovinkui izstrelim... pol pa nagnem in odpeljem ...

 

a sm čudn :?

 

:krneki:

nis, teb itak kurva perikoloza nč ne more k se te boji :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA, točno tko dami, men se glih tko defektno sliš da je ravno cool.

 

npr. čist off topic, pri tistih taljanskih vesternih z đonom wejnom je narator reku:

 

un vekkio kauboj torna sur la kaza (prbližn :smoke: ) , mislm, ne morš švarnegerjov pa segalov u taljanščino , ich bitte sie!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA, točno tko dami, men se glih tko defektno sliš da je ravno cool.

 

npr. čist off topic, pri tistih taljanskih vesternih z đonom wejnom je narator reku:

 

un vekkio kauboj torna sur la kaza (prbližn :smoke: ) , mislm, ne morš švarnegerjov pa segalov u taljanščino , ich bitte sie!

Jp, al pa Rossi:

it was aaa guuud griiip   :D

 

hočm povedat, da noben ovinek ni tok nevarn kot je lahko:

KURVA PERIKOLOZA :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Šmarjah pri Sežani včeraj, pa od prej se ga že spomnim, najprej v eno smer, ko sem se vračal in pazil spet...dobro sem dvema sledil, ko sta me malo "sprovocirala, drugače je to v naselju in z vožnjo po predpisih ne bi smelo biti hudih problemov,..mi pa vseeno ni všeč  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantocci, pa je naslov zrihtan.

evo, grem odpelat eno cez rakitno, usedem na kauc in kot brezmadezna, naslov teme zanosi po slovensko.

zdej se res slis man nevarno ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantocci, pa je naslov zrihtan.

evo, grem odpelat eno cez rakitno, usedem na kauc in kot brezmadezna, naslov teme zanosi po slovensko.

zdej se res slis man nevarno ;)

ne no...đe su sad sve kurve otišle? :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!