Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 3 minutami, Kričač pravi:

Kakšna ugotovitev, mar ne?

logična, mar ne :P

Če se ne motim, so še pred sedanjim zakonom v grupi "motoristi" na FB objavljali kazni iz Jadranovega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

a samo motosvetovci se vozijo po jadranki :?  :huh: 

Čakaj miška, ne razumem tvojega vprašanja in dodatnih grimas - smeškoti ...
Če sem na motosvet foromu vprašal, potem pričakujem od motosvetovcev odgovore. A sem morda na ona-on postavil vprašanje, da si se tako začudil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kričač pravi:

Čakaj miška, ne razumem tvojega vprašanja in dodatnih grimas - smeškoti ...
Če sem na motosvet foromu vprašal, potem pričakujem od motosvetovcev odgovore. A sem morda na ona-on postavil vprašanje, da si se tako začudil?

MS iskalnik poišče tudi odgovore :P

https://motosvet.com/tabla/search/?q=dobil kazen&item=35283&type=forums_topic&sortby=relevancy&search_and_or=and

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

logična, mar ne :P

Če se ne motim, so še pred sedanjim zakonom v grupi "motoristi" na FB objavljali kazni iz Jadranovega.

 

Pardon, nimam FB profila. Morda se je zaradi tega zdelo moje vprašanje čudno. OK, ni panike ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kričač pravi:

Pardon, nimam FB profila. Morda se je zaradi tega zdelo moje vprašanje čudno. OK, ni panike ...

https://motosvet.com/tabla/search/?q=dobil kazen&item=35283&type=forums_topic&sortby=relevancy&search_and_or=and

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kričač pravi:

Pardon, nimam FB profila. Morda se je zaradi tega zdelo moje vprašanje čudno. OK, ni panike ...

ja tulouc ... ne bit preveč žiućn :ras:

;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Hvala, ampak mene ne zanimajo kazni, ki so jih dobivali motoristi iz leta 2018, 2015 ... itd, mene je predvsem zanimalo , če je kdo naletel na te nove radarje, katere so letos "posejali" vdolž obale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kričač pravi:

Hvala, ampak mene ne zanimajo kazni, ki so jih dobivali motoristi iz leta 2018, 2015 ... itd, mene je predvsem zanimalo , če je kdo naletel na te nove radarje, katere so letos "posejali" vdolž obale.

saj so že napisali .. počakaj kako leto ;) .... tudi iz Avstrije ali Italije se čaka včasih skor pol leta ;) 

  • Všeč mi je 1
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

saj so že napisali .. počakaj kako leto ;) .... tudi iz Avstrije ali Italije se čaka včasih skor pol leta ;) 

Hja, to mi še zdaj govori ja, da iz Avstrije prihajajo radarji tudi po pol leta.
Ko nisem bil siguren, so se mi hlače tresle mesec dni, potem sem mislih ... ahh, nič ni blo. Torej, še lahko pridejo pozdravi :slap: Gulp ...
No, pa saj jaz sem itak priden, nč bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

a samo motosvetovci se vozijo po jadranki :?  :huh: 

Ne, motosvetovci drajsajo gor pa dol, ostali se pa vozijo...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Tedybear pravi:

Ne, motosvetovci drajsajo gor pa dol, ostali se pa vozijo...?

sicer res, je pa tudi res, da sem največ divjaških divjakov z očmi vidu in sicer Italijanskih in Avstrijskih registrskih oznak ;)   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kričač pravi:

Hvala, ampak mene ne zanimajo kazni, ki so jih dobivali motoristi iz leta 2018, 2015 ... itd, mene je predvsem zanimalo , če je kdo naletel na te nove radarje, katere so letos "posejali" vdolž obale.

vsi :P tudi v tej temi zapisano, celo kontrolirali smo točne pozicije. Nekaj časa so imeli poskusno delovanje, sedaj baje že uradirajo, ampak preden bodo prve kazni bo pol leta mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kričač pravi:

Hja, to mi še zdaj govori ja, da iz Avstrije prihajajo radarji tudi po pol leta.
Ko nisem bil siguren, so se mi hlače tresle mesec dni, potem sem mislih ... ahh, nič ni blo. Torej, še lahko pridejo pozdravi :slap: Gulp ...
No, pa saj jaz sem itak priden, nč bat.

malo off

V Avstriji bodi previden, takisto nimajo opozorilnih tabel in so radarji zelo posejani. Tega prej ni bilo toliko.

Recimo izlet od Dravograda ob Dravi do Beljaka ti bo postregel s šestimi radarji, od tega kar trije v Borovljag (Ferlach). Res je, da so v naseljih, ampak 60 je tudi hitro na "tekoči" cesti.

image.thumb.png.b7b932d654a3735bf828bd8c8828d51c.png 

 

 

Za Hrvaško pa še ni odziva, ali radarji dejansko že delujejo in če pošta že prihaja, niti na Hrvaškem forumu še ni noben objavil.

Od začetka so itak bili na probi, po moje bo začelo sedaj delovati, po testiranjih.

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kričač said:

Hja, to mi še zdaj govori ja, da iz Avstrije prihajajo radarji tudi po pol leta.
Ko nisem bil siguren, so se mi hlače tresle mesec dni, potem sem mislih ... ahh, nič ni blo. Torej, še lahko pridejo pozdravi :slap: Gulp ...
No, pa saj jaz sem itak priden, nč bat.

Avstrijci slikali 10.2., pošta prišla 15.6.. upam da me 5.6. Niso nic slikali. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Igi Pop pravi:

zelo piha, se pa da. u Sv. Juraj črna s čopom

a je dobila prekomando?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Kugelschreiber pravi:

Avstrijci slikali 10.2., pošta prišla 15.6.. upam da me 5.6. Niso nic slikali. :) 

10. februarja si biu v A z motorjem? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Xebec said:

10. februarja si biu v A z motorjem? :eek:

Z motorjem me ne bi nasli.  So nas u ćelo fotknili. To je “fajn” pr motorjih.  Maš 50%manj moznosti za kazn.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Snečer pravi:

malo off

V Avstriji bodi previden, takisto nimajo opozorilnih tabel in so radarji zelo posejani. Tega prej ni bilo toliko.

Recimo izlet od Dravograda ob Dravi do Beljaka ti bo postregel s šestimi radarji, od tega kar trije v Borovljag (Ferlach). Res je, da so v naseljih, ampak 60 je tudi hitro na "tekoči" cesti.

image.thumb.png.b7b932d654a3735bf828bd8c8828d51c.png 

 

 

Za Hrvaško pa še ni odziva, ali radarji dejansko že delujejo in če pošta že prihaja, niti na Hrvaškem forumu še ni noben objavil.

Od začetka so itak bili na probi, po moje bo začelo sedaj delovati, po testiranjih.

 

Sem opazil, da garmin v A opozarja le na cca polovico radarjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 8. 2019 ob 15:00, Kugelschreiber pravi:

Z motorjem me ne bi nasli.  So nas u ćelo fotknili. To je “fajn” pr motorjih.  Maš 50%manj moznosti za kazn.  

jadranka je odprta že nekaj časa :P

kava danes after moto gp?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Ne morm na jadranko. :( na kofe pa. 

sam zate u domačih logih :P

 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ušla iz Senja v Paklo tik pred zaprtjem, pa par minut po "pristanku" naju je pozdravil dež...

IMG_20190824_161837.thumb.jpg.6f2f7622fd8558e22564845b70a9e52b.jpg

Zato sva danes ponovila in skočila na kavo v Karlobag

IMG_20190825_155127.thumb.jpg.2e264a96ca787493b583271511c1cecc.jpg

Trenutno zopet zaprto - Burja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!