Skoči na vsebino

Varovanje kolesarjev na maratonu


sat500

Priporočene objave

sam to pomeni, da s 600 ne mores bit poleg, oz da ne mores spremljat. V glavnem si prepocasen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, pri nas morajo biti motorji za spremljanje vsaj 1000 kubicni.

Za ostale dirke kot npr giro, pa so scooterji ok, tam so pocasnejsi kolesarji in so scooterji dovolj hitri :-)

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole...v soboto sem varoval/spremljal skupino kolesarjev, ki so sli v Vukovar do hrvaske meje, kjer so jih prevzeli hrvaski policisti...na kratko, prva druga, tretja, cetrta sam za okus...hitrost tja max 50km/h, ko sem potegnil zapirat krizisca. Voda skos v rdecem polju, ventilator na ful...in kje je tuki logika, da mora zato bit "motor" na prestave, oziroma met konje in kubaturo v iber...mislm...pa se lovit ler, da lahko dvignes levo roko...mislm...prov zato bodo na giru maxiji v igri...imam obcutek, da nekateri podcenjujete moc in hitrost maxijev, samo zaradi neznanja, ali ignorance...

Popravljeno . Popravil mataur
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole...v soboto sem varoval/spremljal skupino kolesarjev, ki so sli v Vukovar do hrvaske meje, kjer so jih prevzeli hrvaski policisti...na kratko, prva druga, tretja, cetrta sam za okus...hitrost tja max 50km/h, ko sem potegnil zapirat krizisca. Voda skos v rdecem polju, ventilator na ful...in kje je tuki logika, da mora zato bit "motor" na prestave, oziroma met konje in kubaturo v iber...mislm...pa se lovit ler, da lahko dvignes levo roko...mislm...prov zato bodo na giru maxiji v igri...imam obcutek, da nekateri podcenjujete moc in hitrost maxijev, samo zaradi neznanja, ali ignorance...

Giro spremljajo ze veliko let z maxiji, pa tudi z motorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet samo nakladanje nepoznavalcev spremljanja kolesarske dirke po Sloveniji ! Saj ni problem spremljat samo dirko problem nastane, ko se mora zjutraj na štart 100 Km ++ in zvečer domov spat spet 100km ++ ali npr.spiš v Kopru kjer se je dirka končala naslednji dan po AC npr. v Lendavo in ne reč da je lušno, če je v skupini 15-tih motorjev ,skuter z 250 ccm + Nihče neomenja Burgmana 600 ccm in ne bit užaljken saj imaš dober - najboljši " skuter "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ Nihče neomenja Burgmana 600 ccm in ne bit užaljken saj imaš dober - najboljši " skuter "

je 650 ne 600 in ne nismo užaljeni, v glavnem v tujini so za spremljavo najboljši maxiji, pri nas v sloveniji , ker smo tako velika dežela in z enega konca na drugi konec rabiš tam do tri dni, pa rabimo za spremljavo motorje z najmanj 200 konji :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, tudi letos društvo MAkSI išče motoriste za varovanje maratona Franja, če se kdo želi udeležiti dogodka, ki bo 7, 8, in 9, junija. Pohitite s prijavami na spodnji povezani pa dobite več informacij. Jaz sem za letos že prijavljen za vse tri dni in tudi potrditveni mail od društva MAkSi sem že dobil.

Še povezava

 

https://www.facebook.com/groups/moto.aktivisti/

 

v upanju na čimvečjo MAXI udeležbo in se vidimo na maratonu, da naredimo veliko reklamo za moto maxiscooter,si klub.

 

LP A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, tudi letos društvo MAkSI išče motoriste za varovanje maratona Franja, če se kdo želi udeležiti dogodka, ki bo 7, 8, in 9, junija. Pohitite s prijavami na spodnji povezani pa dobite več informacij. Jaz sem za letos že prijavljen za vse tri dni in tudi potrditveni mail od društva MAkSi sem že dobil.

Še povezava

 

https://www.facebook.com/groups/moto.aktivisti/

 

v upanju na čimvečjo MAXI udeležbo in se vidimo na maratonu, da naredimo veliko reklamo za moto maxiscooter,si klub.

 

LP A

Sem videl vabilo za Franjo,vendar mi je malo daleč do Ljubljane(135 km v eno stran),mislim da je v juliju maraton okoli Pohorja in mi bolj paše.Mogoče kdo kaj več ve o tem maratonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi maxiscooter-isti...

Evo leto okoli in spet je maraton Franja, 6.6. - 8.6.2014...

Jaz bom sodeloval na maratonu, kot spremstvo in varovanje kolesarjev in sicer v nedeljo, če bi bil kdo za se lahko prijavi preko E-maila, društvo MAKSI (spodaj je povezava...).

http://www.moto-aktivisti.si/novice/

ali

http://www.franja.org/maraton_franja.html

Priporočam..., zelo zanimivo, lepa trasa, povrnjeni stroški, majice, boni, malica...

Maxi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

 

.13.06..poli maraton iščejo se še 4 motoristi za varovanje ..nič težkega..za jedačo, pijačo,benzin poskrbljeno..B.P.....Obvezno se vsi zainteresirani prijavite (vsi osnovni podatki voznika in motorja z registrsko številko) s SMS sporočilom na 041/591-005

 

post-11527-0-33995700-1433135121_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!