Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 7 minutami, maus pravi:

nisi biu u JLA ?  ... uvjek je treba osmatrati... neprijatelj ne spava :huh:

 

v sovražni vojski si bil? in zvezdo nosil?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Snečer pravi:

v sovražni vojski si bil? in zvezdo nosil?

 

jp .. nabiru izkušnje za vojno, ki je sledila :ras: 

takrat je bila "naša vojska" ;) 

p.s.

letos še nism biu na jadranki ... čakam, da divjaki svoje oddivjajo in se potem odpeljem z zmernim kasom do dol :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

jp .. nabiru izkušnje za vojno, ki je sledila :ras: 

p.s.

letos še nism biu na jadranki ... čakam, da divjaki svoje oddivjajo in se potem odpeljem z zmernim kasom do dol :huh: 

septembra bo šele kaos, jest tut čakam, da se umiri :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

jp .. nabiru izkušnje za vojno, ki je sledila :ras: 

takrat je bila "naša vojska" ;) 

p.s.

letos še nism biu na jadranki ... čakam, da divjaki svoje oddivjajo in se potem odpeljem z zmernim kasom do dol :huh: 

trenutno je prevroče na jadranki, turisti, radarji itd., kot vidiš celo kazni za parkiranja

tam sredina septembra dalje pa postane zelo lepo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

trenutno je prevroče na jadranki, turisti, radarji itd., kot vidiš celo kazni za parkiranja

tam sredina septembra dalje pa postane zelo lepo

bova šla ... kajne ;) ... sam prečekiri, kdaj bodo objestneži dol, da midva nauva šla ... ajeprau :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedeljo ko sem sevračal je bila jeba.

Skoz na levi, neprekinjena kolona pleha od Karlobaga do odcepa za Delnice.

Ni nek užitek.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Nedeljo ko sem sevračal je bila jeba.

Skoz na levi, neprekinjena kolona pleha od Karlobaga do odcepa za Delnice.

Ni nek užitek.....

zato bova šla pa s snečijem septembra, pa nauva nubenmu povedala :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm biu od Karlobaga naprej povsod ? tistih 300 kun bo ze enkrat na meji hotel verjetno, klinc jih gleda... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

bova šla ... kajne ;) ... sam prečekiri, kdaj bodo objestneži dol, da midva nauva šla ... ajeprau :huh: 

ponavadi je v petek popoldne v redu, al pa sobota dopoldne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsoboto po sihtu dol pa v Tork nazaj upam da nau katastrofe na meji v soboto proti veceru 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, gasperX pravi:

Vsoboto po sihtu dol pa v Tork nazaj upam da nau katastrofe na meji v soboto proti veceru 

 

verjetno si v napačno temo pisal, pa sem te premaknil semle.

Običajno se v sobotah pod večer sprosti, če ne pa prehod Ilirska bistrica-Žabiče-Novokračine, je maloobmejni, pa nikoli gužve, pa v Rupi vn padeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

verjetno si v napačno temo pisal, pa sem te premaknil semle.

Običajno se v sobotah sprosti, če ne pa prehod Ilirska bistrica-Žabiče-Novokračine, je maloobmejni, pa nikoli gužve, pa v Rupi vn padeš.

js na koncu Jelšan zavijem na Novokračine ;)

Tam se peljem tut k grem na Grobnik :P 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gasperX pravi:

Uf v kero temo sm pa pisu hudica :D Hvala ;)

Dr.Speedovo :P Trip..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Dr.Speedovo :P Trip..

neki je jedu tazga :lol1:

p.s.

so pa tujci najdl tut druge maloobmejne prehode, da sem v soboto kr čaku na mejnem prehodu Rakitovec :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, maus pravi:

p.s.

so pa tujci najdl tut druge maloobmejne prehode, da sem v soboto kr čaku na mejnem prehodu Rakitovec :dry: 

Dokler te policaji ne vidijo greš mimo kolone :naughty: V soboto dop. je bila kmalu za Starodom že kolona do mejnega prehoda. Pred koncem reške obvoznice tudi natrpano na vseh pasovih....med kolonami naprej, pred odcepom za Pag - Prizna, spet na magistrali dolga kolona, tudi mimo. Obupna gužva pa nismo veliko izgubili na času...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, vandrovec pravi:

Dokler te policaji ne vidijo greš mimo kolone :naughty: V soboto dop. je bila kmalu za Starodom že kolona do mejnega prehoda. Pred koncem reške obvoznice tudi natrpano na vseh pasovih....med kolonami naprej, pred odcepom za Pag - Prizna, spet na magistrali dolga kolona, tudi mimo. Obupna gužva pa nismo veliko izgubili na času...

tuki ne morš, ker smo stali tam, kjer policaji že vidjo .. pa samo en pas je bil odprt ... za vhod in izhod iz Slovenije ;) ... pa je izmenično spuščal ... če ni gužve gre hitr ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, MiNa said:

V soboto dopoldan odpeljala tole skozi "gozdove" in bila na cesti sama!!

Cesta ok?

Sem že parkrat gledal, da bi tu čez potegnil, ker ob obali je ta del res ....., še posebej v sezoni ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Tex pravi:

Cesta ok?

Google se je peljal, poglej in se odloči.

Pri odcepu za Lič imaš občutek, da si se izgubil, potem se pa odpre, tale odsek je nova cesta, Googlov posnetek je stara cesta. Časovno je nekje enako kot okoli vendar v senci in brez gužve...

V sezoni srečaš kakšnega Čeha ali Poljaka, ker ima na navigaciji nastavljeno na najkrajšo pot iz Delnic v Novi Vinodol, oči ima na pecljih, ker ne verjame, da bo prišel na morje :P.

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Tex pravi:

Cesta ok?

Sem že parkrat gledal, da bi tu čez potegnil, ker ob obali je ta del res ....., še posebej v sezoni ..

Šel že večkrat tu skozi....v bistvu hodim že skoraj redno tu skozi, ker se mi ne da več voziti v gužvi po jadranki mimo Crikvenice. Poleti je pa še prijetno hladno, gužve ni, cesta je ok (en manjši del je res bolj bogi asfalt), ni pa to motogp steza. Je pa tudi nekaj lepih ovinkov.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, MiNa said:

V sezoni srečaš kakšnega Čeha ali Poljaka, ker ima na navigaciji nastavljeno na najkrajšo pot iz Delnic v Novi Vinodol, oči ima na pecljih, ker ne verjame, da bo prišel na morje :P.

Predvsem ta del me je zanimal, če se nabijejo avtodomarji na te stezice, tega pa gmaps ne pokaže .. ;)

Benti, rinejo pa povsod - še z mopedom komaj greš a on z kemperjem pa prikolico zraven .. :cry:

Thnx!

23 minutes ago, skalaprava said:

Šel že večkrat tu skozi....v bistvu hodim že skoraj redno tu skozi, ker se mi ne da več voziti v gužvi po jadranki mimo Crikvenice. Poleti je pa še prijetno hladno, gužve ni, cesta je ok (en manjši del je res bolj bogi asfalt), ni pa to motogp steza. Je pa tudi nekaj lepih ovinkov.

Ql, naslednjič probam ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, MiNa pravi:

V soboto dopoldan odpeljala tole skozi "gozdove" in bila na cesti sama!!

Zadnjih par let uporabljava za dostop do Kvarnerja izključno tole cesto.

In med tem časom so jo že precej popravili (nekaj je je že na nivoju motoGP) in verjamem, da bo kmalu na vrsti tudi tisti odsek, ki je res malo slabši...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!