Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

6 hours ago, Kričač said:

Meni ni jasno, kaj vas na tej jadranki tako privlači, da se nekateri tedensko vozte dol?
To uprašam zato, ker meni osebno je 2x na sezono dovolj (pa še to silom prilike, ko se odpravim na določeno destinacijo) in me zanima, kaj vas recimo, kot magnete vleče dol?

 

4 minutes ago, Kričač said:

Tako, sem nove gume namestu in sm pripraulen za Jadranko, da vidim to famozno cesto.
 

Aja, a ti še nisi bil na jadranki? Sem razumel, da greš 2x na sezono po njej in še to silom prilike .. očitno sem narobe razumel .. ;)

Navdušenje ne bo kot bi moralo bit, je že prevroče in gneča ... marca je blo topshit in oktobra bo spet .. spremljevalni program je pa vedno odličen, ja .. :D

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Kričač pravi:

Tako, sem nove gume namestu in sm pripraulen za Jadranko, da vidim to famozno cesto.
 

ne hodi dol, brezveze sam 2 ovinka , čisti dolgčas :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DinDiin pravi:

Fino je, gres se plavat lepo, pa dobr jest, kaj se ces....:boobies:

Plavat mi je najbolj grozljivo med Velebitom in Pagom, ne vem zakaj. Dobro se lahko je tudi na Krku, Istri...v glavnem, do Dinkota se ne splača vozit...:naughty:, pa še nešteto radarjev po vseh vaseh 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma fino je, na meji tablco v grmovje zalucas, sam si mors zapomnt v kerga, najboljs, da zmer v istega, da ni scen potlej...ko gres domov, jo pac poberes in nazaj nasadis. Umes pa boli te...uzivancija.:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KARMEN1 pravi:

Če imaš Kawasakija, kar sam odvrže tablico, ko zagleda radar ?

Nimam Kawasakija.
Sedaj, ko imam Conti DoubleFighter 2, me ne bodo uspeli ulovit. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, KARMEN1 pravi:

Če imaš Kawasakija, kar sam odvrže tablico, ko zagleda radar ?

Ja verjamem, včasih pa še voznico sleče, če se mu kaj zmede :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kričač pravi:

Meni ni jasno, kaj vas na tej jadranki tako privlači, da se nekateri tedensko vozte dol?
To uprašam zato, ker meni osebno je 2x na sezono dovolj (pa še to silom prilike, ko se odpravim na določeno destinacijo) in me zanima, kaj vas recimo, kot magnete vleče dol?

Morje ter Velebit. Lahko izbiram med dvema opcijama: off-road Velebit, on road ob morju... Je pa res da grem tudi sam 2x ali max 3x na leto, ponavadi transfer do drugih lokacij, kak otok ali nižje na balkan...

Edit: ah, kasneje opazil da je vprašanje bolj mišljeno za tiste ki so tedensko dol...

Popravljeno . Popravil Someone12
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Tex pravi:

Brez slik ne velja! :ras:

Pa še ena sobotna, in sicer par strani nazaj aktualne lokacije .. kanjon Zrmanje ..

HDR_0001.jpg

midva-zrmanja2.jpg

A lahko gospo prosiš, da malo bolj desno stopi, ker ne vidim celga motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, The Lakl said:

A lahko gospo prosiš, da malo bolj desno stopi, ker ne vidim celga motorja :)

Stari, lahko prosim, prosjačim, rotim, ukažem, .... ma to je ko gluhemu dobro jutro, itak bo vse po svoje naredla .. se pa človek navadi po žnj letih .. Je pa tolko ql, da se ne rabim več brit po glavi, sproti mi vse odpade od.... :kva2::lol1:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, ki mogoče ne spada popolnoma v to temo, lahko pa tudi. Je povsod aktualno. Včeraj sem se za samo za 15 cm uspel izognit veverici, ko je zbrzela na cesto in se na sredi pasu ustavila. ok. veverica je majhna. Kaj pa kaj večjega?

A je že kdo imel srečanje npr.  z mačkom, zajcem, ... (za kakšno večjo divjad si niti ne upam vprašat ;)) Koliko je možnosti, da ne padeš, če uspeš motor pravočasno spravit iz nagiba na 90 stopinj in zadeneš?

A je kakšen trik, kaj storit? Mogoče tik pred trkom prenehat zavirat, da motor ne čepi preveč...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, HyperJack pravi:

Pazite se Britanca, ki razvaža sladoled po Jadranki??

GX010015_1560199155134_high.JPG

Včasih vozi kombi, včasih pa motor. In vidim, da vedno enako. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

@DAMI34

ja koga pa misliš da ma stalno po zobeh? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, HyperJack pravi:

Pazite se Britanca, ki razvaža sladoled po Jadranki??

GX010015_1560199155134_high.JPG

če enga kombija ne moreš na jadranki prehitet, vrži moped v maline :P

 

pred eno uro, Snečer pravi:

@DAMI34

nisem biu jest, majkemi :P

22552483_10213873979342006_134246032219207208_n.jpg.0922057ef3fb2dfb8da6954cb32461ce.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!