Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Ob 30. 5. 2020 ob 14:06, marincspeedshop pravi:

J Sledi mesto Bakar in malo naprej neke cudne skakalnice za skok v vodo, bo treba naslednjic kopalke vzet ? 

to so ogledna mesta za lov na tune..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MiNa pravi:

Ta moment....IMG_20200531_135714.thumb.jpg.973e84966a9cfdbcce52ea2a4d68b2e0.jpg

fakjju :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kawl pravi:

Jutri grem proti makarski... Je še potrebno izpolnit tist na hrvaški strani, za prehod meje...

Izpolni doma, pa greš čez mejo hitro. (https://entercroatia.mup.hr/)

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, tomash pravi:

Izpolni doma, pa greš čez mejo hitro. (https://entercroatia.mup.hr/)

To me je zanimalo ja. ČE je še potrebno izpolnit.  Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je na meji vprašal še za registrsko motorja.

Sicer gre hitreje vseeno pa je potrebno čakati tiste, ki niso izpolnili (bi morali imeti posebej vrsto za tiste z izpolnjeno prijavo)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 5. 2020 ob 18:55, Tex pravi:

Ne ne, nisva šla. Napoved ni dišala .. next time ..

Nič osebnega ampak - serem se na posao tog meteorologa. Jaz sem že precej lepih fur izpustil zaradi slabe napovedi. Tudi ta vikend je bilo vreme krasno, le na povratku me je rahlo škropilo, pa nazeblo (kdaj se bo končno začelo to globalno segrevanje.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Darko3g said:

Nič osebnega ampak - serem se na posao tog meteorologa. Jaz sem že precej lepih fur izpustil zaradi slabe napovedi. Tudi ta vikend je bilo vreme krasno, le na povratku me je rahlo škropilo, pa nazeblo (kdaj se bo končno začelo to globalno segrevanje.

Stari, nič osebnega, ma glavno, da si se ti fsrau, oz., da ti sereš.. :yea2::lol1:

Drži, sva v tem vikendu rukniga goro km-jev, žal ne na jadranki (lokalnih), ampak bova not spravila .. slik bo še gora! :wub:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že leta 1877 pa so zgradili cesto med Svetim Jurijem in Karlobagom: 

Mimo te spominske plošče se vsako leto sprehajam proti Živim Bunarom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve:

a še Hrvati gledajo kje boš prespal al je dovolj izpolnjena app? Šel bi samo za en dan zrihtat prikolo v kamp, nisem pa lastnik, torej ne rabim rezervacije in papirjev, a je kdo že šel za en dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz šel prejšnjo soboto sem v aplikacijo vpisal apartma v Stinici, ki je v lasti društva, nisem pa imel nobenega papirja o rezervaciji, pa me niso nič spraševali o prenočišču.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

a kdo ve:

a še Hrvati gledajo kje boš prespal al je dovolj izpolnjena app? Šel bi samo za en dan zrihtat prikolo v kamp, nisem pa lastnik, torej ne rabim rezervacije in papirjev, a je kdo že šel za en dan?

Kera dobra duša .. drugim hodi rihtat zadeve .. jaz bi tudi mel nekaj okoli vikenda za poštimat, kdaj maš čas? Pa ne rabiš prepustnice .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Tex pravi:

Kera dobra duša .. drugim hodi rihtat zadeve .. jaz bi tudi mel nekaj okoli vikenda za poštimat, kdaj maš čas? Pa ne rabiš prepustnice .. ;)

hehe, sem prijavil delo na črno, gre tut za en dan, še vedno hoče sistem lokacijo. Plominka bom napisal naslednjič :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

a kdo ve:

a še Hrvati gledajo kje boš prespal al je dovolj izpolnjena app? Šel bi samo za en dan zrihtat prikolo v kamp, nisem pa lastnik, torej ne rabim rezervacije in papirjev, a je kdo že šel za en dan?

Midva sva šla v sredo do Paklenice in nazaj. V torek zvečer sva v aplikaciji izpolnila, da greva samo za en dan in dala Dinkotov naslov.

Za dol je bil pred nama na meji točno en avto in en avtodom (avstrijski). Na naši meji je samo poskenirala osebno, na hrvaški je pa niti pogledala ni.

Za nazaj ni bilo na meji nobenega, noben ni nič spraševal, nobenega nič ne zanima ...

Ti samo vozi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

a kdo ve:

a še Hrvati gledajo kje boš prespal al je dovolj izpolnjena app? Šel bi samo za en dan zrihtat prikolo v kamp, nisem pa lastnik, torej ne rabim rezervacije in papirjev, a je kdo že šel za en dan?

Midva sva bila prejšnjo nedeljo, pa naju niso nič spraševali, še osebne nama niso pregledali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Senj - Karlobag

koliko speed kamer je.....jaz vem za 2 (Jurjevo/Cesarica)

bil v ponedeljek......pa nisem zihr, a naj se tresem ali.....! Vasi so bile po omejitvah....sam kaj, ko je ves cas 50/60 omejitve......nekje celo 80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Roger G. Jagger said:

Senj - Karlobag

koliko speed kamer je.....jaz vem za 2 (Jurjevo/Cesarica)

bil v ponedeljek......pa nisem zihr, a naj se tresem ali.....! Vasi so bile po omejitvah....sam kaj, ko je ves cas 50/60 omejitve......nekje celo 80

???

Niti ne, poovinkih je 30 .. ?

Zaenkrat 3je, snemajo v rit (mototablico) na poti domov, jug-sever. Špar pri Crikvenici (ok, tega obračajo, je v običajni škartli kot pri nas v SLO), Ribarica, Senj .. + Starigrad ko se spustiš v mesto ...

Popravljeno . Popravil Tex
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Tex said:

???

Niti ne, poovinkih je 30 .. ?

Zaenkrat 3je, snemajo v rit (mototablico) na poti domov, jug-sever. Špar pri Crikvenici (ok, tega obračajo, je v običajni škartli kot pri nas v SLO), Ribarica, Senj .. + Starigrad ko se spustiš v mesto ...

Ja, res je.....nekje tudi 30 ?

za Spar sem vedel.....mozno da Ribarica in ne Cesarica, my bad.

no ja, potem mozno, da bo slo celo “skozi” brez pozdravov

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, moj prejšnji post je rahlo krneki ... v glavnem:

Jadranovo, pumpa Lukoil, fixni v škatli

Crikvernica, konec naselja (ko greš dol, jug) Špar, fixni v Škatli, ga obračajo

Preden se spustiš v Senj, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever ..

Sveti Juraj, v križišču, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever ..

Ribarica pred Karlobagom, zajeban, na vrhu stebra za osvetljavo, ruski, snema/slika vse mogoče, moto tablico vidi samo smer proti gor, jug-sever .. predvsem prideš v naselje smer jug-sever in ne pričakuješ omejitve ..

Tudi v mestu Starigrad, pred prehodom za pešče je bil v planu, sedaj že verjetnmo laufa .. isto zajeban ruski ..

Popravljeno . Popravil Tex
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer maš tu photoshooting z vsemi "turboradarji" ... hjao, komaj čakam, da nardiva letos sveže fotke! Kmaaaaalu dopust ...

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!