Skoči na vsebino

A lahko grafična uniči monitor?


Priporočene objave

Zgleda, da je res neki z elektriko narobe. :?

Ampak a je možno, da zarad tega monitor crkne (crknu že drugi, po manj kot 1 uri)? :evil:

Pri "štromu" je možno marsikaj. Vsekakor brez meritve ne morem reči nič zanesljivega, ampak lahko le ugibam o tem "zakletem" električnem priključku. Priti merit na Jamajko (podatek iz profila) bo pa le malce predaleč... :D Odkod si torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priti merit na Jamajko (podatek iz profila) bo pa le malce predaleč... :D Odkod si torej?

Zakaj pa ne na Jamajko? :shock: :D

Sem s Trbovelj. :wink:

Bom probu najdit kakega lokalnega "štromarja".

Pa vseeno hvala. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker imam sam nokio so mi zacetne "tezave" znane.pri mojem se slika po 2-3 sec umiri.glede skrcenja: nastavi sliko z menijem na monitorju.sem ravno danes zamenjal masino (2,5 GHz P4 & GForce grafika in "stari" 445 pro) in je bila slika tudi "zlamana".ko nastavis je ok.

vecinoma ko crkne monitor,crkne za vedno - vsaj veliki CAD-monitorji.

:x-mas: Hehe, Ice je pa božička resno vzel. Icy, a maš ti tud včasih težave, ko ne veš v katero mašino je treba denar vrečt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas imamo v službi za sosede firmo, ki dela antene, pa vsake toliko časa tresejo vsi monitorji v službi. Tudi tisti, ki jih napaja UPS.

Brez komentarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno našu vzrok tresenja. :evil:

Ker trese samo po eni strani hiše in to bliže ko si steni (oknu) bolj trese, bo zgleda krivo neko sevanje s tiste strani. Se bojim, da ni škodljivo samo elektronskim napravam! :shock: :? :( :evil:

Ma kdo kako idejo kako ugotovit kaj je vir motečega sevanja (kdo to meri).

Zdaj me ne skrbijo več monitorji, ampak zdravje tam stanujočih. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolg kabel in monitor v roke, pa se malo sprehodi naokoli. Če bo tema, se ti bo manj ljudi smejalo, kot pri belem dnevu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno našu vzrok tresenja.  :evil:  

Ker trese samo po eni strani hiše in to bliže ko si steni (oknu) bolj trese, bo zgleda krivo neko sevanje s tiste strani. Se bojim, da ni škodljivo samo elektronskim napravam!  :shock:  :?  :(  :evil:

 

Ma kdo kako idejo kako ugotovit kaj je vir motečega sevanja (kdo to meri).  

Zdaj me ne skrbijo več monitorji, ampak zdravje tam stanujočih.  :?

A si mogoče prej pozabu napisat, da živiš v "OBMOČJU SOMRAKA", mislim, da se je tako glasil prevod nanizanke :twisted:

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza, v zvezi z motnjami lahko pošlješ dopis na Agencijo za telekomunikacije, radiodifuzijo in pošto. Če gre za RF motnje, bodo merilci ugotovili izvor ter preverili, če ima lastnik izvora ustrezno (radijsko) dovoljenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na isti mizi imam TV in monitor. Če je televizija prižgana je monitor praktično neuporaben! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa računalnik mot TV kanal, natančneje POP-TV. Sam zdej se je iz neznanega razloga stvar popravla, de je slika čist dobra tut k je računalnik vžgan :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, probaj ju razmaknit za 10 ali 50 ali 100 centimetrov :D

Razmaknjena sta cca 15 cm za kaj večji razmak pa ni prostora na mizi v najeti "garsonjeri"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!