Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Pravkar, skalaprava pravi:

 

Eh, brez veze.....

žal, vse je res. določen% jih je bolj papeških od papeža. Škoda in žal. Nobene kmečke inteligence. In to se tudi meni dogaja samo pri nas. (občasno)

ps. Kako pa nja vem da si Slovenc*? Ja odgovor je, ker drugače bi ti reku da sam Slovenac :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalaprava pravi:

Imam aplikacijo Vigo (ki sicer dela za en qurac...ampak ne bom zdaj o tem) in sem še v času, ko si moral dokazovati, da nisi bil v Bosni ali Srbiji, na meji hotel pokazati mojo zabeleženo sled vožnje na telefonu policaju na meji....ampak ni jebal 5 posto, njega so zanimali samo računi iz kafane oz. računi prenočišča. Mi je bilo hecno, ker z računi lahko totalno manipuliraš, na aplikaciji sem imel pa beleženo celotno sled, iz katere bi lahko takoj videl, kje sem bil....sam jebiga, je bil odnos v stilu "ne boš ti mene učil, jaz vse vem, jaz sem organ"....., pa dobre sem si mislil, pa bodi organ pa evo ti 20 listkov iz kafan in črpalk, pa si zdaj sortiraj in riši mojo sled v svoji butasti glavi! :angryrant2:

Včasih so res hecni tile naši "organi".....prejšnji teden sem se tako vračal v eni špuri direk iz Švice, naredil 850 km, pa me na mejah med Švico in Italijo, ali med Italijo in Avstrijo ni nobeden niti pogledal.....pridem pa ven iz karavanškega predora, evo naš "organ" preverja. V koloni pred mano prav vsem avtomobilom s tujo tablico mahne, naj gredo lepo naprej, evo pridem jaz z motorjem in me ustavi! Da mu olajšam posel, povem, da sem Slovenc (evo, ne bi rabil niti tablice gledat)....Organ pa mi zabrusi arogantno nazaj "Kako pa naj vem, da si Slovenc?" Ja kako....pa pravkar sem ti povedal pizda ti materina blesava :ras:! Sigurno sem migrant, ki se je z motorjem pripeljal nazaj v deželo po azil....jao meni:kva2:

Eh, brez veze.....

No v glavnem, ne računajte, da boste lahko s sledjo v navigaciji ali kako drugo aplikacijo kaj dokazovali, kje ste se gibali po hrvaški...vsaj meni ni uspelo!

zavisi od znamke in odnosa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Snečer pravi:

zavisi od znamke in odnosa :)

Moj odnos je bil prijazen in korekten. No, hecno je bilo, ko je potem zahteval dokumente,pa sem si lepo čas vzel.....rokavice dol, odpreti tank torbo, poiskati denarnico, poiskati osebno izkaznico.....in potem sem videl, da mu je bilo že žal, ker je potem mečkal v roki tisto mojo osebno, s katero si ni imel kaj pomagati....in je preverjal, ali sem res slovenec :hmm:....in potem mi je osorno vrnil osebno in neiskreno zaželel "srečno pot"......:slap:

 

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalaprava pravi:

Moj odnos je bil prijazen in korekten. No, hecno je bilo, ko je potem zahteval dokumente,pa sem si lepo čas vzel.....rokavice dol, odpreti tank torbo, poiskati denarnico, poiskati osebno izkaznico.....in potem sem videl, da mu je bilo že žal, ker je potem mečkal v roki tisto mojo osebno, s katero si ni imel kaj pomagati....in je preverjal, ali sem res slovenec :hmm:....in potem mi je osorno vrnil osebno in neiskreno zaželel "srečno pot"......:slap:

 

kaj se sekiraš za jadranko :) na meji te poznajo,a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

prt zrihtam jaz, pa se lahko fotkamo na OMW v Postojni, če je to cilj :P

lohka nabavimo par šestakov pira in litr rakije pa se gremo nekam skupinsko poscat na prt..

pred 36 minutami, DAMI34 pravi:

žal, vse je res. določen% jih je bolj papeških od papeža. Škoda in žal. Nobene kmečke inteligence. In to se tudi meni dogaja samo pri nas. (občasno)

ps. Kako pa nja vem da si Slovenc*? Ja odgovor je, ker drugače bi ti reku da sam Slovenac :D

jesi ti sljovenac ljukav ko ljisic..

pred 21 minutami, skalaprava pravi:

Moj odnos je bil prijazen in korekten. No, hecno je bilo, ko je potem zahteval dokumente,pa sem si lepo čas vzel.....rokavice dol, odpreti tank torbo, poiskati denarnico, poiskati osebno izkaznico.....in potem sem videl, da mu je bilo že žal, ker je potem mečkal v roki tisto mojo osebno, s katero si ni imel kaj pomagati....in je preverjal, ali sem res slovenec :hmm:....in potem mi je osorno vrnil osebno in neiskreno zaželel "srečno pot"......:slap:

rokavice , podrokavice , čelada , ruta zavezana na dva vozlja, potem muf potegnit na nos , potem odpret žep na jakni in vzet ven vozniško iz tošla , potem odpet lajbič in zadrgo na notranjem žepu in vzet ven vozniško ter mu daš ..ko ti vrača dokumente najprej razkužit roke (naj ve da je ta umazan ) kako že - vsaj minuto -  potem vse pospraviti na ista mesta , se lepo pošlihtat nazaj v vožnji primerno opravo in šele nato pa-pa.. itak 15x pogledat če je pot prosta..vse za varnost tebe in ostalih udeležencev v prometu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

rokavice , podrokavice , čelada , ruta zavezana na dva vozlja, potem muf potegnit na nos , potem odpret žep na jakni in vzet ven vozniško iz tošla , potem odpet lajbič in zadrgo na notranjem žepu in vzet ven vozniško ter mu daš ..ko ti vrača dokumente najprej razkužit roke (naj ve da je ta umazan ) kako že - vsaj minuto -  potem vse pospraviti na ista mesta , se lepo pošlihtat nazaj v vožnji primerno opravo in šele nato pa-pa.. itak 15x pogledat če je pot prosta..vse za varnost tebe in ostalih udeležencev v prometu..

tole je edini razlog, da želim Hrvatom vstop v Schengensko območje ... pa tudi evro območje bi nam prišlo prav, te vsaj ne nategujejo z menjavo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, thumper pravi:

lohka nabavimo par šestakov pira in litr rakije pa se gremo nekam skupinsko poscat na prt..

jesi ti sljovenac ljukav ko ljisic..

rokavice , podrokavice , čelada , ruta zavezana na dva vozlja, potem muf potegnit na nos , potem odpret žep na jakni in vzet ven vozniško iz tošla , potem odpet lajbič in zadrgo na notranjem žepu in vzet ven vozniško ter mu daš ..ko ti vrača dokumente najprej razkužit roke (naj ve da je ta umazan ) kako že - vsaj minuto -  potem vse pospraviti na ista mesta , se lepo pošlihtat nazaj v vožnji primerno opravo in šele nato pa-pa.. itak 15x pogledat če je pot prosta..vse za varnost tebe in ostalih udeležencev v prometu..

na stran in izredni tehnični, ziher je vsaj prva pomoč potekla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Snečer said:

Jaz vidim prekinjeno :) 

Sem obrnil nazaj, v smer iz katere prideš .. tam je polna .. iz grozno hude smrtonosne strani jug-sever, kot si dal screenshot, je pa prekinjena, da .. recimo, da tu kakšni starejši občan obrača za 360° (!?!?!) (ne vem, ajde recimo @maus ... ? :ras:) .. si oplel/obTićal za 36ur ..

edit: @maus ?;)

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Snečer pravi:

na stran in izredni tehnični, ziher je vsaj prva pomoč potekla

pp je do 2022,, motor je tak kot je šel čez tehničnega..kazen za prekoračitev izven naselja pa je do 20km/h 80e na pol.. to pomeni  da lahko po cagarju peljem 108+6 tolerance +8 lapsusa na cagarju =122 po cagarju.. enkrat plačam jaz pa se jih v 10min , ki mu jih vzamem pelje 40 ostalih mimo.. drugič ti pa se nas pelje 40 ostalih mimo.. če sem pa prijazen z njim pa pade še kakšna debata pa en čik pržgem in me itak ne more naterat.. temu se reče solidarnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Snečer pravi:

na stran in izredni tehnični, ziher je vsaj prva pomoč potekla

kako bo vedu, če je pa vsa obledela in scufana :P

 

pred 3 urami, Lipstick pravi:

 12. izjema pri prehajanju meje iz rdeče države je še vedno aktualna......tako, da je slikanje pri prtu še omogočeno......

še al že?

 

ps. čakam prvega, ki se bo žrtvoval za dobro jadrančkotov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

oboje.....

jst nism izjema, sem navadn člouk :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Lipstick pravi:

sej ta je za navadne ljudi ( zdr. poseg v tujini ).......

pajade, zdej pa nej še k zobarju grem :P

 

pred 36 minutami, DinDiin pravi:

Pa ce je nevarno se z motorjem vozit, ker obremenjujete zdravstvo! A niste tko modrovali? ? 

na Hrvaškem lahko, saj njim potem obremeniš zdravstvo, njih pa ne maramo, ker so poleti lagali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Kdo pa je Spomenka? :)

Isto kot Milka, ene3 bajte pred Mileno, Spomenka je 2 bajte za Mileno, sve ti je to ista pašta...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Isto kot Marinka, 2 bajte pred Mileno, Spomenka je 2 bajte za Mileno, sve ti je to ista pašta...

 

Zdenka je pa pet bajt pred Mileno, torej sedem bajt od Spomenke in ene cca 12 bajt za Vesno ... :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

Zdenka je pa pet bajt pred Mileno, torej sedem bajt od Spomenke in ene cca 12 bajt za Vesno ... :huh: 

Kera je pa Zvonka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, skalaprava pravi:

Imam aplikacijo Vigo (ki sicer dela za en qurac...ampak ne bom zdaj o tem) in sem še v času, ko si moral dokazovati, da nisi bil v Bosni ali Srbiji, na meji hotel pokazati mojo zabeleženo sled vožnje na telefonu policaju na meji....ampak ni jebal 5 posto, njega so zanimali samo računi iz kafane oz. računi prenočišča. Mi je bilo hecno, ker z računi lahko totalno manipuliraš, na aplikaciji sem imel pa beleženo celotno sled, iz katere bi lahko takoj videl, kje sem bil....sam jebiga, je bil odnos v stilu "ne boš ti mene učil, jaz vse vem, jaz sem organ"....., pa dobre sem si mislil, pa bodi organ pa evo ti 20 listkov iz kafan in črpalk, pa si zdaj sortiraj in riši mojo sled v svoji butasti glavi! :angryrant2:

Včasih so res hecni tile naši "organi".....prejšnji teden sem se tako vračal v eni špuri direk iz Švice, naredil 850 km, pa me na mejah med Švico in Italijo, ali med Italijo in Avstrijo ni nobeden niti pogledal.....pridem pa ven iz karavanškega predora, evo naš "organ" preverja. V koloni pred mano prav vsem avtomobilom s tujo tablico mahne, naj gredo lepo naprej, evo pridem jaz z motorjem in me ustavi! Da mu olajšam posel, povem, da sem Slovenc (evo, ne bi rabil niti tablice gledat)....Organ pa mi zabrusi arogantno nazaj "Kako pa naj vem, da si Slovenc?" Ja kako....pa pravkar sem ti povedal pizda ti materina blesava :ras:! Sigurno sem migrant, ki se je z motorjem pripeljal nazaj v deželo po azil....jao meni:kva2:

Eh, brez veze.....

No v glavnem, ne računajte, da boste lahko s sledjo v navigaciji ali kako drugo aplikacijo kaj dokazovali, kje ste se gibali po hrvaški...vsaj meni ni uspelo!

Škrtica...pa bi šel na pir, da bi imel račun...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • YBT



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!