Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Tok cviljo, da turizem sepa letos, a pol slovenije dol do Zadra.:lol1: V Karlobagu tud za motor ni parkirat, tko da mi je veselo kazen napisal, za nepravilno parkiranje.:whistle: Jaki biznis.:D

Zakaj se je pa potrebno ustavit v Karlobagu? V Selinah smo bili ta vikend...groza od omejitev. Par ovinkov od Karlobaga proti Zadru je še lepih, drugo je samo mučenje. Resno razmišljam, da bom prodal motor...samo table z omejitvami ob cesti še gledam in bolj kot paziš priletiš v past s stotko v omejitvi 50. Še ena položnica pride pa bo konec...pa še GSa sem se naveličal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DinDiin pravi:

Tok cviljo, da turizem sepa letos, a pol slovenije dol do Zadra.:lol1: V Karlobagu tud za motor ni parkirat, tko da mi je veselo kazen napisal, za nepravilno parkiranje.:whistle: Jaki biznis.:D

to pa moraš biti talent, da v karlobagu fašeš listek, kje si to parkiral? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, vandrovec pravi:

Zakaj se je pa potrebno ustavit v Karlobagu? V Selinah smo bili ta vikend...groza od omejitev. Par ovinkov od Karlobaga proti Zadru je še lepih, drugo je samo mučenje. Resno razmišljam, da bom prodal motor...samo table z omejitvami ob cesti še gledam in bolj kot paziš priletiš v past s stotko v omejitvi 50. Še ena položnica pride pa bo konec...pa še GSa sem se naveličal...

ne gledam omejitev spljoh :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

ne gledam omejitev spljoh :P

 

morau bi... vsaj obratomer, da nauš skoz v blokadi .. to ni dobr za motor :hmm:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

morau bi... vsaj obratomer, da nauš skoz v blokadi .. to ni dobr za motor :hmm:

čisto resno, priletim pred ovinek, 4 table one grozne "hud ovinek" omejitev 40, grem 50 pa skoraj padem v ovinek-pokonci. :P

Od takrat se jih raje učim na pamet, običajno pa je 2kratnik omejitve, če piše 40 gre 80 komot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Ko boš imel dovolj točk na seznamu jih boš gledal....?

pol ni več zanimiu ... game over :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Ko boš imel dovolj točk na seznamu jih boš gledal....?

nimam točk spljoh, trkam sicer u čelo, na hrvaškem še hitrosti nisem plačal, uradno izmerjene seveda :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

to pa moraš biti talent, da v karlobagu fašeš listek, kje si to parkiral? 

Ja kje, kjepa ti parkiras? :) Pred gostilno seveda :)

Vandrovec, zakljuci z motorjem, ce ti je tolk mucno :) Mi smo mel vrhunski vikend drugace ???

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

čisto resno, priletim pred ovinek, 4 table one grozne "hud ovinek" omejitev 40, grem 50 pa skoraj padem v ovinek-pokonci. :P

Od takrat se jih raje učim na pamet, običajno pa je 2kratnik omejitve, če piše 40 gre 80 komot.

Dobro ovinki, komec naselja za par m naprej pa spet omejitev 50 al 60, označeno  naselje sredi gozda brez ene hiše ob cesti, sredi dolge ravnine omejitev 50 kakšnih 100m...tam proti Ogulinu, kjer smo se vračali. Kaj imaš od vožnje, če samo table gledaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DinDiin pravi:

Ja kje, kjepa ti parkiras? :) Pred gostilno seveda :)

Vandrovec, zakljuci z motorjem, ce ti je tolk mucno :) Mi smo mel vrhunski vikend drugace ???

kje .. a spodaj k je zožano ? ... pomol ... itak vedno parkiram u Baški buri

pred 1 minuto, vandrovec pravi:

Dobro ovinki, komec naselja za par m naprej pa spet omejitev 50 al 60, označeno  naselje sredi gozda brez ene hiše ob cesti, sredi dolge ravnine omejitev 50 kakšnih 100m...tam proti Ogulinu, kjer smo se vračali. Kaj imaš od vožnje, če samo table gledaš?

ne tabl gledat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Dobro ovinki, komec naselja za par m naprej pa spet omejitev 50 al 60, označeno  naselje sredi gozda brez ene hiše ob cesti, sredi dolge ravnine omejitev 50 kakšnih 100m...tam proti Ogulinu, kjer smo se vračali. Kaj imaš od vožnje, če samo table gledaš?

sem povedal, da ne gledam, ker mi ne znese, tile Hrvati so groza napram nam, mi pa groza napram AU, vsaj kar se logike tabel tiče. Da ne govorim o Črni gori, spust v Boko kotorsko, omejitve pa 40km/h, cesta pa ko pista, da 150 puliš.

Prejšnji teden sem prečil Istro in ravno tako kot pišeš, kar neke table 50, 60 sredi ravnine in nikjer nikogar, niti križišč...nekaj časa sem mal pazil, potem pa Wiiii, ne jebem te več :P

Naselja (vizualno) malo popazim in tudi znižam, ostalo pa lagano sportski.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DinDiin pravi:

Ja kje, kjepa ti parkiras? :) Pred gostilno seveda :)

Vandrovec, zakljuci z motorjem, ce ti je tolk mucno :) Mi smo mel vrhunski vikend drugace ???

v karlobagu maš označene parkinge ob morju, tam ko se vsi ustavljamo, seveda pa to ni pri gostilni...

vrhunski motorizem al obrobno dogajanje, ki ni v povezavi z vozili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

čisto resno, priletim pred ovinek, 4 table one grozne "hud ovinek" omejitev 40, grem 50 pa skoraj padem v ovinek-pokonci. :P

Od takrat se jih raje učim na pamet, običajno pa je 2kratnik omejitve, če piše 40 gre 80 komot.

In potem se hrćki cudijo da noben ne uposteva omejitev. 

Se strinjam s tabo..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

v karlobagu maš označene parkinge ob morju, tam ko se vsi ustavljamo, seveda pa to ni pri gostilni...

vrhunski motorizem al obrobno dogajanje, ki ni v povezavi z vozili?

kasirajo tule, običajno je poleti zasedeno parkirišče, pa ga pustiš za črtkano črno in prileti "hrček" 

1094227627_Breznaslova.thumb.png.2ce4416b692866405664a83d7943c3a2.png

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

kasirajo tule, običajno je poleti zasedeno parkirišče, pa ga pustiš za črtkano črno in prileti "hrček" 

 

zakaj bi ga pustil ob cesti, če je prazen parkirni plac .. a ne vidiš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

jaz tudi ne vem, vedno tam dobim plac

js tut .. sam nimam nobene slikce slikane :P 

aha .. tukaj so trios kwakos :lol1: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

kasirajo tule, običajno je poleti zasedeno parkirišče, pa ga pustiš za črtkano črno in prileti "hrček" 

1094227627_Breznaslova.thumb.png.2ce4416b692866405664a83d7943c3a2.png

 

kazanje slik iz street viewa se ne konča vedno dobro :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snečer pravi:

jaz tudi ne vem, vedno tam dobim plac

qUG2JhyK6RxdapwniPSQpoqdfL2vr2fEz8rZUZpL_TfMNcXCOswgVFqVIIVjb6RsEYgy6Z_ARlAjP7y_TETjFVLh6aZUaZpcDLbLjs5jD1o55tlsqvyo3HHMVAcXDoXhS9rdApxILTQ-NFd0ckcK0aYpbDcWYkp7y3TNpe9IMWydWzYhEEYRyc9cwF4C4RJrWlAIVom_zVjrSJ-blqjVWV12eFtfir1sy6EO6ZfT2ReMZx36adWckX_Gz2JsXVoAF43lDBdaA_RcUS1gwxXma15kUIz7ITTi_rO23pBeDVRx9yo4IbxoV6Wp-pH5l-vU16i8ECU65nPumDtY6tqaJofDiOvls6YCR2wI8yKn3f9Uiq11_xVqaCkW8XME32SVEaBl41WkdJwiRMg9SIan_jR2J75A6c42n2Abfyf7S958_xxd66tQeUDmFmjvjcl-mW69LH_4LkIorPzkeFG4zbI7QijQHEaPxdYLKqNMYL06uOJ7DYYdjCrtWxHJRI5zFwgDfhztVRnpOfSEaS6VNbpXXTKoMqFFtSELltJm-3FbtWsArIXk3lkXoatqGCXIUfeu2GiOufCTZmWCHyaHCb2hMfywmnOU8Enn33DaqEewcakbGhAwK8wsPCxwmnucQybcRIst--jex8WXcLRm3K2AsAlQBDgMk5zLriVQDVQigXxuQR0ca9ap-OM3S17SSc6ywOCWIpTYkRdEY1jwNYrjmQ=w1560-h879-no

jaz pa običajno dobim cvek u gumo, prav tam :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

jaz pa običajno dobim cvek u gumo, prav tam :(

 

a preko street view-a :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Snečer pravi:

kazanje slik iz street viewa se ne konča vedno dobro :) 

Et tu Brute? :P

 

pred 2 minutami, maus pravi:

a preko street view-a :huh: 

preko tal v reali :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem spodaj fasal pri trgovini ob cesti... Lih za motor plac, pa mu je verjetno ze slinca potekla ko me je videl parkirat, ko odneses pete pa hopla iz sencke mal podelat in nazaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DinDiin pravi:

Jaz sem spodaj fasal pri trgovini ob cesti... Lih za motor plac, pa mu je verjetno ze slinca potekla ko me je videl parkirat, ko odneses pete pa hopla iz sencke mal podelat in nazaj ?

in cenik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Jaz sem spodaj fasal pri trgovini ob cesti... Lih za motor plac, pa mu je verjetno ze slinca potekla ko me je videl parkirat, ko odneses pete pa hopla iz sencke mal podelat in nazaj ?

nisi biu u JLA ?  ... uvjek je treba osmatrati... neprijatelj ne spava :huh:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • kp-kp



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!