Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Kolko sem se jaz vozil po Bosni..... ceste so total razfukane.......pa policaji so max. tečni - ti si raje kupi kruzerja pa fajn :OK: :OK: :OK:

Ti se pa nisi kaj dosti vozil po Bosni... ceste so naravnost odlične... policaji pa če jim ne ustaviš se sploh ne sekirajo in te ne lovijo (radarjem ne ustavljam), ...če pa jim ustaviš pa prijazno s tabo počvekajo, navadno jih zanima motor, kaj delaš kje si bil... skratka same pozitivne izkušnje... vsaj 3x na sezono oblaufam bosno... kazni še nisem plačal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek@ Kako pa se sliši radio pri 285 km/h? :)

Pojma nimam... na XJR se čuje do 140... na zzr 1400 pa še kolega nisem prepričal, da si ga namontira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........te ne lovijo (radarjem ne ustavljam).......

AAA????

Ti pa si pogumen ti... Sem slišal že drugačne zgodne o Bosni tako da tale izjava je precej...

@snecer: ne moreš falit, ER-6 stock auspuh zvok :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI Ferek! Izračunaj (vašo) tvojo povprečno hitrost na istem odseku boš videl, da ni dosti višja.

Drugače pa ja lep kos ceste sploh kadar ni veliko prometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEjjj, to je tema o jadranski magistrali in ne jo zasmetit z vsem mogočim (Bosna, pa radio, pa končne brzine po regionalnih cestah po Bosni, pa .... )

Ferek: lepo da odkrito priznaš (seveda jaz v tvojem branju med vrsticami preberem tudi malo samohvale in da ne rečem celo bahanja ali napihovanja) da pač divjate skoraj povsod, kjer/ko vas "cesta zapelje" in vam od srca želim še mnogo srečnih kilometrov (čeprav ti pa po drugi strani kar malo privoščim, da bi prispeval kakšno bosansko marko ali pa kuno v državni proračun južnih sosedov).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEjjj, to je tema o jadranski magistrali in ne jo zasmetit z vsem mogočim (Bosna, pa radio, pa končne brzine po regionalnih cestah po Bosni, pa .... )

Ferek: lepo da odkrito priznaš (seveda jaz v tvojem branju med vrsticami preberem tudi malo samohvale in da ne rečem celo bahanja ali napihovanja) da pač divjate skoraj povsod, kjer/ko vas "cesta zapelje" in vam od srca želim še mnogo srečnih kilometrov (čeprav ti pa po drugi strani kar malo privoščim, da bi prispeval kakšno bosansko marko ali pa kuno v državni proračun južnih sosedov).

Sej se sam heca, če niste skapiral. Kje si pa vidu XJR furat 280. Čez ovinke pa tudi pobrusi 5 kmh pozneje kot čoper. V Bosni se pa da s prijaznostjo kdaj tudi kaj prezplačno rešit ... Ne si vsega k srcu jemat.

Aja, mene so prejšnjo nedeljo dobili policaji dol na jadranki. Tako da kaka pozornost ni odveč. O ceni in izidih pa kje drugje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa vidu XJR furat 280. Čez ovinke pa tudi pobrusi 5 kmh pozneje kot čoper. V Bosni se pa da s prijaznostjo kdaj tudi kaj prezplačno rešit ...

he he he... 100 % res! No, na magistrali pa sicer držimo tempo tam, do 130... ja po ovinkih imam pa res mal težav... kolegi se nagibajo do roba gume... men pa "štender" zaključi nagib centimeter in pol prej... Tiste "brzine" so pa iz Hercegovine... zzr 1400... XJR enih 50 prej omaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z lepim se hvališ....

mi se hitro furamo vi plačujete :kva2:

Čez 5 minut štartam :grim

mislim, da sva se danes srečala :OK:

Jaz pa čez eno uro :OK:

tudi midva, če si imel bejbo gor :kva1:

......gre še kdo jutri ? :blush:

v nedeljo in ponedeljek dež, v torek-sreda močna burja... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, ce mi rata pravcajt, drgac si pa verjetno nekje na magistrali mahamo :)

popravek:

ob 9:30 Postojna, OMV, kafe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solorider

Kje pa si me vidu?

Uceri se je rahlo razkantu en svabo na ravnini kakih 100 m naprej od odcepa za Jablanac. Danes je padu krog do Albanije - Skadar po enga Skenderbega. Cesta Podgorica - Cetinje - Bud

va je mega za zalagat! Zdle pocas off-road na Obosnik nad juzni vhod v Boko Kotorsko. Mogoce se kak dobr soncni zahod trefnem :-)

Se neki. Tuki je se full vroce - 29 st. danes. Bo treba v morje brez kopalk :-)

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solorider

Kje pa si me vidu?

Uceri se je rahlo razkantu en svabo na ravnini kakih 100 m naprej od odcepa za Jablanac. Danes je padu krog do Albanije - Skadar po enga Skenderbega. Cesta Podgorica - Cetinje - Bud

va je mega za zalagat! Zdle pocas off-road na Obosnik nad juzni vhod v Boko Kotorsko. Mogoce se kak dobr soncni zahod trefnem :-)

Se neki. Tuki je se full vroce - 29 st. danes. Bo treba v morje brez kopalk :-)

če imaš črnrga A-jeka sva se dobila na enmu ostrem ovinku jaz ornk nagjen, če si bil ti si bolj počas prišel do tega ovinka. Jaz z sivim navadnim gs-om v bmw obleki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz zopet fočk v Karlobagu (več bo napisala Keiko v temi vtisi dnevnih voženj)...

Sva pa ujeli najlepši sončni zahod ko sva se vozili nazaj (jap od Novega Vinodolskega naprej sva že vozili v temi....)

:OK: :OK: :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz zopet fočk v Karlobagu (več bo napisala Keiko v temi vtisi dnevnih voženj)...

Sva pa ujeli najlepši sončni zahod ko sva se vozili nazaj (jap od Novega Vinodolskega naprej sva že vozili v temi... .)

:OK: :OK: :OK:

.....mi2 z gsxf750 pa sva se vozila v temi od Reke naprej...... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!