Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

17 hours ago, Tex said:

Edit: seveda je prvih nekaj voženj v sezoni čist drugačnih, pol poka po čeladi "kaaaaaaj delaš divjak", "saaaamo probaj prehitevat", itd itd .. 3 jadranke kasneje pa poči po čeladi "kolko ovinkov se bova še vozila za totimi ćehi!!!" :angryrant2::wub:

Ej, da ni kaj z mojo v žlahti?!?!? :slap:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, C eagle pravi:

Ej, da ni kaj z mojo v žlahti?!?!? :slap:

pol so vse naše u žlaht... še dobr da mi nismo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

????

Luka, nihče me ne bo čakal v popolni opremi, na soncu, da se naplavam.

Nihče mi ne bo vedno dal svoj piškotek, bombon, karkoli,... s svojega krožnika........

Nihče mi ne bo pustil zadnjo perutničko v Snack baru.

Nihče mi ne bo vedno dal krpico in sprej, da si očistim vizir.

 Nihče ne ve, kateri sladoled imam najraje.

Nihče ne bo tako skrbel zame in me vedno dal na prvo mesto ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa gužva.. In do 36 stopinj.. Bo treba opustiti izlete v te kraje do jeseni.. 

Na meji gladko, slovenski policaj samo vprašal če sem izpolnil obrazec, "seveda!", "srečno naprej..".. 

 

IMG_20200710_154123-01.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 7. 2020 ob 7:57, J.a.m.e.s pravi:

Je kdo poskusil AMZS aplikacijo za telefon?

Sem preveril nekaj radarjev iz gornjega zemljevida in so vsi vključeni.

V ozadju spremlja vožnjo in sproti obvešča o radarjih. Redno uporabljam preko bt povezave v čeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, zein pravi:

Je kdo poskusil AMZS aplikacijo za telefon?

Sem preveril nekaj radarjev iz gornjega zemljevida in so vsi vključeni.

V ozadju spremlja vožnjo in sproti obvešča o radarjih. Redno uporabljam preko bt povezave v čeladi.

Mene je kar fajn. Ceprav ma noter se radarje ki jih fizicno se ni. Np pri Cesarica in podobno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Dani1234 pravi:

Mene je kar fajn. Ceprav ma noter se radarje ki jih fizicno se ni. Np pri Cesarica in podobno :)

Pri Cesarici je. Na kandelabru. (med Cesarico in Ribarico) Tukaj:

https://www.google.si/maps/@44.5528364,15.0404804,3a,75y,110.07h,98.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1skXQDUikbTM7F8_7ozGk58Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

enako na stebrih je še Senj, Sv. Juraj, Starigrad, Seline, so pa težko opazni, ker izgledajo kot kamere. Je bilo govora o njih točno v tejle temi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Pri Cesarici je. Na kandelabru. (med Cesarico in Ribarico) Tukaj:

https://www.google.si/maps/@44.5528364,15.0404804,3a,75y,110.07h,98.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1skXQDUikbTM7F8_7ozGk58Q!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

enako na stebrih je še Senj, Sv. Juraj, Starigrad, Seline, so pa težko opazni, ker izgledajo kot kamere. Je bilo govora o njih točno v tejle temi.

 

Thx, pole jih pa jst nisem nikoli opazu. Sem ocitno slep. Upam d ne pride kej domow :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Dani1234 pravi:

Thx, pole jih pa jst nisem nikoli opazu. Sem ocitno slep. Upam d ne pride kej domow :D

če se ne motim, merijo za nazaj domov, oziroma slika lahko samo zadaj tablico. V glavnem, vsi so kot na zemljevidu. Mi je povedala tudi Milena, da so nekateri domačini že dobili "pozdrav iz Selina" s položnico itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi novi merijo smer proti domov. No, obe smeri, ampak zaradi "mono" tablice na motorju so nevarni samo na poti iz juga na sever, torej domov.. 

@Dani1234 so visoko na kandelabrih, uličnih lučeh, zato se jih enoatavno spregleda.. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek razmišljam, da bi šel na Rab ampak vidim, da je napovedano veter in sunki do 50kmh...

Enkrat sem že doživel burjo ob jadranki pa jo nebi rad še enkrat. Na windy gledam se skos spreminja... ?

Kdaj hrvatje zaprejo jadranko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Vito23 pravi:

V petek razmišljam, da bi šel na Rab ampak vidim, da je napovedano veter in sunki do 50kmh...

Enkrat sem že doživel burjo ob jadranki pa jo nebi rad še enkrat. Na windy gledam se skos spreminja... ?

Kdaj hrvatje zaprejo jadranko?

ko jaz z mojo krjolco nisem mogel vozi več kot 100 je pihalo 92 km/h..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradno jo zaprejo kar hitro, čeprav se motoristi in prikoličarji še kar vozijo. Očitno se hočejo izogniti odgovornosti za morebitne nesreče. Ko sem bil doli prejšnja dva tedna so dvakrat imeli zaprto (še od Stinice je pred priključkom na glavno cesto montažni znak, ki je bil postavljen še dolgo potem, ko ni več pihalo. V nedeljo je bila prognoza okrog 40 km/h, pa je bila zaprta, smo se pa vozili po njen in ni bilo panike.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Vito23 pravi:

V petek razmišljam, da bi šel na Rab ampak vidim, da je napovedano veter in sunki do 50kmh...

Enkrat sem že doživel burjo ob jadranki pa jo nebi rad še enkrat. Na windy gledam se skos spreminja... ?

Kdaj hrvatje zaprejo jadranko?

uradno kmalu po 10m/sek se pa splača preveriti napoved tako za Vinodolca, Senj in Karlobag, da dobiš vpogled, kako se bo gibalo.

Načeloma, kar jaz gledam bo burjica ob prehodu fronte. Če ne bo zadeva dolgotrajna in razširjena lahko tut ne zaprejo.

Vsaj kar jaz gledam ne kaže na neko paniko (danes) jutri je nov dan

902315228_Breznaslova.thumb.jpg.bbea3b2974c7fddc74e64a3a8d6ea50c.jpg

Prognoza vremena za Hrvatsku za prekosutra

17.07.2020.
Umjereno i pretežno, u unutrašnjosti zemlje, a prijepodne i na sjevernom Jadranu, i posve oblačno, mjestimice uz kišu, češću u unutrašnjosti zemlje i u prvom dijelu dana. Najviše sunčanih razdoblja imat će Dalmacija, na čijem će jugu kiša posve izostati.
U većem dijelu kopnene Hrvatske puhat će slab jugoistočni vjetar, u gorskim predjelima će biti slabog do umjerenog sjeveroistočnjaka. Na sjevernom Jadranu puhat će umjerena bura i istočnjak, na ostatku obale umjeren jugozapadni, a prema otvorenom moru sjeverozapadni vjetar.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Vito23 pravi:

Ah kar bo pa bo. Rezerviru sem v petek start ?

rezervirano že dolgo, v soboto štart :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

rezervirano že dolgo, v soboto štart :P

 

Se pozdravimo,če se srečamo, jaz grem v soboto domov :quad:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Frenk 67 pravi:

Se pozdravimo,če se srečamo, jaz grem v soboto domov :quad:

blendaj trobi, sam ne me povozit :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hak ma zaprto. Vsi gredo mim. Ni hudega.

20200718_123543.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da so "vsi" na Jadranki, tu na Lošinju imamo blažen mir, motoristov skoraj da ni opazit. Razen ene par korajžnih italjanov,, pa kakšen nemc, avstrijc, slovenc se tu in tam najde, samo biciklisti in lokalni skuteristi. Žiu dolgcajt. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Še dobro da so "vsi" na Jadranki, tu na Lošinju imamo blažen mir, motoristov skoraj da ni opazit. Razen ene par korajžnih italjanov,, pa kakšen nemc, avstrijc, slovenc se tu in tam najde, samo biciklisti in lokalni skuteristi. Žiu dolgcajt. 

Ja se kr polni. Po mojem zarad korone ne bo dost izgube. Pakla je polna. Rab oblegan. Pa ne motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!