Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

Tole zdej ego boli, ampak.....ocena je bla precej tocna. Se vedno dvomim, de bi s tako casovnico pelal sred avgusta, ampak danes je blo dokaj tocno. 8:45 start, 12:40 postojna, s postankom v senju cca 20min, in 15min na meji.  Do Karlobaga smo vozili tocno 35min. 

da, odvisno kako naletiš na trajekte proti domu, če padeš lepo vmes maš mogoče 1 serijo, drugače pa dve, do Senja. Je pa od Senja dalje proti Rijeki obup.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Xebec pravi:

Gospa je vezana. Ni za v javnost.

... take so tanartabulš... ti rečem... kr prvoš si....   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

... take so tanartabulš... ti rečem... kr prvoš si....   :D

Si kar izginil za mano, ka tista suza ne gre al maš filter zabasan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo. Vmes sva praznovala okroglo obletnico. :) Edino kar bi si želel čimprej pozabit, pa ne verjamem da bo šlo, je Maus v ekstremno nizkih kratkih hlačah, nogice pa ko dva zobotrebca. ? 

IMG_20190915_101054.jpg

 

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Edino kar bi si želel čimprej pozabit, pa ne verjamem da bo šlo, je Maus v ekstremno nizkih kratkih hlačah, nogice pa ko dva zobotrebca. ? 

 

k antilopa :ras: 

če bi biu pa brez hlač, bi mi biu pa še fouš :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

k antilopa :ras: 

če bi biu pa brez hlač, bi mi biu pa še fouš :huh: 

Fotka 1.JPG

To dvoje ne gre skupaj!

Popravljeno . Popravil schwantz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

Fajn je blo. Vmes sva praznovala okroglo obletnico. :) Edino kar bi si želel čimprej pozabit, pa ne verjamem da bo šlo, je Maus v ekstremno nizkih kratkih hlačah, nogice pa ko dva zobotrebca. ? 

IMG_20190915_101054.jpg

 

tis ga vsaj vidu ... :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Grut pravi:

tis ga vsaj vidu ... :lol1:

ja lej ... eni mislijo, da je samoumevno, da lahko z mano spregovori kakšno besedico :huh: 

 

Tebe bom pa nalomu, ker nisi mogu par korakcov narest :ras: 

 

pred eno uro, schwantz pravi:

Fotka 1.JPGTo dvoje ne gre skupaj!

njemu še marsikaj ni šlo skupi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Mu je pa treba nekaj priznat. Taluštno deklino je od mize ravno on odpelu nekam v noč. Zdaj pa ne vem ali je to postalo moderno, al pa padajo res na ninđo. :huh: 

ja no vidš... toj taprau lublansk ptjeln ... :OK:

 

pred 22 minutami, maus pravi:

ja lej ... eni mislijo, da je samoumevno, da lahko z mano spregovori kakšno besedico :huh: 

 

Tebe bom pa nalomu, ker nisi mogu par korakcov narest :ras: 

 

njemu še marsikaj ni šlo skupi :P 

zbunkou me bo ... :cry:

Popravljeno . Popravil Grut
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

Mu je pa treba nekaj priznat. Taluštno deklino je od mize ravno on odpelu nekam v noč. Zdaj pa ne vem ali je to postalo moderno, al pa padajo res na ninđo. :huh: 

če grem z vami na pijačo, rabm pač nekoga, da me odvleče domol :ras:

 

 

pred eno uro, Grut pravi:

ja no vidš... toj taprau lublansk ptjeln ... :OK:

 

zbunkou me bo ... :cry:

naum zbunku te :nono: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, J.a.m.e.s said:

Mu je pa treba nekaj priznat. Taluštno deklino je od mize ravno on odpelu nekam v noč. Zdaj pa ne vem ali je to postalo moderno, al pa padajo res na ninđo. :huh: 

Ma celo neki fantjeti so mu sledili .. nimaš kaj, ko bom velik, bom tudi jaz maus ..

edit: hmm, ko bom mali bom jaz tudi kot maus? :hmm: .. ma, nima veze, glavno da bom ko maus! ;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Si kar izginil za mano, ka tista suza ne gre al maš filter zabasan :D

... moram vsakih 120km tankat...pol se zgubi rdeča nit....   :D
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, dlicen pravi:

Pri kaksnem vetru zaprejo Jadranko za motorje? Da vem, kako gledat vremensko napoved.... 

10m/sek, pa hak ga serje, včasih objavi zaprto, pa je odprto. Kakorkol, zelo zgodaj zapirajo za 1 skupino. Saj je miljonkat v tej temi že napisano.

Predlagam gledanje gibanja vetra v Vinodolcu, Senju in Karlobagu, da dobiš približno sliko, kdaj in kako bo pihalo, pa lahko tudi odhod prilagodiš situaciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

10m/sek, pa

. Saj je miljonkat v tej temi že napisano.

 

Hvala. Tega numeričnega podatka še nisem zasledil, res pa nisem cele teme prelistal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dlicen pravi:

Hvala. Tega numeričnega podatka še nisem zasledil, res pa nisem cele teme prelistal...

no saj z listanjem bi izgubil preveč časa, je bolje iskalnik uporabiti.

Iščeš v tej temi, pa samo določene besede:

https://motosvet.com/tabla/search/?q=zapirajo&type=forums_topic&item=35283

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma sem opazil, da sem v nedeljo, ko sem se vračal iz Paklenice, povozil in v obe gumi dobil na desetine ostrih jeklenih "špen". Vračal sem se po Jadranki, čez Jadranovo, Križišče, G. Jelenje, Delnice, Kočevje Lj.

... če je kdo peljal isto relacijo, naj malo pobliže (za vsak slučaj) pogleda gume.... :D 

 

... sicer nisem imel defekta....ampak zadrle so se pa kar globoko v profil gume.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Zivnorc pravi:

Doma sem opazil, da sem v nedeljo, ko sem se vračal iz Paklenice, povozil in v obe gumi dobil na desetine ostrih jeklenih "špen". Vračal sem se po Jadranki, čez Jadranovo, Križišče, G. Jelenje, Delnice, Kočevje Lj.

... če je kdo peljal isto relacijo, naj malo pobliže (za vsak slučaj) pogleda gume.... :D 

 

... sicer nisem imel defekta....ampak zadrle so se pa kar globoko v profil gume.

 

To je zato, ker se voziš čez Kočevje, brez tega, da bi poklical, da ti lahko kavo častil...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!