Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 7 urami, solorider pravi:

Počakaj v petek pridem...

Bom dol:)

pred 7 urami, basbas pravi:

Tale.. sva pa edina spala tam .Dinku reci ..zaboravio onaj stari  koji je slomio stolicu?imageproxy.php?img=&key=3c9c91996e27958d .. 

DSC03327.JPG

Zmenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, basbas pravi:

Ja to je to ,super, verjetno je bilo v omari.

Nimam poj kje, sam sem reku onaj koji je slomijo stolicu odmah je znao hahahaha

Pr men je ,  v torek pride  mene frend pa mu lohka dam, je iz lj sam št mi napiš v zs , da mu jo dam in se bosta povohala:-) 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Nimam poj kje, sam sem reku onaj koji je slomijo stolicu odmah je znao hahahaha

Pr men je ,  v torek pride  mene frend pa mu lohka dam, je iz lj sam št mi napiš v zs , da mu jo dam in se bosta povohala:-) 

 

Meni se zdi, da ima Dinko premočno Travarico!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v torek se odpravljam do Paga.. Ker sem še precej nov v moto svetu, me zanima če je kakšna stvar na katero je treba biti na magistralki pozoren (slab asfalt, vozniki,...) hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, la profich said:

v torek se odpravljam do Paga.. Ker sem še precej nov v moto svetu, me zanima če je kakšna stvar na katero je treba biti na magistralki pozoren (slab asfalt, vozniki,...) hvala :)

Neoznacena krizisca, radarje, avtodome ter na naselja z “draga” v imenu. Tam je ksn ovinek zajeban.

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti ne mudi in so razmere primerne, raje okoli. Do Posedarij je še dosti Jadranke, naprej pa tudi ni tako slaba cesta, da bi se je branil. Pri motorju je tako ali tako bistvo v vožnji in ne v racionalnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, la profich pravi:

v torek se odpravljam do Paga.. Ker sem še precej nov v moto svetu, me zanima če je kakšna stvar na katero je treba biti na magistralki pozoren (slab asfalt, vozniki,...) hvala :)

naselja 50 (oz po omejitvi), radarji Jadranovo pri Lukoil pumpi, Crikvenica pri Šparu, Senj, Sv. Juraj, Ribarica+kakšne dodatne zasede so možne, še posebi od Karlobaga naprej v "Dragah". V Dragah maš en del porezkan asfalt. čuden filing, motor pleše, samo načeloma ni problema, zmanjšaš tempo za 10-20% pa je.

cesta ko cesta...ni to nek bav bav, enako kot drugod. lepo počas, najbolje sam ene parkrat, da spoznaš cesto, ene par ovinkov je takih kjer si hitro prehiter.

tisti k s(m)o večkrat dol ene odseke k so nam všeč pa jih poznamo mal hitrej (relativno) odpelemo za dušo. ne probavat sledit random folku ki jih srečaš al pa te prehitijo, lokalcev pa sploh ne. pa še zmeri lahko kšn avtodom obrača sred ovinka, al ti pa spelje s "počivališča" direkt pred nos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, la profich pravi:

v torek se odpravljam do Paga.. Ker sem še precej nov v moto svetu, me zanima če je kakšna stvar na katero je treba biti na magistralki pozoren (slab asfalt, vozniki,...) hvala :)

Ker si svež motorist, je prav, da si pozoren na čisto vse. Nevarnosti niso samo zunanje, nevarnost si tudi ti (to mislim dobronamerno!). Po pameti, brez pretiravanja, z veliko mero rezerve. Užival boš itak v vsakem primeru. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, la profich pravi:

Pa še to.. se splača it s trajektom, ali rajši okoli čez most? :) vozim se rad...

pojdi okoli ... če si prvič, se kar drži omejitev, tudi v ovinkih, čeprav je res na nekaterih ovinkih res nizka hitrost ... ampak .. a se ti kam mudi ...  glej v špegle za lokalne motoriste in lokalne fitipaldije (men njimi se pogosto najde slovenski BMW, Audi in še kakšna "kao" prestižna znamka) ...

komot jo prekruzaš v 4-5 urah .. s postanki, kufeti slikanjem ... 

lej ... končno sem nekaj uporabnega napisal, zato vzemi na znanje to moje pametovanje ... štekaš :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, la profich pravi:

Pa še to.. se splača it s trajektom, ali rajši okoli čez most? :) vozim se rad...

potem okrog, saj je najlepši del od Karlobaga do Paklenice.

Pozoren moraš biti predvsem na raztresene turiste, ki vozijo zelo zelo ležerno, obračajo v nepreglednih ovinkih, speljujejo po polžje, zavijajo brez smernikov, skratka enako kot povsod.

aja, pa do Paklenice (tudi naprej še nekaj časa) mora biti morje na desni, ko greš dol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

aja, pa do Paklenice (tudi naprej še nekaj časa) mora biti morje na desni, ko greš dol :P

Če se vmes ustavi, da kaj spije, je lahko morje tudi levo, čeprav greš dol.

pred eno uro, maus pravi:

pojdi okoli ... če si prvič, se kar drži omejitev, tudi v ovinkih, čeprav je res na nekaterih ovinkih res nizka hitrost ... ampak .. a se ti kam mudi ...  glej v špegle za lokalne motoriste in lokalne fitipaldije (men njimi se pogosto najde slovenski BMW, Audi in še kakšna "kao" prestižna znamka) ...

Vauu, prestižen avto mam. 1.9TDI :jezik:

pred 22 minutami, maus pravi:

prav imaš ... :ras:  .. vsaj za dons k dž deži :dry: 

Sej je bil prejšnji teden pri vas skoz. Na morju oz. otokih pa drgač. Sem se skoz namakal. Je blo luštn :jezik: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bikez pravi:

 Sem se skoz namakal. Je blo luštn :jezik: 

Birga me :ras: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Tex pravi:

Eni in isti stalno gor pa dol po tej dolgočasni cesti .. kdo bi vas razumel, le kaj vidite v tem ... :huh:

;) :cry:

morske deklice :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!