Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Tistih par radarjev se navadiš. Itak so tudi merilci občasno v vasi Križac, pa kaka Draga..pa do Senja v smeri dol. Tak da 57 čez mesta in vasi, drgač pa skoz oprezat. Zunaj naselij pa naceloma ni problemov.

Na vrhu so pripeti linki do radarjev za garmina, pa zemljevid le teh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, a so kej spreminjal z novim zakonom, ampak hrvati so razlozil, da je velik cnej brez tablce vozt, kot radarje placevat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dron pritrdite paintball pištolo , namest kroglic čmrlje pa jih nastrelite v leče od kamer.. pa nej čmrlom kasirajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišal sem, da je kazen brez tablice veliko ceneje kot pa kazen za prehitro vožnjo.

Mi smo šli prejšnjo soboto do Dubrovnika. Nobene panike čez mejo samo vprašajo kam greste in to je to. Šli smo tudi čez Neum in ni bilo nobene panike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Andrej P pravi:

Kaj ve kdo kolk je kazen, če imaš tablico pokrito?

 

Bila je 20 eur.

Če imaš na njej ene lepe tangice, pa bi se mogoče dalo kaj zmenit ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, KARMEN1 pravi:

Bila je 20 eur.

Če imaš na njej ene lepe tangice, pa bi se mogoče dalo kaj zmenit ?

Pomeni,da so tako kot naša kura, banana država. Za skrivanje tablice bi bila edina prava kazen 5000€ brez kakršnekoli polovičke in soba z ključavnico in lino, dokler ne nakažeš te vsote. In trajni odvzem motorja.

Bi za Avstrijo, Nemčijo ali Švico tudi spraševal????

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon o sigurnosti prometa na cestama 

244. člen

 (7) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač vozila koji nema propisan broj pločica ili na kojem su te pločice postavljene tako da se dobro ne vide ili nisu čitljive.

Brez tablice je 1000-2000kun, če pa je tablica pa še nepravi nosilec pa je zgodba lahko tudi drugačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sva šla preko mmp Podgorje. Edina. Teta je bila vesela da sva prišla. V Medveji sem bil uro in pol pred ostalimi, ki so šli preko ilirske. Spila kavico na vidikovcu in odcepala prazno plominko. Noro..

20200606_091126.thumb.jpg.4584241064e1fe51268c1e43a3d99dc4.jpg

20200606_101900.thumb.jpg.c0232ca99b9f92bb36664603e60438f4.jpg

Nato fuknil po tleh v prikoli in izpahnil prst, da je bil pod kotom 90 stopinj glede na ostale. V afektu poravnal hitro nazaj. Bolelo. Spil 2 naklofena in 5 vinjakov. Bolečina spustla. Gas obrnem, kazalec bo dovolj za zavoro stisniti.

20200606_152909.thumb.jpg.58e402953e80c304d7e959fd56499717.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Pomeni,da so tako kot naša kura, banana država. Za skrivanje tablice bi bila edina prava kazen 5000€ brez kakršnekoli polovičke in soba z ključavnico in lino, dokler ne nakažeš te vsote. In trajni odvzem motorja.

Bi za Avstrijo, Nemčijo ali Švico tudi spraševal????

 

Se spomnim, da sem lansko leto dohitel enga, ki je imel za tablico eno kovinsko figurico v obliki hudička, tako premišljeno pozicionirano, da je pokrivala del tanblice, tako da ni bila razvidna.

Me prav zanima, kako se je izgovarjal, ce so ga ustavili. Radarjem, ki slika v hrbet se je ze izognil na ta nacin, vedar policaji lahko izmerijo tudi v sprednji del motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

.... in izpahnil prst, da je bil pod kotom 90 stopinj glede na ostale.

A to pomeni, da neki cajta ne boš mogu fakiča kazat?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj le ??

pred 3 urami, Tedybear pravi:

Pomeni,da so tako kot naša kura, banana država. Za skrivanje tablice bi bila edina prava kazen 5000€ brez kakršnekoli polovičke in soba z ključavnico in lino, dokler ne nakažeš te vsote. In trajni odvzem motorja.

Bi za Avstrijo, Nemčijo ali Švico tudi spraševal????

 

Zakaj le ??

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, solorider pravi:

Link od Mine je super ? ne vidim kam je obrnjen...tvoj, da je dodan. Seline so do Modrica. Mi je kar žal, da sem te citiral.

Mi je že žal, da sem ponovno objavil-opozoril, kje je nov radar in morda komu prihranil kune/eur, bi bilo bolje, da bi ga dobil priporočeno po pošti.

Na linku, ki sem ga objavil, je google maps lokacija, vseh radarjev (10mio+ ogledov), isti link do zemljevida je v tej temi gori, kjer se je @DAMI34 potrudil in zbral vse pomembne podatke. Če pa ti ne znaš kliknit, je pa tvoj problem :) 

Kaj misliš, kje je Mina vzel lokacijo? na tistem stebru na levi, smer Zadar oziroma za ostala vozila izmeri v obe smeri.

Če te pa kaj več zanima, pa si ga pojdi ogledat, saj si nonstop doli pa spleži gor na drog :) ... eni ste pa res fenonem.

Aja, omejitev 50...

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

A to pomeni, da neki cajta ne boš mogu fakiča kazat?

Dvojnega lahko :) drgač je pa milina. Nč turistov, nč gneče

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

 

20200606_162858.thumb.jpg.1f572d94aa608bd349491e1be8aa7d9c.jpg

Pa točno na tej plaži sva se lani enkrat julija za par uric ustavila, na relaciji Ri-Pu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, izibajker pravi:

Pa točno na tej plaži sva se lani enkrat julija za par uric ustavila, na relaciji Ri-Pu. 

Medveja. V tem času običjano vse polno, včeraj: 10 turistov :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Medveja....

Ja, tam prek ceste je kamp... Pa dni smo bili v Puli locirani... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DinDiin pravi:

A bo na meji ze na pamet vedu kam grejo vsi motoristi? ? 

sj vidiš da bo romanje na sever...na jugu pa še en race vikend, nobenih ovir na cesti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!