Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 47 minutami, Kmet2 pravi:

V SLO sem že vse podelal :D

Torej, te več ne tišči mar ne?  Pa nisi se v hlače, ali?

:D

 

pred 18 minutami, Frenk 67 pravi:

Zarad dveh ovinkov :D

Ok, ampak ne postane tečno se drajsat vedno ena in isti cesti? To me je zanimalo, kako vam to ne "dopizdi".

Popravljeno . Popravil Kričač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kričač pravi:

 

Ok, ampak ne postane tečno se drajsat vedno ena in isti cesti? To me je zanimalo, kako vam to ne "dopizdi".

to je kot bi te vprašal, a se ne naveličaš voziti z motorjem, saj je skoz eno in isto :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

to je kot bi te vprašal, a se ne naveličaš voziti z motorjem, saj je skoz eno in isto :P

 

No, saj zato pa se voziš na različne destinacije, da vožnja ni zmeraj ena in ista - monotona.:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kričač pravi:

No, saj zato pa se voziš na različne destinacije, da vožnja ni zmeraj ena in ista - monotona.:P

tolk destinacij sem podelal, da se sčasoma konča, razn če zabluzim na kak makedam. In meni so ene ceste, ne samo jadranka še vedno užitek in to zato ker se rad vozim, nekateri se radi družijo in naredijo 5 jurjev na leto od zbora do zbora, drugi radi jedo, tretji pa majo radi jadranko ker je:

nadpovprečno lepa, poleg tega lahko zabluziš še v kak zaliv ali na Velebit

odlična za vozit (ko se 1x znebiš Senja)

zvečer družba v Pakli nadpovprečno (___________ vstavi sam) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Južno od Senja je fantastično, ampak transfer do Senja mi postaja vedno večja muka. Prejšnji teden bili dol in prometa je zame že preveč. Po mojem do jeseni imam mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dlicen pravi:

Južno od Senja je fantastično, ampak transfer do Senja mi postaja vedno večja muka. Prejšnji teden bili dol in prometa je zame že preveč. Po mojem do jeseni imam mir.

Točno o tem sem hotel povedat, da transfer do Jadranke je tečen. Dokaj daleč in ko pa prispeš, pa imaš že poln kufer vožnje.
Zato sprašujem, kaj vas tako vleče tja, tisti, ki ste tam tedensko.  Hotel sem slišat dva-tri mnenja od tistih, ki so bolj oddaljeni od Jadranke, ne pa, da se debata zavleče na deset strani. ?
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, dlicen said:

Južno od Senja je fantastično, ampak transfer do Senja mi postaja vedno večja muka. Prejšnji teden bili dol in prometa je zame že preveč. Po mojem do jeseni imam mir.

Bil ta vikend in je res velik prometa. 

Kar se tice transferja, pa absolutno cez delnice.. za nazaj sem sel cez Rijeko in je bedno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, dlicen pravi:

Južno od Senja je fantastično, ampak transfer do Senja mi postaja vedno večja muka. Prejšnji teden bili dol in prometa je zame že preveč. Po mojem do jeseni imam mir.

enako, v sezoni je pač nevarno jebiga

pred 2 minutami, Kričač pravi:

Točno o tem sem hotel povedat, da transfer do Jadranke je tečen. Dokaj daleč in ko pa prispeš, pa imaš že poln kufer vožnje.
Zato sprašujem, kaj vas tako vleče tja, tisti, ki ste tam tedensko.  Hotel sem slišat dva-tri mnenja od tistih, ki so bolj oddaljeni od Jadranke, ne pa, da se debata zavleče na deset strani. ?
 

če jo razbiješ na 2 dni ali 2,5 dni je veliko bolje, transfer se porazgubi, vmes imaš čas še kam zabluzit, sobota je čisto tvoje in greš lahko do (v) Bosne pa nazaj ali kam drugam, nedelja pa laganice nazaj. Do senja užitek, potem pa transfer. Večerna družba pa vsak dan zagotovljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

jaz se naveličam

skrajni čas da na električni skiro presedeš :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kričač pravi:

Torej, te več ne tišči mar ne?  Pa nisi se v hlače, ali?

:D

 

Ok, ampak ne postane tečno se drajsat vedno ena in isti cesti? To me je zanimalo, kako vam to ne "dopizdi".

Skoz me tišči, sploh, ko preberem kakšno takšno temo na MS.

Še tri dni pa tud jz pičim en krajši krogec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tex pravi:

Evo, razgled na majlovačke slapove, slikano v soboto.. Primerjava google slik/realnost slike.. Tu nekje levo spodaj so.. :lol1:

IMG_20190608_140542-01.jpeg

lahko bi zaključil, da se nisi znašel :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do dinkota pa nazaj je lih en lep enodnevni izlet v času ko turistička sezona ni na vrhuncu in greš z namenom vozit. 650-670km round trip mam jst, avtoceste nimam razn reške obvoznice, če grem na jelšane.

edini del kjer je trpljenje je od rondoja na koncu obvoznice do vindoloca.

 

 za več dni se gre pa zarad večernega programa

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Xebec said:

do dinkota pa nazaj je lih en lep enodnevni izlet v času ko turistička sezona ni na vrhuncu in greš z namenom vozit. 650-670km round trip mam jst, avtoceste nimam razn reške obvoznice, če grem na jelšane.

edini del kjer je trpljenje je od rondoja na koncu obvoznice do vindoloca.

 

 za več dni se gre pa zarad večernega programa

 

Zdej mal štekam, tisto k pravš de nis anonimn. :D  V soboto, si tankal na Kozini, skrajno desna štela, ne? Pol si šu mim terasce....

 

jez za en dan obrnem u mariji magdaleni. Od tam naprej sta dejansko še dva ovinka, in pol bezveznoča. Drage, porezkan asfalt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Xebec said:

do dinkota pa nazaj je lih en lep enodnevni izlet v času ko turistička sezona ni na vrhuncu in greš z namenom vozit. 650-670km round trip mam jst, avtoceste nimam razn reške obvoznice, če grem na jelšane.

edini del kjer je trpljenje je od rondoja na koncu obvoznice do vindoloca.

 

 za več dni se gre pa zarad večernega programa

 

Ne vem če bo še kaj za hodit .. je bil Wizzard diskać zaprt ta vikend, ne vem kaj se to kuha .. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tex pravi:

Ne vem če bo še kaj za hodit .. je bil Wizzard diskać zaprt ta vikend, ne vem kaj se to kuha .. :cry:

mja, topu pir bomo že nek dobil ne skrbet.

pred 9 minutami, Kugelschreiber pravi:

Zdej mal štekam, tisto k pravš de nis anonimn. :D  V soboto, si tankal na Kozini, skrajno desna štela, ne? Pol si šu mim terasce....

 

jez za en dan obrnem u mariji magdaleni. Od tam naprej sta dejansko še dva ovinka, in pol bezveznoča. Drage, porezkan asfalt....

biu...v PO sm ti še mahal

toj pa lih tko kt dab reku da greš na triglav, pa na kredarc obrneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Xebec said:

 

biu...v PO sm ti še mahal

toj pa lih tko kt dab reku da greš na triglav, pa na kredarc obrneš

ej ko grem jest na triglav, sm ob par 100. nč krede :P 

 

se strinjam, če ne greš do pakle, nisi bil tam. Ampak med MM in Dinkotom res ni dodane vrednosti. 30km gluposti. Meni. Moje mnenje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, Kmet2 said:

Skoz me tišči, sploh, ko preberem kakšno takšno temo na MS.

Še tri dni pa tud jz pičim en krajši krogec?

A spet do Zadra? Kak ti/vam ne dopizdi.. ;)

19 minutes ago, Xebec said:

mja, topu pir bomo že nek dobil ne skrbet.

No ja, to bi še moglo bit, ja. Upam.. ?

Sicer pa ja, do jeseni verjetno mir. Gužva/vročina/čehi&poljaki vsepovprek z selfie-fotoaparati za volani.. Njah jah.. 

Sva šla na Petrino proti nazaj v nedeljo pa je blo vse prazno.. Tudi dalje čez kocevje pa do lj je slo kar lepo gladko.. 

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, mene transfer tud po malem ubija, sploh ker grem ponavadi po avtocesti do Postojne. Tu trpim, ampak ker imam v glavi kaj me čaka ko pridem na cilj, je vse lažje. 

 

Evo nekak tak zgledajo naši večeri ko pridemo na cilj.

 

Povezana slika

 

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, Kmet2 said:

Spet, sam zdej grem mal okrog, da pridem do Zadra . Evo slikica kjer bom . To je tista ravnina, spredaj se vidi severni Velebit ? 

ta-nasmeh-kirgizija-37.9c52f8e9e22de79aa1c3ebf12e876603153.jpg

Aha, sem videl par strani nazaj neko sliko, se mi je zdelo da so to ti kraji, ja .. samo pazi, to moraš pri maslenićkem mostu (na tej sliki ga sicer ne najdem :?) levo zavit, da nauš spet zajebo in končal kje pod Pamirjem namesto pri Morskih Orguljah .. ;)

Pazita nase, srečno in max uživancija!

Edit: enkrat, nekoč, ko bo velik, bom jaz tudi šel do tega Zadra .. :worship:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kmet2 pravi:

Spet, sam zdej grem mal okrog, da pridem do Zadra . Evo slikica kjer bom . To je tista ravnina, spredaj se vidi severni Velebit ? 

ta-nasmeh-kirgizija-37.9c52f8e9e22de79aa1c3ebf12e876603153.jpg

grossglocknerju je podobno, preden so asfaltirali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!