Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Tudi če mi počakamo, da njihovi pridejo za nami, smo še vedno naslednjih 1843 let brez vozniške .. tak da ...... ideja pa ni slaba, mhm ..

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, hy650 pravi:

Imam eno  idejo...Ne vem, al sem jo sanjal al kaj...Po današnjih 300 samoizolacijskih kilometrih me je prešinilo: se zberemo na hrvaški meji,  njihovi pandurji nas pospremijo do jadranke, mi oddelamo, kar je za oddelat in nas lepo zopet pospremijo do meje. Kot, da se ni zgodilo nič v smislu korone....Pa še kak tringelt jim stisnemo...Ma,  sem  moral povedat....:naughty:

ideja slaba sploh ni NE!!

image.jpeg.adb6b320402ec725aeb1ddb1426870d4.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 31 minutami, notranc pravi:

Da ne bo kdo rinil na Jadranko, ker je zaradi burje zaprta?

ja nekam slabo je v tej temi. Moj običajni delavnik v sredo, četrtek in petek je bil, takoj ko sem prišel na šiht pogledal vreme za jadranko :(

Zdj še tega ni več :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/4/2020 at 3:41 PM, DAMI34 said:

ja nekam slabo je v tej temi. Moj običajni delavnik v sredo, četrtek in petek je bil, takoj ko sem prišel na šiht pogledal vreme za jadranko :(

Zdj še tega ni več :(

 

Zakaj ne....? brez problema lohka gledaš...... je sicer brez haska, ampak ......                                                                                                                   

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

Zakaj ne....? brez problema lohka gledaš...... je sicer brez haska, ampak ......                                                                                                                   

 

sem prešaltal na bolj detajlne napovedi za našo občino :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/4/2020 at 3:41 PM, DAMI34 said:

ja nekam slabo je v tej temi. Moj običajni delavnik v sredo, četrtek in petek je bil, takoj ko sem prišel na šiht pogledal vreme za jadranko :(

Zdj še tega ni več :(

 

Ta korona bo čist vse zjebala ..

Zdaj pa dejansko prideš na šiht in greš delat, a? Ne vem kam to pelje vseskup, no ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej je kr lustn, delamo po 4 ure, ceste so prazne, sam se gibanje med obcinami skinejo, bo ze sanjsko.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga moja Jadranka:

Jst te pogrešam!!!

20200410_153102.thumb.jpg.f9bad3055446b67ccb567a79cbfa6dae.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pohvalit našo kolegico, pa ji je le uspelo na jadranko :P

Fotografija osebe Aleksandra Dujmenović.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/10/2020 at 3:49 PM, maus said:

moj letnik je ta Jadranka ... 25 let :huh: 

Hmm, tvoj letnik? 1925? Dobr se drzis, dobro.. ;)

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pussiji so vsi več al manj :P

 

Na sljedećim graničnim prijelazima dopušten je tranzitni promet teretnih vozila preko teritorija RH:

  • na granici između RH i Republike Slovenije određuju se granični prijelazi Bregana i Macelj;
  • na granici između RH i Mađarske određuju se granični prijelazi Goričan i Duboševica;
  • na granici između RH i Bosne i Hercegovine određuju se granični prijelazi Nova Sela, Stara Gradiška i Slavonski Šamac;
  • na granici između RH i Republike Srbije određuje se granični prijelaz Bajakovo.

Putne informacije za osobe u tranzitu kroz RH:

  • prilikom prolaska dužni ste koristiti autoceste;
  • u slučaju da granicu prelazite na prijelazu koji nije na autocesti, dužni ste se uputiti prema autocesti najkraćim mogućim putem i nastaviti svoj put dalje autocestom;
  • tijekom tranzita nije dopušteno zaustavljanje osim na sljedećim odmorištima: BP Novska jug, BP Novska sjever, BP Kozjak jug, BP Prokljan sjever, BP Draganić sjever, BP Draganić jug, BP Bačva i BP Ravna Gora;
  • tijekom zaustavljanja dužni ste se pridržavati strogih mjera socijalnog distanciranja;
  • dužni ste postupati po uputama predstavnika Civilne zaštite ili policijskih službenika. 

Na snazi je odluka Stožera civilne zaštite RH kojom se privremeno zabranjuje, odnosno ograničava prelazak osoba preko svih graničnih prijelaza. Hrvatskim državljanima omogućuje se povratak u RH, odnosno odlazak u zemlju u kojoj rade i borave uz primjenu mjera Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo (14-dnevna samoizolacija), omogućuje se povratak u matične države građanima EU, a osobe iz zemalja EU mogu ulaziti samo u iznimnim slučajevima. Izuzeci se odnose na zdravstvene djelatnike, istraživače, suradnike za skrb o starijima, prekogranične radnike, prijevoznike roba i drugo prometno osoblje u mjeri u kojoj je to potrebno (konvoji u susjedne zemlje), diplomate, policijske službenike, timove civilne zaštite, osoblje međunarodnih organizacija, vojno osoblje i putnike u tranzitu. Njihovu dinamiku kretanja će definirati HZJZ.

Zbog koronavirusa Mađarska, Srbija i Crna Gora zatvorile su granične prijelaze. Ulazak je dopušten samo njihovim državljanima i vozačima teretnih vozila.

Dogovorom Hrvatske i Slovenije zatvoreno je za pogranični promet 27 prijelaza. Pogranični promet podrazumijeva redoviti prelazak vanjske kopnene granice stanovnika pograničnog područja u svrhu njihova kretanja i boravka. Zatvoreni su prijelazi: Lucija, Slum, Vele Mune, Lipa, Prezid II, Zamost, Blaževci, Prilišće, Pravutina, Obrež, Vivodina, Kašt, Novo Selo Žumberačko, Kraj Donji, Gornji Čemehovec, Draše, Plavić, Luke Poljanske, Mali Tabor, Klenovec Humski, Gornja Voća, Preseka, Sveti Martin na Muri, Čabar, Cvetlin, Zlogonje, Banfi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 4. 2020 ob 20:29, Tex pravi:

A letos bo jadranka ukinjena al kako?

:angryrant2:

Hrvatje upajo da ne

https://www.rtvslo.si/tureavanture/novice/hrvaska-se-turisticni-sezoni-se-ni-odpovedala/520632

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naši in hrvatje bodo neki zmutili, ker ima veliko slovencev nepremičnine dol (to velja za vse une bflraje in dukatije, ter ostale brencle - ne velja za ninđe). Tako, da maja gas pa na kulen po jadranki ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maus pravi:

naši in hrvatje bodo neki zmutili, ker ima veliko slovencev nepremičnine dol (to velja za vse une bflraje in dukatije, ter ostale brencle - ne velja za ninđe). Tako, da maja gas pa na kulen po jadranki ;) 

dejansko če bomo imeli oboji podobno situacijo lahko meje odpremo med državama...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj Hrvati bojda razmisljajo v tej smeri. Bomo vidl kok bo nase matral, da bi nas drzali znotraj meja, da ne bo turizem riknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DinDiin pravi:

Saj Hrvati bojda razmisljajo v tej smeri. Bomo vidl kok bo nase matral, da bi nas drzali znotraj meja, da ne bo turizem riknil.

kacin ma ziher vikend na krku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Snečer pravi:

kacin ma ziher vikend na krku :)

in vizo, tut za alko če se ne motim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo ql, če bi tako rešili na meji.

Pa še BIH bi lahko zraven vzeli, tam so tudi lušni kraji in ceste. Aja pa SH20 v Črni Gori, točno. U, pa Ohrid v Makedoniji! Pa pol čez Niš nazaj .. Joj to bi vse lahko odprli/združili!

Flashback? :hmm::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Tex pravi:

To bi blo ql, če bi tako rešili na meji.

Pa še BIH bi lahko zraven vzeli, tam so tudi lušni kraji in ceste. Aja pa SH20 v Črni Gori, točno. U, pa Ohrid v Makedoniji! Pa pol čez Niš nazaj .. Joj to bi vse lahko odprli/združili!

Flashback? :hmm::yea2:

Sh20 sem sicer v Albaniji prevozil :) bomo že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Snečer said:

Sh20 sem sicer v Albaniji prevozil :) bomo že

Eh, kaj ti veš, te je garmin napizdil.

Ok no .. če na onih serpentinah na prste stopiš pa malo močneje stisneš pol lahko prek š.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!