Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 10/21/2017 ob 23:10, sohen pravi:

Kdor ni bil,si je sam 20171021_134507.jpg

 

 

Trditev nit prblizno ne drzi.  Vozni park pa mi je zelo vsec. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, izibajker pravi:

Kot sem že enkrat prej omenil. Snecer, nujno se moraš povezat s hrvaško prometno policijo. Njim bi taki posnetki odlično koristili za analizo realnih situacij na Jadranki... Mogoče bi ti za kompenzacijo kakšno prenočišče častili, pa ne v arestu..:P

Ker za nas, navadne civile, sem malo skeptičen. Kdo ima pa čas gledat ure in ure tega video gradiva. Kljub temu, da je tehnično odlično...

Čas bo glih zdej, ko bo jesen pokazala zobe. Z ogledi in študijo posnetkov boš kot slalomist poznal Jadranko v nulo z vsemi detajli, zalivamo, ... A ne bo potem še lažje terat?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Snecer pravi:

jutri še zadnjih 5 delov iz Jadranke :) 

španska nadaljevanka :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

jutri še zadnjih 5 delov iz Jadranke :) 

Pa sej tut Vinetou, ki se je snemal v tistih krajih, ni imel toliko epizod...:P 

Glede na to, da imajo v Alanu nek muzejček s fotkami Vinetuja, Ribane, Old Shatterhanda... v akciji, bi bilo logično tudi pri Dinkotu eno sobco opremit s fotkami in video posnetki jadrančk rajderjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Še en posnetek je ostal :) pol pa je res blo vse objavljeno :) 

bomo celo zimo študiral linijo in vse ovinke po jadranki :P ... za ke in nazaj :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, blazzarss pravi:

(vidim, da so bila posipana že v petek)

To v tem ovinku ni posipano, ampak polita nekakšna barva, je tam že nekaj let...

Se vedno zajebavam, da se je velik galeb grdo vsral...:cool:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snecer pravi:

Še en posnetek je ostal :) pol pa je res blo vse objavljeno :) 

.

... probi čimprej ... :eek:

... nestrpno pričakujemo ... :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, siks pravi:

 

slik nisem mogo odpreti...

ja, so nekam izginile, sem popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, BIF pravi:

Z eno besedo....FANTASTIČNO!

Itak, da pogleda kdor si želi :P

to je bil bolj test kamerce, ki smo jo na brzino zmontirali en dan prej .... pri katerem smo na žalost slabo priklopili GPS senzor :( 

najprej sploh ni bilo mišljeno za snemanje cele poti, ampak .. se je izkazalo drugače ...

sprednjo kamerco je treba malo stabilizirati in v to smer že tečejo pogovori ;)

mogoče je fajn, da je enkrat cela jadranka posneta ke pa nazaj, da se bomo lahko pogovarjali kje je kdo naredu napako ... 

nekaj takih komentarjev je že bilo ...

pa še marsikdo se lahko najde na posnetku ;) ... vse ki smo srečali ;) 

po pravici povedano, sem pričakoval slabšo sliko v tako veliki resoluciji ... originali so veliko lepši in niso namenjeni HD produkciji, je pa fajn, za pojasnjevanje kakšnih nesrečnih okoliščin spredaj in/ali zadaj ... :P

zvok bi bil lahko lepši, vendar je zavit pod pokrovom sedeža v eni debeli peni, zato je temu tako .... :P

lep pozdrav,

:ninja: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, BIF pravi:

Z eno besedo....FANTASTIČNO!

223,67 min (približno toliko kot Boter 2), posnetkov, ki te nikakor ne pustijo ravnodušnega. Sama zgodba recimo...

Marcel, kaj pa ti tukej? :lol1:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer tako je dandanes, se mučiš, da kaj posnameš, pa preverjaš stalno, da ni na leči kaka razmazana muha, pa seveda uloviti je potrebno pravo "beri" sončno vreme, pa urediš, pa naložiš, pol ti pa potencialni gledalci solijo pamet. 

Sedaj pa vprašanje: kako naložiš film na to stran? Hvala za odgovor in ves ostali trud.

 

pred 15 minutami, maus pravi:

Itak, da pogleda kdor si želi :P

Se strinjam Maus, točno tako.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, amateur pravi:

 

Sedaj pa vprašanje: kako naložiš film na to stran? Hvala za odgovor in ves ostali trud.

 

direktno ne moreš, je potrebno najprej na Youtube, potem pa link.

 

ps. meni ogled ene slike vzame ravno toliko časa kot pa ogled linka na youtube...če se mi da pa lahko v sliko strmim 45 minut, ali v video 45 minut. Dejansko je vse prepuščeno meni :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Z eno besedo....FANTASTIČNO!

223,67 min (približno toliko kot Boter 2), posnetkov, ki te nikakor ne pustijo ravnodušnega. Sama zgodba recimo...

ti iščeš presežke, domišljijo, fake scene, barve itd. :) tega pri meni ni in ne bo, to so preprosti, necenzurirani posnetki iz 3 različnih kamer zaradi evidence (eno smo testirali). sicer imam polno tega (1462 clipov) na YT, nikogar se ne sili, da jih gleda, a tu pa tam dobim na yt še kakšen komentar ali vprašanje, saj so očitno nekomu bili v korist

seveda rad pogledam tudi kakšen zmontiran posnetek, nazadnje je bil dober na motosvetu, posnet tudi iz drona, nekaj novega, zanimivega = posnetek, ne pa tudi lokacija, ki sem jo že 3 videl na lastne oči.

p.s.

z veseljem pa bom pogledal tvoje nove posnetke na Areh :) (malo šale, enga imam od sobote)

pa hvala z wiki o proizvajalcu izpuhov, nisem bil s tem seznanjen

 

pred 42 minutami, amateur pravi:

Snecer tako je dandanes, se mučiš, da kaj posnameš, pa preverjaš stalno, da ni na leči kaka razmazana muha, pa seveda uloviti je potrebno pravo "beri" sončno vreme, pa urediš, pa naložiš, pol ti pa potencialni gledalci solijo pamet. 

Sedaj pa vprašanje: kako naložiš film na to stran? Hvala za odgovor in ves ostali trud....

Bif je hotel povedati, da bi zadevo strnil, povezal, porezal, naredil nekaj zanimivega, nerealnega, da bi nastala zgodba, o kateri bi se po gostilnah govorilo, namesto žajfnice :)

Drugače pa ni dejansko nobene matrarije. Snemam kratke clipe, kamera se vklopi iz nule z drsnikom in enako ugasne, tako da sproti med vožnjo "režem" (ne pri tem zadnjem videu). Doma pa samo clipe v program, kjer se samodejno opremijo s podatki in nalaganje na YT.

p.s.

na YT si odpri račun (vpišeš se z gmailom, fb itd...) in nato naložiš posnetek, nakar link pripopaš na forum in to je to.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, motom pravi:

Sem se našel v Senju na 13:13:03, žal v stop modu.:)

a vso to solato si pregledal? 240 minut? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Snecer pravi:

Bif je hotel povedati, da bi zadevo strnil, povezal, porezal, naredil nekaj zanimivega, nerealnega, da bi nastala zgodba, o kateri bi se po gostilnah govorilo, namesto žajfnice :)

 

Bravo...točno to. V bistvu so bili ti posnetki čisto razočaranje še posebaj, ker so prišli iz tvoje "produkcije". Ker dobro vem, da bolje kot velika večina obvladaš tehniko in dodatke...torej imaš potencial ustvariti nekaj res gledljivega. Zdaj če se o tem govori po gostilnah mi je malo mar...

Kaj bi lahko naredil iz tega nerealnega....nič....razen, da bi zadevo predelal tako, da si vozila namesto prehiteval pač preskakoval.

Vsekakor pa so žajfnice zadnja stvar, ki ti bi jo pripisal...pa to mislim resno. Enostavno se mi zdi škoda potenciala, ki ga imaš in ga ne izkoristiš za nekaj velikoooo boljšega.

Res je, da vedno velja, da naj gleda komur paše, komur pa ne pa naj pač preskoči (kar je milo rečeno zlizana neargumentirana floskula)....pa vendar....dobre postprukcijske izdelke vedno velikaaaa večina rada pogleda....in če že nalagaš preko 3 ure nezanimivih surovcev....je vredneje naredit 10min...gledljivega filmčka.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Snecer pravi:

Bif je hotel povedati, da bi zadevo strnil, povezal, porezal, naredil nekaj zanimivega, nerealnega, da bi nastala zgodba, o kateri bi se po gostilnah govorilo, namesto žajfnice :)

Iz toliko materiala lahko narediš 10 minutni film za promocijo Jadranke, za uporabnike - poznavalce te ceste pa to ne bo snov za debato, razen če jim ne bo všeč. Pozimi pa si lahko posamezni film daš na TV, pivo v roke in gledaš ter obujaš spomine, zakaj pa ne. Veliko bolje kot gledat sedmo ponovitev filma na POP TV. Pa kaj je 224 minut, to še štiri ure ni. Glej Motom se je že našel.

Pa hvala za nasvet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Snecer pravi:

p.s.

z veseljem pa bom pogledal tvoje nove posnetke na Areh :) (malo šale, enga imam od sobote)

Mislim, da si me z nekom zamenjal...moj GoPro sem že davno predal drugim v uporabo. Filmčkov ne snemam, ker vem, da za post-produkcijo (ki je gledljiva) rabiš voljo, občutek in čas...tega pa jaz nimam. Tako da ....posnetki iz Areh-a niso moji...pa tudi jaz nisem na njih....na Areh pa redko zaidem, ker je med vikendi zaseden z wana-be MtoGP drkači...čez teden pa...jah...glede, da imam cesto na Areh dobesedno pred nosom...pač ni zanimiva...vsaj asfaltni del ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!