Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

38 minutes ago, Kugelschreiber said:

Ce mas givi monoKEY ne vidim tezav. Mam brezposelnega 46. Ce ti je premalo pa se gor kej navezes. Al pa raskiras 50€ in kups ta pocen textil bisage. 

Na XTju imam monoLOCK nosilec.. Ni v tem problem, problem je ker sva vajena 2x 35LT stranskih + 53LT topcase.. Razlika bo ocitna.. :hmm:Predvsem za njo.. :kva2:

Rajsi pocakam, da TRA pride nazaj z servisa.. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solo, tebe se zastopm, tex, ti s pa zagonetka. 120l prtlage za spat do paklenice, a cote mata L pa S....kaj hudica vleces s sabo?! Jest cakam keramicarje....upam de bodo pridni in bom za vikend ze frej! 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Kugelschreiber said:

Solo, tebe se zastopm, tex, ti s pa zagonetka. 120l prtlage za spat do paklenice, a cote mata L pa S....kaj hudica vleces s sabo?! Jest cakam keramicarje....upam de bodo pridni in bom za vikend ze frej! 

Zraven obicajnih zadev ponavadi se dslr +3 objektive, drona z 4 bat packom, goproja z žaklom nosilcev in ročnim gimbalom, obcasno tudi z dome-tom.. +nekaj lchf fooda.. V glavnem nic takega, kar se nebi dalo doma pustit.. Aaampak.. ;)

Prtljaga za teden grcije, teden poljske, dolomiti, vikend jadranke,... Vedno je vse polno.. :lol1:

14 minutes ago, Kugelschreiber said:

... a cote mata L pa S....

A češ rečt da moja L nosi? Se je prav na dieto spravla sedaj.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

Ma super. Vesel za vas. Stekam totalno.  Pred “modernizacijo” sm trogal 4 fiksne in dva bodija. Pol samo en bodi, dva zooma in 105 fiksnega. Pa me  je dejansko zacelo ovirat.  Plus, ful filmov je blo treba zmer met.  In policijo je pogosto zanimalo, kaj se skriva v tistih skatlcah. Plus skrbi, de bom zgubu/razbil/ukradli. Zdej pac lomografijo s telefonom zgajnam.  Za spomin je ok.  Po razstavah al objavah nimam ambicij. 

Kot kaze bom u petk fraj, ker keramike nit kupil ne bom.....

Pa sej ves kuko praujo.. vsak vosu ma svoj posu, vsako tele ma svoje vesele.... enmu tko drugmu tako..... jest sem pa prej skos samo telefon, imel pa sem skos neko zeljo po renem fotoaparatu, zdej k sm si  ga pa privoscil pa negrem vec brez njega na nikakrsen izlet.... noja sej ves kakoje vsak mora po svoje uzivat..... 

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, gasperX said:

Pa sej ves kuko praujo.. vsak vosu ma svoj posu, vsako tele ma svoje vesele.... enmu tko drugmu tako..... jest sem pa prej skos samo telefon, imel pa sem skos neko zeljo po renem fotoaparatu, zdej k sm si  ga pa privoscil pa negrem vec brez njega na nikakrsen izlet.... noja sej ves kakoje vsak mora po svoje uzivat..... 

 

Pa stavis kaj na papir? Pa prte slikas kej? 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pa stavis kaj na papir? Pa prte slikas kej? 

Bos mogu drgac uprasat ker nevem kaj mislis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, gasperX said:

Bos mogu drgac uprasat ker nevem kaj mislis..

Ce nosis razvijat na papir. Ce delas fotke. Tiste, za u album. Ceprav sm vecino fotkal na diase, albume kar mal pogresam. 
 

o prtih mas pa dramo, par strani se vlece. Slikan prt s pivom je smrtno nevarn. U bistvu, gotova smrt. :lol1:


 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam cajta za tiste kariraste prte... men znese glih 2x na let k dinkotu prte pogledat to je pa to.

Kupil letos prvic en fotoaparat olympus om-d e-m10 mark iii + M.ZUIKO DIGITAL ED 12‑40mm F2.8 PRO in vse kar je se ucim in scklocam in probiram in se ucim in vse ostane na mojem kompu in karticah.... Negrem se neki profica sam me je potegnil notr ampak profi fotograf nebom... se bom raj sanka drzal :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, gasperX said:

na mojem kompu in karticah.

To je IMHO najvecji greh digitalizacije. Pac nimamo vec fotk. 
 

Kr simentaln ratam, ko pomislim na kuverto iz fotostudija, pa sm med 72 fotkami iskal tisti dve, k si par let upal, de bodo izpadle fejst, in kasnej ze tocno vedel, kaksne bodo.....pizdumater sm str.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

To je IMHO najvecji greh digitalizacije. Pac nimamo vec fotk. 
 

Kr simentaln ratam, ko pomislim na kuverto iz fotostudija, pa sm med 72 fotkami iskal tisti dve, k si par let upal, de bodo izpadle fejst, in kasnej ze tocno vedel, kaksne bodo.....pizdumater sm str.....

A nisi par postov nazaj mene čudno gledal, češ da nismo več v devetdesetih? Da vlačim to opremo s sabo? No, posta ne najdem več .. it could be me ..

Da, razvijam fotke, sicer večinoma format do 45cm .. po stanovanju jih visi max 20 .. po nekaj časa jih menjavava, ponavadi povedo zgodno .. yeah, call me oldschool .. z veseljem si jih pogledava, tudi obiski kdaj pobarajo kaj o zgodbi ki stoji za fotko in se kaj nasmejemo, povemo kaj .. aja točno, FB generacija tega verjetno ne bo razumela .. aja točno, dol mi ***i za to generacijo, i don't get it in tako je prav .. vsakemu svoje ..

In da, tudi z Huaweijevo lejko lahko nardim top fotko karirastega prta ..

Edit: mah, offtopic .. naj en od mod-ov zbriše .. brezveze .. thnx, ?

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Tex said:

A nisi par postov nazaj mene čudno gledal, češ da nismo več v devetdesetih? Da vlačim to opremo s sabo? No, posta ne najdem več .. it could be me ..

Da, razvijam fotke, sicer večinoma format do 45cm .. po stanovanju jih visi max 20 .. po nekaj časa jih menjavava, ponavadi povedo zgodno .. yeah, call me oldschool .. z veseljem si jih pogledava, tudi obiski kdaj pobarajo kaj o zgodbi ki stoji za fotko in se kaj nasmejemo, povemo kaj .. aja točno, FB generacija tega verjetno ne bo razumela .. aja točno, dol mi ***i za to generacijo, i don't get it in tako je prav .. vsakemu svoje ..

In da, tudi z Huaweijevo lejko lahko nardim top fotko karirastega prta ..

verjetno nis ti, ampak en tvoj sokrajan, k skrbi za kvaliteto na forumu.

sej pises isto. :) nismo u devetdesetih, de bi za 10 fotk trogal 50 kil opreme s sabo. Ce delas na papir je redkost. Drz se je. Ma ne vem ce sm dal razvit 20 fotk, odkar ne nucam vec fotica na film. Zadnji fotoaparat o katerem sm razmisljal, je bil coolpix p7700. Pac....veselje je trajalo ene 10 let, pol je pa slo...tud za to, ker nism dal nc razvit. 

 

hmm. Se zna zgodit, de bo v soboto treba mal okrog....

 

 

E24B16C1-1045-485A-820B-41034CDF05C0.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da nekateri uživate še na polno na jadranki …. bo treba mal skočit dol v kolikor bo še vreme zdržalo, čeprav menim, da ni slabega vremena za motorista, je samo slabo oblečen motorist. B)
Hehehe, izjave  nekaterih so pa na nivoji vrtca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še so lepi dnevi za magistralko

PSX_20191021_174602.jpg

Popravljeno . Popravil Endlich
Pravopis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Joker pravi:

Komaj... ?

 

20191022_131407.jpg

Smo se srečal, rdeč GS in zadaj črn Štrom, tam kjer se najlepše vidi Goli O...

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D petak dol, subota nazaj :P :OK::ras::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta teden sem planiral še eno Jadranko. Nč ne bo, ker je šel moped včeraj u maline, js pa tudi...:mad::angryrant1:.

Tako da to je to za letos. Predčasni zaključek podaljšane sezone.  Mogoče pa bo furca za silvestra al 1,januar....:rolleyes:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tumorou, tumorou, tumorou, prt di karirasti , tralalalaa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

tumorou, tumorou, tumorou, prt di karirasti , tralalalaa :P

 

"Trpleje", nč ti nisem fouš :whistle:....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!