Skoči na vsebino

Varovanje kolesarjev na maratonu


sat500

Priporočene objave

A je že kdo bil obveščen o ponovnem srečanju udeleženih za obljubljeno povračilo stroškov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo bil obveščen o ponovnem srečanju udeleženih za obljubljeno povračilo stroškov?

živjo

mana ša nihče ni nič obvestu :nono: , pa čeprav je blo rečeno da naj bi bli stroški povrnjeni do konca junija :cry::doze: :glare: .

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

No pa je leto spet naokoli in tudi letos MAkSi vabi večje število motoristov k varovanju maratona Franja, če je kdo za se lahko prijavi. Jest in MAXIGašper sva bila lani in če bo čas dopuščal grem letos spet.

Upam na čimvečjo MAXI udeležbo.

http://www.motosvet.com/maksi-vabi-na-franjo.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @hoyla

Jaz sem že dobil potrditev nazaj in tudi letos sem zraven... pri varovanju Franje...

Prijavite se še ostali, ODLIČNO je...

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem dobil vabilo na sestanek za varovanje maratona Franja. Če ne gre z kolesom bo šlo pa z maxiscooterjem. Upam, da nas bo tam kar največ iz druženja v Zrečah. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo @FrenkM

Kako?? Ja jaz grem na varovanje kolesarjev, sem bil že lani in je odlično...

Gre pa tudi Bojan..., tko, da nas je že nekaj...

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi MK Nm pomaga pri organizaciji maratona po dolini reke Krke ! Vsakič dobimo plačan benzin(pred dirko in po dirki),golaš eno pijačo in majico !

To je seveda volunterno delo in ga organizator "nespoštuje" ! kajti sploh si nepredstavljajo koliko nas stane prevožen kilometer z motorjem poleg goroiva npr : gume,sam motor,vzdrževanje,zavarovanja(AO+,obvezno in zav.motorja),vinjeta itd. itd.

To pišem za to,ker mam je bilo od organizatorja letos vrženo naprej,da na Franji vozijo motoristi ZASTONJ ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji mail in ti pošljejo potrditev...

Gre se pa za nedeljo, 10.6.2012..

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj je to mogoče še jaz pridem :OK:

pozdravljen, pokliči na 041850850 in se prijavi, ti povejo vse kako se prijaviš. Jest mam tud že potrditev udeležbe. :kva2: :kva2: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi MK Nm pomaga pri organizaciji maratona po dolini reke Krke ! Vsakič dobimo plačan benzin(pred dirko in po dirki),golaš eno pijačo in majico !

To je seveda volunterno delo in ga organizator "nespoštuje" ! kajti sploh si nepredstavljajo koliko nas stane prevožen kilometer z motorjem poleg goroiva npr : gume,sam motor,vzdrževanje,zavarovanja(AO+,obvezno in zav.motorja),vinjeta itd. itd.

To pišem za to,ker mam je bilo od organizatorja letos vrženo naprej,da na Franji vozijo motoristi ZASTONJ ! !

Saj bi se itak vozili, a ni tako? Kdor hoče, naj gre. Kdor noče, pač ne. Jaz tu res ne vidim problema. Na Franjo se gre s kolesom, vsaj jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi se itak vozili, a ni tako? Kdor hoče, naj gre. Kdor noče, pač ne. Jaz tu res ne vidim problema. Na Franjo se gre s kolesom, vsaj jaz.

Samo eno je peljet se za lasten užitek drugo je redarit in prevzeti neko odgovornost v prometu tako zase kot za ostale udeležence(pa nepozabit brez kakršnega koli zavarovanja organizatorja ! ),za VSE sam odgovarjaš.Devetnajsto leto spremljam dirko Po Sloveniji in dobro vem kaj pomeni spremljat kolesarske dirke! in kaj vse prevzemaš nase ! Namreč vse je vredu dokler se nič ne zgodi,ko pa imaš neko nesrečo -padec-poškodbo potem je vse LASTNA odgovornost in gre vse iz tvoje police in tvojega žepa takrat ORGANIZATOR pozabi na tvojo dobro voljo in volunterno delo,ostaneš sam z svojim advokatom,če si ga sploh lahko privoščiš samo stvar je že vnaprej izgubljena.Imeli smo na dirkah že tri take primer vse so si morali sami plačati + naša manjša solidarnost ostalih udeleženih motoristov eden ima motor še danes razbit ! In ne pozabit policija ima vse plačano: zavarovanje,benzin,šiht,dnevnico + vse kar boste vi volunteristi dobili !

Ps vsaj zavarovani bi morali biti ali kaka manjša dnevnica ! (zastonj se še mački negonjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi se itak vozili, a ni tako? Kdor hoče, naj gre. Kdor noče, pač ne. Jaz tu res ne vidim problema. Na Franjo se gre s kolesom, vsaj jaz.

Na Franji plačajo bencin, malico in dobiš majco, no vsaj lani sem jest to vse dobu, drgač pa plačajo bencin.

Kje se prijavim za varovanje maratona po dolini reke Krke? Jest bi šou tud dol, ker še nisem bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meli smo se fajn, obenem pa smo dostojno zastopali Maxiscooteriste na varovanju maratona Franja vse tri dni. Zdaj pa počivanje tri dni. lp

post-35618-0-35880700-1339337537_thumb.jpg

post-35618-0-62028900-1339337546_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jest dodam nekaj besed, tudi letošnja Fraja je pod streho in so brez dežja, čeprav je zjutraj kazalo drugače ;-). Letos sem se odločil da grem velik krog, pa ne s kolesom, da si ne bo kdo kaj predstavljal, da se mi je čisto utrgalo.........................hahahaha. Na letošnji Franji sem bil spet v spremstvu oz. varovanju kolesarjev s skuterjam. Tokrat sta bila z menoj tudi Frenk in Ivan, oba seveda z MAXI-ji, kot se spodobi................hahaha. Udeležba motoristov je bila tudi letos kar velika, saj je bilo na varovanju cca 60 motorjev in trije MAXI-ji ;-).

Upam, da nas bo naslednje leto več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi MK Nm pomaga pri organizaciji maratona po dolini reke Krke ! Vsakič dobimo plačan benzin(pred dirko in po dirki),golaš eno pijačo in majico !

To je seveda volunterno delo in ga organizator "nespoštuje" ! kajti sploh si nepredstavljajo koliko nas stane prevožen kilometer z motorjem poleg goroiva npr : gume,sam motor,vzdrževanje,zavarovanja(AO+,obvezno in zav.motorja),vinjeta itd. itd.

To pišem za to,ker mam je bilo od organizatorja letos vrženo naprej,da na Franji vozijo motoristi ZASTONJ ! !

A se da dobit kontktn gsm ali mail za prijavo,

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi MK Nm pomaga pri organizaciji maratona po dolini reke Krke ! Vsakič dobimo plačan benzin(pred dirko in po dirki),golaš eno pijačo in majico !

To je seveda volunterno delo in ga organizator "nespoštuje" ! kajti sploh si nepredstavljajo koliko nas stane prevožen kilometer z motorjem poleg goroiva npr : gume,sam motor,vzdrževanje,zavarovanja(AO+,obvezno in zav.motorja),vinjeta itd. itd.

To pišem za to,ker mam je bilo od organizatorja letos vrženo naprej,da na Franji vozijo motoristi ZASTONJ ! !

Očitno smo lani preveč bencina natankali. :D Meni pa ni bilo jasno zakaj je bilo letos tako malo spremljevalnih motorjev.

A se da dobit kontktn gsm ali mail za prijavo,

hvala

Za letos si prepozen, je maraton že bil.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit kontktn gsm ali mail za prijavo,

hvala

Maraton po dolini reke Krke je vedno vikend pred 1.majem,če bi rad sodeloval moraš se mi javi na Gsm:imaš ga v avtarju in to vsaj 1 teden pred maratonom se pravi nekje po 15-tem Aprilu Lp Peter

Ps: samo mi iz Nm MK,ki spremljamo tudi dirko po Sloveniji imamo vsi motorje vsaj 1000ccm ne skuterje,razen kak redar,ki se vozi sam je včasih na švohnejšem motorju lani smo imeli motorje sponzorirane celo en skuter pa se ni obneslo,kajti zjutraj,ko smo imeli premik iz enega mesta v drugo je moral kar celo uro prej odrinit in po dirki je vedno kasneje prišel v mesto kjer smo spali !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo eno je peljet se za lasten užitek drugo je redarit in prevzeti neko odgovornost v prometu tako zase kot za ostale udeležence(pa nepozabit brez kakršnega koli zavarovanja organizatorja ! ),za VSE sam odgovarjaš.Devetnajsto leto spremljam dirko Po Sloveniji in dobro vem kaj pomeni spremljat kolesarske dirke! in kaj vse prevzemaš nase ! Namreč vse je vredu dokler se nič ne zgodi,ko pa imaš neko nesrečo -padec-poškodbo potem je vse LASTNA odgovornost in gre vse iz tvoje police in tvojega žepa takrat ORGANIZATOR pozabi na tvojo dobro voljo in volunterno delo,ostaneš sam z svojim advokatom,če si ga sploh lahko privoščiš samo stvar je že vnaprej izgubljena.Imeli smo na dirkah že tri take primer vse so si morali sami plačati + naša manjša solidarnost ostalih udeleženih motoristov eden ima motor še danes razbit ! In ne pozabit policija ima vse plačano: zavarovanje,benzin,šiht,dnevnico + vse kar boste vi volunteristi dobili !

Ps vsaj zavarovani bi morali biti ali kaka manjša dnevnica ! (zastonj se še mački negonjo)

Pa saj nihče nikogar ne sili v to, da varuje kolesarje... Ne me narobe razumeti, cenim vaše napore in trud (sem tudi že parkrat odvozil ta maraton -ko je Kladje bilo še makadam...). Neko veselje že mora biti. Glede tistega razbitega motorja pa... a ni imel AO+? Se iz tiste odškodnine za telesne poškodbe popravi motor. Drugače pa -ja, morala bi biti neka skupinska plica za zavarovanje. Jaz ne bi šel voziti ob kolesarjih, vam pa vsaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lustn je spremlat...

Mali jim vodo das komu pomagaš, ko se zvrne. Jest mam tud orodje pa peno pa stisnen zrak zmeri s sabo.

Mam sicer tud komplet obročev sam so rezervirani :)

Drug let najbrž spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maraton po dolini reke Krke je vedno vikend pred 1.majem,če bi rad sodeloval moraš se mi javi na Gsm:imaš ga v avtarju in to vsaj 1 teden pred maratonom se pravi nekje po 15-tem Aprilu Lp Peter

Ps: samo mi iz Nm MK,ki spremljamo tudi dirko po Sloveniji imamo vsi motorje vsaj 1000ccm ne skuterje,razen kak redar,ki se vozi sam je včasih na švohnejšem motorju lani smo imeli motorje sponzorirane celo en skuter pa se ni obneslo,kajti zjutraj,ko smo imeli premik iz enega mesta v drugo je moral kar celo uro prej odrinit in po dirki je vedno kasneje prišel v mesto kjer smo spali !

Hvala za odgovor, pa še vprašanje, kater skuter je bil in koliko kubičen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!