Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Naslednji teden zna bit kičasto, če ne bo pihalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 12. 2019 ob 14:39, IRONMAN pravi:

Naslednji teden zna bit kičasto, če ne bo pihalo.

ponavljam post, danes zanaslednji teden tja od srede dalje, sem mislil danes dol pa tumorou nazaj pa kaže na burjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, IRONMAN said:

ponavljam post, danes zanaslednji teden tja od srede dalje, sem mislil danes dol pa tumorou nazaj pa kaže na burjo

Učer sm bil u crikvenici, bonaca. Prilka zamujena ne vrne se nobena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Učer sm bil u crikvenici, bonaca. Prilka zamujena ne vrne se nobena :D

se strinjam, še danes. YU3 potegne burja in mraz..jebiga, danes sem mel šiht :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/19/2019 at 2:28 PM, b-sprint said:

Dan za uživat

Nove gume

Novi wilbersi

?

 

20191219_142407.jpg

matr dobro zgleda ta tvoj gs; špice, pravi sedež, pravi kufri, auspuf... še "vetrobran" ne moti... čestitke !

Popravljeno . Popravil Loba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V četrtek jo napadem do Pakle :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

V četrtek jo napadem do Pakle :P

 

Še dobro da nimaš več železa u niknejmu. Ker potem bi ta napad izpadel kot invazija oklepnega transporterja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, izibajker pravi:

Še dobro da nimaš več železa u niknejmu. Ker potem bi ta napad izpadel kot invazija oklepnega transporterja. 

še vedno od decembra 2015 je vsak izlet dodatno oplemeniten s titanium vložki :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, samo tega strateškega titanium arsenala mi navadni smrtniki ne vidimo. Se pa nad njim morda navdušujejo carinske inšpektorice, ko greš na letališču čez rentgen.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Ja ja, samo tega strateškega titanium arsenala mi navadni smrtniki ne vidimo. Se pa nad njim morda navdušujejo carinske inšpektorice, ko greš na letališču čez rentgen.:naughty:

ne zazna :P preverjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kako ostali rešite težavo z mrzlimi prsti na rokah, ko se vozite v teh temperaturah? 

Mene zebe, pa se večkrat ustavim, ampak ni lih prijetno. Mam zimske rokavice in še podložene pa ni dovolj. Nakup ogrevanih se mi ne zdi smiseln, za "5x se peljat".

Mene mika, da bi šel s tabo dami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, skalar36 pravi:

Zanima me kako ostali rešite težavo z mrzlimi prsti na rokah, ko se vozite v teh temperaturah? 

Mene zebe, pa se večkrat ustavim, ampak ni lih prijetno. Mam zimske rokavice in še podložene pa ni dovolj. Nakup ogrevanih se mi ne zdi smiseln, za "5x se peljat".

Mene mika, da bi šel s tabo dami...

ob 11 bom štartal, ob cca 13 bom v Vinodolcu.

Zimske rokavice brez ogrevanih ročk in zimske z ogrevanimi je veeeelika razlika. Recimo, da tja do 7C z dobro rokavico ne zebe nič, pri 5C pa že zebe in sčasoma prsti otrdijo, da skoraj ne čutiš več krmila in so vse operacije od žmigavcev itd mnogo težje. Če so ročice ogrevane potem občasno prste (al pa stalno), tišiš na ročico in se da cel dan voziti.

Včasih smo zadevo reševali s podrokavico ampak je rešitev bolj tak tak, če je dovolj velika zimska rokavica, potem gre.

Če slučajno greš, ti jih lahko tudi prinesem, ker jih ne rabim (podrokavice namreč) Aja, pa jaz bom prespal. Z Milenco že zmenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ko sem imel še ogrevane ročke na TRA 900, mi ni nič pomagalo. Pomoje edin tiste tavelike, k se namontirajo na belance-rokavice. Ker je točno tko kot praviš, kmalu postane celo žmigavce menjat, opracija nemogoče.

Hvala za ponudbo, ampak ni treba. Sem jih ravno kupil, morem še sprobat. Tud tapodložene sem dobil zraven. Hvala še enkrat!

Če se odločim, pa ne bom "novoletni", sporočim. Pa pridem s kombijem do Postojne, al pa clo do Novgavinodolca. Za1 motor je še placa.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kombijem pa ne grem, hvala. Itak bo toplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!