Skoči na vsebino

Cestne pasti, nevarni odseki, ovinki...


K a m e n

Priporočene objave

Ob 1. 8. 2018 ob 20:37, 3nity pravi:

Ne tako zelo dolgo nazaj so preplastili del desnega ovinka takoj za tablo 'nevaren cestni odsek' ko se spuščaš s Predela proti Logu pod Mangartom. Že od takrat dalje so težave, saj precej drsi, sploh če se pripelješ v ovinek po sredini pasu. Včeraj pa je mojemu komplet spustila sprednja guma (ni ravno zabilo balance, jo je pa fajn ruknilo), rešil se je po sosednjem pasu z odrivom z nogo. Kontra ni bilo nobenega, saj je bila cesta takrat zaprta zaradi snemanja. Spodaj prilagam slike ovinka, zanima pa me na koga se lahko obrnem, da se kaj ukrene glede tega, CPG?? @Borutt ?

IMG_1800.thumb.JPG.e1f108a7ac561768d4831327efbb95a0.JPGIMG_1793.thumb.JPG.b766c6daac8899328f545791ce493b21.JPGIMG_1794.thumb.JPG.e6caa8475a49d906ae9b30e068230ba6.JPGIMG_1799.thumb.JPG.fb9e8a6fb6eb6a6ffe41a21656ead3fc.JPG

Teh nekaj pik olja dvomim da igra vlogo. Flika nima gripa, po sredini je pa tudi drseča.

defekt gume je imel v ovinku ali?

jaz bi sicer uporabil "besede" AVP-AMZS, kjer so napisali, da če se tisoči peljejo in nobenga ne odnese, da potem...

verjetno bi bilo precej lažje s kakšnim videoposnetkom, se marsikaj razkrije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

če se tisoči peljejo in nobenga ne odnese, da potem...

...počakajmo, da nekdo prileti v nasproti vozečega pa se bomo takrat menili dalje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, 3nity pravi:

...počakajmo, da nekdo prileti v nasproti vozečega pa se bomo takrat menili dalje :OK:

če je tako nevarno, bi že skoraj moral nekdo odfrčati tam

no, sem pa videl takrat, ko sem vozil junija, nezgodo lahov v nekem naselju bolj spodaj...vozijo se v čredah, prehitro, premala varnostna, cesta ozka in ovinkasta, in kaj hitro kdo ne zmore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Borutt pravi:

Bi tudi napisal Obvestilo, pa zaenkrat še nismo osvobodili goriško. 

 

Citiraj

Zadeva: Obvestilo o nepravilnostih na cesti R1/203 - odgovor

Obveščamo Vas, da smo z vašim pisanjem seznanili pristojne na Policijski upravi Nova Gorica ter opravili telefonski pogovor z vodjo Cestne baze Bovec, Beti Melinc. Zagotovila nam je, da pristojni na Kolektorju CPG d.o.o. - Cestno podjetje Nova Gorica nepravilnosti na cesti odpravljajo.

:OK::worship: 

Popravljeno . Popravil 3nity
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!