Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 minutami, Scarlett pravi:

 

Skratka, prej ko daš, prej si frej :P 

 

Še malo pa bodo prosili. če pridemo ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Še malo pa bodo prosili. če pridemo ;) 

Po moje, da ne bo neke panike, da bi nas nekaj prosili. Smo bili toliko časa privezani, da samo da sprostijo vse, bomo kot telički, ki so se s ketne odtrgali ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Scarlett said:

jaz sem imela potrdilo o rezervaciji sprintano, na zadnjo stran sem napisala moje podatke, telefon, kje bom in od kdaj do kdaj bom tam. 

Posledično je postopek pri meni trajal 1,5 minute, s tem, da se je vmes policistka sprehodila ven pogledat registrsko številko. 

Pri avtih pa traja 3-5 min na avto. Odvisno, koliko ljudi je notri in koliko turisti policijo sprašujejo (ne nujno obratno). 

 

Skratka, prej ko daš podatke, prej si skozi :P 

 

 

20200523144148SING0094.JPG

Potrdilo o rezervaciji si pa imela kakšno? Booking ali je e-mail/facebook dogovor dovolj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tex pravi:

Potrdilo o rezervaciji si pa imela kakšno? Booking ali je e-mail/facebook dogovor dovolj?

pa dogovori se prek fb, da ti dopis napišejo na tvoje ime in požigosajo.. ali si misli kolega prosit, da ti mail pošlje, da pridi dol? :P 

Jaz imam žlahto dol, ki oddajajo. Itak so mi požigosali dopis, spisali na moje in tudi tam sem spala ter plačala nočitev. Tako da so kriti tudi oni. 

 

Mislim, ne razumem, v čem je problem? Če greš dol, itak nek prespiš. Poklič, rezerviraj, naj ti pošljejo potrdilo o rezervaciji po mailu, pa potrdilo se naj na tvoje ime glasi. 

Popravljeno . Popravil Scarlett
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, motom pravi:

A pustijo motoriste naprej?

Ne, motoristi se zrinejo naprej. Obrnil niso nobenga nazaj, batina tud ni padla nobena, je blo pa nemalo mrkih pogledov.

Bodi tolk fer, da ne gre glih skupina 7ih motoristov hkrati naprej mimo vrste, a ne? Na vsake kvatre če en motorist uleti, se da potrpet. Pa vse prištimi vnaprej, da se tam ne zavlačuje. 

pred 56 minutami, maus pravi:

A moraš dat čelado dol  :huh:

 

Ne vem, jst mam preklopno :P men ni problem, jo itak zmer odprem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Scarlett said:

pa dogovori se prek fb, da ti dopis napišejo na tvoje ime in požigosajo.. ali si misli kolega prosit, da ti mail pošlje, da pridi dol? :P 

Jaz imam žlahto dol, ki oddajajo. Itak so mi požigosali dopis, spisali na moje in tudi tam sem spala ter plačala nočitev. Tako da so kriti tudi oni. 

 

Mislim, ne razumem, v čem je problem? Če greš dol, itak nek prespiš. Poklič, rezerviraj, naj ti pošljejo potrdilo o rezervaciji po mailu, pa potrdilo se naj na tvoje ime glasi. 

Ker hodim dol in plačujem prenočišče na licu mesta. "Rezerviram" po telefonu. 

Problema sploh nobenega ni, me samo zanima, če je dovolj, če pokažem recimo mail, s katerim sem se dogovarjal in na koncu 'potrdil' rezervacijo z "ok, može, šparaj mi apartma, se vidimo zvečer".. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tex pravi:

Ker hodim dol in plačujem prenočišče na licu mesta. "Rezerviram" po telefonu. 

Problema sploh nobenega ni, me samo zanima, če je dovolj, če pokažem recimo mail, s katerim sem se dogovarjal in na koncu 'potrdil' rezervacijo z "ok, može, šparaj mi apartma, se vidimo zvečer".. 

ne vem ti povedat drugega kot, če hočejo, da prideš in jim daš denar, bodo že sami predlagali, kako rešit problem. I guess. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tex pravi:

Potrdilo o rezervaciji si pa imela kakšno? Booking ali je e-mail/facebook dogovor dovolj?

Milena pošilja mail s potrdilom o rezeervaciji. Sem že zapisal.

Tale vikend afterkorona...

98000261_769969553407217_6016028023709499392_o.jpg.25ea8bf2611dbd92ad8e308cbae16f69.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaška bo predvidoma še ta teden izdala spletno aplikacijo za hitrejše prečkanje meje. Gre za rešitev, s katero bo mogoče zaobiti zamudno dokazovanje razloga za vstop v državo neposredno na mejnem prehodu. Ta ukrep za preprečitev širjenja okužb z novim koronavirusom od odprtja meje med Slovenijo in Hrvaško tudi za turiste na mejnih prehodih namreč povzroča precejšnjo gnečo. 

https://siol.net/digisvet/novice/pot-na-hrvasko-se-delno-vraca-v-cas-pred-epidemijo-526224

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tex pravi:

vreme je bula .. je blo v planu čet-sob/ned, pa vidim da je bolj naaaah ..

Bula, naaaah??? Daj malo bolje razloži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DinDiin pravi:

Sej brezveze, kdo bo tm pr Dinku z masko sedel ?

maske niso obvezne na Hrvaškem kar vem, sicer pa tut pri nas jih nima folk niti v zaprtih prostorih, vedno manj in manj

ps. za travarco u grlo stresat, pa masko tut mal dvignem, tok se že potrudim :P

 

pred 1 uro, tomash pravi:

Jaz bom šel. Je dovolj če je razlog obisk restavracije v Karlobagu?

če mene vprašaš, je dovolj turističen razlog tudi kava v Karlobagu :D

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A razlog je tudi dovolj dober, če rečeš, da greš ovinke s kolenom kolenčkat do Paklenice in nazaj  :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

A razlog je tudi dovolj dober, če rečeš, da greš ovinke s kolenom kolenčkat do Paklenice in nazaj  :huh: 

 

ja, če nazaj prneseš kako slikco od MUPa :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

 

če mene vprašaš, je dovolj turističen razlog tudi kava v Karlobagu :D

 

To ti verjamem, samo a s tem razlogom pridem preko. To me zanima. V nedeljo zjutraj grem probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokličeš na banko v Zadru in rečeš, da bi pri njih vzel kredit, se dogovoriš za sestanek in ti pošljeji na mail. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, tomash pravi:

To ti verjamem, samo a s tem razlogom pridem preko. To me zanima. V nedeljo zjutraj grem probat.

Na bookingu si vzemi sobo, dobiš potrdilo, ga sprintaš. Pol vse storniraš in greš na mejo... lahko pa tudi tam prespiš.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, tomash pravi:

To ti verjamem, samo a s tem razlogom pridem preko. To me zanima. V nedeljo zjutraj grem probat.

pa nared si kak fejk rezervacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!