Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

A blitve nisi naročil?

 

 

a si ti že videl, da sredi zime raste zelenjava... :kva1:

 

 

ps: da bi kakšno skupinsko sliko naredili pa ne! :ninja:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj na začetku Crikvenice je lokal (Mika) bivšega dirkača. Radi vidijo in postrežejo motoriste.dsc02647.jpg

Popravljeno . Popravil jakATV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otok Murter (od celine ga loči mostiček), takoj pri mostičku na levi strani (ne spomnim se imena), tudi ne moreš zgrešiti.

 

 

dsc02735.jpg  

dsc02736.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otok Lastovo, lastnik edinega kampa pravi (in mu verjamem), da na celini tele ribe ni niti je ne poznajo. (Murin), ni Murena.

dsc02814.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ti že videl, da sredi zime raste zelenjava... :kva1:

 

 

ps: da bi kakšno skupinsko sliko naredili pa ne! :ninja:

 

Je bila lakota prehuda in klopa predobra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otok Lastovo, lastnik edinega kampa pravi (in mu verjamem), da na celini tele ribe ni niti je ne poznajo. (Murin), ni Murena.

dsc02814.jpg

 

Hola mojster,

 

bi rekel da je tole tabinja, včasih ji rečejo tudi ugorova majka... nič posebnega, ne za pogledat, ne za jest ;)

 

 

post-163-0-86141700-1364376715_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V ponedeljek cel dan vročina ,a je kdo za Jadranko mal počohat,krenemo zjutraj :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje konkretno je tale gostilna pri Dinkotu? Velikokrat se piše o njej, pa me zanima, kje je, kaj nudi in zakaj se jo sploh izplača obiskati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje konkretno je tale gostilna pri Dinkotu? Velikokrat se piše o njej, pa me zanima, kje je, kaj nudi in zakaj se jo sploh izplača obiskati?

 

 

če ti to ni zadostni odgovor :kva1: post-35938-0-70023200-1366121639_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje konkretno je tale gostilna pri Dinkotu? Velikokrat se piše o njej, pa me zanima, kje je, kaj nudi in zakaj se jo sploh izplača obiskati?

tule

 

https://foursquare.com/v/restoran-paklenica-dinko/4e687a861838d179b1016356

 

Še nisem jedu, le spal sem na drugi strani ceste. So pa imeli poln lokal.

Planiram probat hrano z morja v četrtek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro izgleda, tako kot škampi izgledajo povsod. Torej predvsem morska hrana itd...!? Kaj pa cene spanja in hrane?

 

 

Take težko dobiš kjer  koli :OK:

 

 

post-35938-0-71922700-1366125036_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro izgleda, tako kot škampi izgledajo povsod. Torej predvsem morska hrana itd...!? Kaj pa cene spanja in hrane?

Ti samo do Dinka in vprašaj. V nedeljo sem bil pri njemu samo na kavi, ker ni bilo več časa  :cry:. Prepozno krenil od doma okoli Velebita in nisem hotel vozit po temi. Mi je povedal, da bo čez dva tedna tudi on imel sobe (za cca 20 oseb - 8 sob). Bom planiral mojo prisotnost na otvoritvi in poslikal. Sem mu priporočal za motoriste ponudbo pol pensiona (večerja - spanje - zajtrk) in morda bo predlog sprejel.   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo do Dinka in vprašaj. V nedeljo sem bil pri njemu samo na kavi, ker ni bilo več časa  :cry:. Prepozno krenil od doma okoli Velebita in nisem hotel vozit po temi. Mi je povedal, da bo čez dva tedna tudi on imel sobe (za cca 20 oseb - 8 sob). Bom planiral mojo prisotnost na otvoritvi in poslikal. Sem mu priporočal za motoriste ponudbo pol pensiona (večerja - spanje - zajtrk) in morda bo predlog sprejel.   

Super! Odličen predlog!  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, poleg Dinka je mislim da "Vesna", ki ima kamp in sobe, tak da :)

 

Da ne govorim, da je preko ceste pravi hotel Blue Sun Alan, kjer lahko za 35 EUR (polpenzion po osebi) spiš in ješ po mili volji (ruski bife) in to dobro (izven glavne sezone, bil že 2x par dni) ter si doplačaš wellness in si zmagal.

 

Pri Dinku naročim meso, čevape ma dobre, prvič sem naročil lignje pa tako žilavih še nisem nikjer dobil, postrežba pa tudi pod nivojem, kot da bi bil neviden na tisti tereasi. Cene pa ima ok.

 

Kasnejši obiski so popravili vtis, vsekakor pa to ni edina izbira tam. Ima pa gratis wifi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej v google street, zakon :)

 

screenshot1470.jpg

tu je Dinko

 

screenshot1471.jpg

tak zgleda, ko se bližaš križišču

 

screenshot1472.jpg

evo ga

 

screenshot1473.jpg

tolko da še v krožnik ne pogledaš :)

 

Dobra fora tale pogled ulic...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super! V soboto zmontiram el.vtičnico na motor in nato naročim tisto držalo za Garmin, za katero si mi poslal link. Nato pa se moram naučiti še uporabo Mapsource-a ali Basecamp-a. Za pomoč in info. se priporočam že v naprej.

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!