Skoči na vsebino

Nasvet pri nakupu


salvadista

Priporočene objave

kupujm eno runnerco 125 ki ima cilinder od 200-tke ma samo 10 000 km in je letnik 2006. A mi lahko kdo svetuje na kaj morm bit pazljiv ko jo bom sou sprobat in ce se da preverit kilometre. lastnik je tudi neke vrste mehanik in sumim da hoce koga po domace nategnt, kar ne bi blo dobr ce bi biu to jaz :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujm eno runnerco 125 ki ima cilinder od 200-tke ma samo 10 000 km in je letnik 2006. A mi lahko kdo svetuje na kaj morm bit pazljiv ko jo bom sou sprobat in ce se da preverit kilometre. lastnik je tudi neke vrste mehanik in sumim da hoce koga po domace nategnt, kar ne bi blo dobr ce bi biu to jaz :S

Ne kupuj predelanega motorja, če nisi sam mehanik!

LP

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi je motor predelan z razlogom...zato da se ga tišči. Ti so (ponavadi - so tudi izjeme) kar precej "zgonjeni", zato potrjujem zgodnji nasvet. Pa tudi če bi bil mehanik, bi stanje motorja lahko ugotovil zgolj če bi ga razdrl.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Odsvetujem ti.

1. ker 200 kit ni isto kvalitetev kot iriginal cilinder.

2. ker na 125 ne gre cilinder gor od 180ccm in od 200 še manj. Poterbno je z biaxom razširit blok. Vprašaj ga kako je obvaroval motorno gred in ležaje na gredi pred opilki ki so nastajali med širjenjem bloka. Ti opilki običajno zaidejo notri v ležaj na ojnici in bistveno skrajšajo življensko dobo motorne gredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me razlika med Yamaha MAYESTY 400 in BURGMAN 400.Povejte svoje mnenje kateri ste jih že vozili.Na kolko kilomertov so servisni intervali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me razlika med Yamaha MAYESTY 400 in BURGMAN 400.Povejte svoje mnenje kateri ste jih že vozili.Na kolko kilomertov so servisni intervali.

Pelji oba in boš videl razliko, težko je o tem komentirat, ker morda tebi ne ustrezajo tiste zahteve pri motorju kot meni, pri čemer mi je Burgman 400 (novi model) bil zelo všeč z vseh strani. Ne boš pa kaj zgrešil če se odločiš za Yamaho, le pazi če kupuješ navedena rabljena motorja, kaj boš kupil !

Servisni intervali pa se skoraj pri vseh maxsijih vršijo od 5000- 6000 km razen nekaj izjem ali enkrat letno.

Želim ti uspešen nakup, za karkoli se boš že odločil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim si skuter z čim manj stroški in veliko udobnosti.Kaj svetujete ,nakup novega letnik 2010 so še v ponudbi pri YAMAHI ali isti letnik rableni .Za burgmana nevem če imajo še nove stare letnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!