Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 58 minutami, Pero75 pravi:

Lepo počas  in previdno . V ponedeljek 9.7 ob 1320 sem pripeljal ravno na nesrečo motorista pri Prizni . Na žalost fant ni imel sreče .  

Moj sosolec iz srednje sole..Nobeden ne ve, kaj naj bi botrovalo nesreci, same domneve.. Zapeljal naj bi naravnost v ovinku in 7 m globoko priletel direkt v skale.. Mrtev na mestu, zal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, a79 pravi:

Moj sosolec iz srednje sole..Nobeden ne ve, kaj naj bi botrovalo nesreci, same domneve.. Zapeljal naj bi naravnost v ovinku in 7 m globoko priletel direkt v skale.. Mrtev na mestu, zal..

Levi ovinek v smeri Karlobag pred odcepom za Prizno, ne vem kaj je počel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DinDiin pravi:

Ma prov una, gledam babo z desne, gleda desno, pele levo, bum. Trust noone, but yourself, res. 

dva motorista je snela? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, jaz sem iz prve vrste gledal pred sabo, babo sem v fris gledal, vidu da sanja in pelje, bremzal, prjatu je bil 10m pred mano.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DinDiin said:

Ne, jaz sem iz prve vrste gledal pred sabo, babo sem v fris gledal, vidu da sanja in pelje, bremzal, prjatu je bil 10m pred mano.... 

 

 

Sanjajo, ja. In, Pizda, se ne navadmo trobit, de jih zbudimo, ne? Jez sm vsaj 10x ustavil, nikol trobil, in ce bi se navadu trobit, bi se lani crashu verjetno izognil. Fuck fuck. FUCK. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

 

 

Sanjajo, ja. In, Pizda, se ne navadmo trobit, de jih zbudimo, ne? Jez sm vsaj 10x ustavil, nikol trobil, in ce bi se navadu trobit, bi se lani crashu verjetno izognil. Fuck fuck. FUCK. 

Se bojim, da tudi to ne pomaga. Menii je moja krešarca rekla da me je videla. In sem jo vprašal zakaj ni zavirala. Pa je odgovorila, da je zmrznila :(

 

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

 In sem jo vprašal zakaj ni zavirala. Pa je odgovorila, da je zmrznila :(

 

Vozniku/ci, ki to izjavi, bi morali obvezno odrediti vsaj konkreten osvežitveni tečaj varne vožnje. Brez sarkazma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Pero75 said:

Levi ovinek v smeri Karlobag pred odcepom za Prizno, ne vem kaj je počel.

Slabost,kap.....:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/14/2018 at 4:53 PM, DinDiin said:

Pazt je treba, guzva, izsiljujejo! :/ drug dan dopusta, zadarska bolnca, plan podrt, klinac! :/ Ps: js sm ok, prjatu ma pa na sreco sam gips na roki. 

DSC_0654.JPG

Bil ste u novinama?

 

http://057info.hr/vijesti/2018-07-15/u-sudaru-s-automobilom-tesko-ozlijeden-motociklist

 

torej kolkor tolk tes vsi ok. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem se hvalil, da sem iz Senja do Starigrada prišel v 40 minutah. Sedaj sem ugotovil, da sem še hitrejši (beri boljši v zemljepisu): v Seline sem prišel v 18 minutah.

Očitno imajo tudi Hrvati več krajev z enakimi imeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 7. 2018 ob 18:12, DAMI34 pravi:

Mah, najprej sem mislu do Dinkota, pa ne je že za Bakarcem vse minilo. Prekleto turisti, kamperji zijala in brezglavo cijazazenje 35 km/h. V Senju je bilo bye bye Jadranka in gas na Gospič, pol je bila pa čista milina.

 

Fak, Sam da si cel.

počak še dobr mesec,pol bo pa spet vse freeejjjjj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, lukec pravi:

počak še dobr mesec,pol bo pa spet vse freeejjjjj...

Yeeeesss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo kdo sel po Jadranki mal dlje, Petrovac na moru, Crnagora, mal naprej je Jadranpol, zgleda majo neki poljaki, lustn! 20min do plaze, kjer ni sence, ampak tuki pa bazenck, najds sencko, privat, dobis dalinjca za na posest. Pa ugodno, v sezoni na bookingu najdu 25 na noc. 

DSC_0716.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jadranka domov je prazna, hrčkov ni , pri 33C, se očitno skrijejo. Kontra je pa že gneča. Mitas Lima :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, alfie pravi:

Dami a jih bo 12tisoc km k tok limajo?

Z dvemi kompleti in pol, sicer pa Jadranka je balzam za gumo, ker radira bolj boke 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jadranka vedno prav pride, za pobirat boke, da potwm pokriješ z pobrano sredino z avtocestnimi transferji.. 

Mogoče, mogoče jo napademo naslednji vikend... Će bo vreme, seveda.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!