Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred eno uro, Tedybear pravi:

osebe, ki so covid-19 že prebolele oz. so imele pozitiven hitri ali PCR test, in je od tega preteklo več kot 21 dni in ne več kot 6 mesecev. Obvezno je potrdilo o prebolelosti oz. testu

 

Tak papir imam tudi jaz. Pa motor tudi. Pa cajta tudi dovolj.

Nimam pa....motiva. ? 

Da ni kaj narobe z mano?

daj papir na bolho

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, skalar36 pravi:

Letos ne bo zaključka na jadranki. No sej ga lani tud ni bilo. :naughty:

tud začetka ne bo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Tedybear pravi:

osebe, ki so covid-19 že prebolele oz. so imele pozitiven hitri ali PCR test, in je od tega preteklo več kot 21 dni in ne več kot 6 mesecev. Obvezno je potrdilo o prebolelosti oz. testu

 

Tak papir imam tudi jaz. Pa motor tudi. Pa cajta tudi dovolj.

Nimam pa....motiva. ? 

Da ni kaj narobe z mano?

Korona je kriva da si motiv izgubil :)

pred 9 urami, Quest pravi:

14.4.21 sreda?

Do takrat bodo še 3x zamenjali vse ukrepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ulazak u RH ukoliko se izlazi isti dan tj. unutar 12 sati je oslobodnje svih testiranja! Iz Kranja do Starigrada i nazad se lako da odraditi unutar tih 12 sati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, kronik pravi:

ulazak u RH ukoliko se izlazi isti dan tj. unutar 12 sati je oslobodnje svih testiranja! Iz Kranja do Starigrada i nazad se lako da odraditi unutar tih 12 sati. 

Ma može to isto iz Ajdovščine :P

Od sobote pa ne več, ker nas zaprejo v regijo :(

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.24ur.com/novice/korona/hrvaska-prihodnji-teden-nekoliko-spreminja-ukrepe-na-meji.html

Citiraj

V Dubrovniško-neretvanskih županiji bodo gostinskim lokalom vnovič prepovedali obratovanje na terasah. Znova bodo lahko prodajali samo hrano in pijačo za s seboj. Terase gostinskih lokalov bodo ostale odprte na južnodalmatinskih otokih Korčula, Mljet in Lastovo ter v nekaterih občinah na polotoku Pelješac, je potrdil Božinović.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Tex pravi:

Ja, pogrešamo jo, ja .. :kva2:

Upam, da bo letos vsaj nekajkrat tolkokrat, kot lansko leto .. :angryrant2:

Edit: materiala za podobne vide-e je še dosti, čakam samo, da me korona spravi na prisiljen "dopust", da bo dovolj časa za to! No, prvo moram stanovanje prebelit, drevje porezat, vrt prekopat, ... :lol1:

 

lep posnetek, souzo sm spustu od čustev, pogrešam jo!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, kronik pravi:

že popuščajo..Še mal pa boš v trafiki kupil čike pa hitri test. Jedino glupi slovenci tega ne bodo priznali. Se pravi še 1x hitri test preden se vrneš, v Rijeki recimo.

Ampak trenutno so 3 regije blokirane in ne smemo vn..no brez verzije "izjema"

 

ps. realnost hitrih testov, že večkrat omenjeno, pa dam samo moj domač primer:

moj sin je bil včeraj pri maserju/kiropraktiku in podobno za hrbet (trenira, pa se je mal pretegnil) Zvečer ga maser pokliče, sem pozitiven na hitrem testu (obvezno 1x tedensko testiranje). Seveda, odredimo sinu "karanteno" :P danes mu javi maser: negativen na PCR vse ok...potem veš kaka štala in kaka zanesljivost so testi. Bolano vse skupaj..dobesedno. 

in realnost, kako jebejo folk:

https://www.primorske.si/primorska/pri-sosedih/slovenci-na-hrvaskem-v-tezavah-zaradi-ukrepov-na-m?fbclid=IwAR20Imt8WXFXbutcWrD8WS4amhuuyFNr8J18Pg6ipH3ISA-hY7OTfPdfeX4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bajkr88 pravi:

vsi vi jadrankarji  pa boste podpirali ta mafijska posla in nateg... s tem ko boste za uzitek v voznji nastavljali noske vsak vikend.... zal tko je

js sm tolk trmast da jim ne dam tega veselja .dokler bojo testi in pikanje obvezno za hrvatijo... me ne vidijo,tud ce par let,  pa rad grem... iz principa se ne hodim testirat ker jim ne dam centa za to bedarijo ... bom pac kampiru na šobcu... we wil survajv 

kdor je gledu tarčo- rekordne plače zdravnikov... ve da bo ta predstava trajala in trajala....  za kozlat kaj se dogaja, manj veš bolje spiš

 

to ti misliš, kaj bo kdo podpiral, na koncu podpiraš tudi ti vse, če se ne upiraš javno :P

Na koncu bo nekdo tut Šobcu predpisal, da mora met za goste negativen test, ker JJ rabi provizije od Maj..Farme :P

In če greš v trgovino (ti al žena) podpiraš nastavljanje noskov trgovcev, da kupiš kilo banan :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne greš na šobec... simpl...

če bi vsi tako razmisljali in bi drugace delali bi se zihr kaj premaknilo na bolje... in to brez enega protesta.... o se da... sam žal nas je takih 0.001%  

folk bi mogu komplet se upret da neb hotu delat, nikamor it.. naenkrat ...bi se gospoda hitr zamisnla... od kje bojo kradl pol ce bo vse stal... bi nas še prosil da naj potujemo...  očitno nam gre še predobr, pa se loh tako zezajo iz nas... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredi kar hočeš..carino boš plačal :P

prav tako prehod meje. Al pa sedenje doma vkleti..so že tako uredili. Trenutno, pri vseh problemih je Jadranka minoren problem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, 3nity pravi:

Nisem vedela, da vzdrževanje nepremičnine ni nujen motiv, naju je včeraj policaj lepo pošolal. Medtem se je Nemec z zlatimi zobi v novem Porscheju lagano zapeljal mimo mejne kontrole, tako da je policaj izgubil fokus in naju spustil čez. Si je pa zapisal vse, tudi registrsko, in najbrž ne bi bilo zabavno, če bi naju ustavila prometna ?

 

potrebujem več podatkov....slovenska policija zahteva nujen razlog+PCR test če prav razumem....na kateri mejni prehod sta šla...ostajata, sta ostala na HR 48 ur?....kaj zahteva hrvaška policija tudi tehten razlog in PCR+ enter croatia listino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Satao pravi:

potrebujem več podatkov....slovenska policija zahteva nujen razlog+PCR test če prav razumem....na kateri mejni prehod sta šla...ostajata, sta ostala na HR 48 ur?....kaj zahteva hrvaška policija tudi tehten razlog in PCR+ enter croatia listino?

Tehten razlog zahteva Hrvaška, moj (luftanje :lol1:) ni bil uredu. Recimo nega sorodnika, podirajoča streha, počena cev, popravilo-serviser, itd. Taki razlogi najbrž gredo skozi (moraš imeti na papirju) ter seveda poslovni (dovolj je povabilo na sestanek).

+ seveda izpolnjen obrazec in izvid oz. potrdilo o cepljenju.

Glede prehoda nima veze, če na enem nimaš sreče, lahko še vedno probaš na drugem. Odvisno kateri policaj dela in koliko je pri volji.

Šla sva pa za nekaj ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 3. 2021 ob 11:12, DAMI34 pravi:

Ma može to isto iz Ajdovščine :P

 

 

Ob 27. 3. 2021 ob 12:46, DAMI34 pravi:

Jedino glupi slovenci tega ne bodo priznali. 

Bom malo tečn: daj probaj pisat ali v srbohrvaščini ali pa vsaj približno slovenščino. Ker teh jugo balkanskih for imam vrh glave že drugot. Pa brez zamere. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Fazer03 pravi:

 

Bom malo tečn: daj probaj pisat ali v srbohrvaščini ali pa vsaj približno slovenščino. Ker teh jugo balkanskih for imam vrh glave že drugot. Pa brez zamere. ?

Pa đe sti vido Janza da zna ili Hvatski ili Srbski ili Slovensko. Polomljena srbohrvaščina je naš zaščitni znak.

Kdor ne razume naj gugltranslejta...rezultat bo podoben :P

 

Veš..fore so, za tiste ki ratzumejo:

Slovenske

Angleške

Italijanske

in une balkanske.

Jaz jih rad berem v avtohtoni obliki, ker s prevodom nekaj izgubijo, tako kot sinhronizirana risanka Ice age. Ni več to to.

Zdej pa brez zamere: a potem nisi razumel kaj sem zapisal? Al je to "jadranska" depresija, ker nikamor ne moremo, ker mene počasi grabi. :(

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha to je kot ono s hrvaškega Asterixa : Kad sam umoran pa kad legnem, dajte nešto da nategnem.

In če daš to v slovenščino: Ko sem zmatran in ko se uležem, dajte nekaj da nategnem.

Ne gre glih ne ? :slap:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Pero75 pravi:

Brez veze je, ma malcat je pa treba :)

A57ED39D-97CB-4A15-BEFC-05C1F1DEB23E.jpeg

Fakju fouš. (Uživaj 199 na uro)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!