Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 2 urami, KARMEN1 pravi:

Pa saj ni povedal, s katerega območja se je vračal........

Sam si je kriu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

Pa saj ni povedal, s katerega območja se je vračal........

Imel je račun od plačane takse in račun od plačila apartmaja v Biogradu na moru:)

Res pa je da jaz nisem zgoraj napisal tega podatka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, djexxtreme said:

Imel je račun od plačane takse in račun od plačila apartmaja v Biogradu na moru:)

Res pa je da jaz nisem zgoraj napisal tega podatka?

V tej zgodbi je vse narobe in vse zelo smrdi .. kaj točno si še zamolćal?!?

:naughty:

Saj jim ni za zamerit da ne vedo kako in kaj .. še če se zelo trudiš točno spremljat kako in kaj se hitro zgubiš .. no, glavno je, da bodo diskači do 24h odprti! Ker po 0h se pa začne kolega koronek nooooro širit in množit! Upam, da Wizard na destinaciji obratuje do ranega jutra! :eek: :drunk:

Ok, rahlo  :topic: ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je realnost birokracije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko je kazen za žaljenje uradne osebe, da vem ali si lahko privoščim, da policijota na meji pošljem u q@&)ac, ker izvaja Hojsanje nad mano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kratkem bo verjetno tako cela hrvaška zelena, samo mislim da naslednji teden še ne bo to, tako da moj planiran vikend paket na jadranki pade v vodo☹️

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Pero75 said:

Koliko je kazen za žaljenje uradne osebe, da vem ali si lahko privoščim, da policijota na meji pošljem u q@&)ac, ker izvaja Hojsanje nad mano?

Odvisno od motorja. Če imaš nemškega, ti ga na licu mesta razbijejo. Če imaš italijanskega, se s tabo slikajo. Če imaš japonskega, zamahnejo z roko in te pustijo reveža. Za ostale pa dobiš denarno kazen tam cca. 400 do 800 evrov ali pa do tri mesece zapora, odvisno če imaš s sabo sopotnika ali si sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Tex pravi:

To je to, za danes. Zadnji dih zahoda ..

Fuck, sva pogresala take zahode ... se Dinko vecerja, pa malo zaglavit in bo! ?

20210619194039_IMG_2460-01.jpeg

IMG_20210619_202323-01.jpeg

Tut jest sem pogrešou tvoje zahode ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, tomash pravi:

Za vstop na Hrvaško in v Slovenijo sem si podrobno prebral pogoje. Nisem čist štekal in sem šel. (Ne vem če kdo natančno ve kako in kaj). Odvozil cca 750 km in se trikrat kopal. Šel sem zdrav, ne cepljen, ne testiran in nisem prebolel virusa. Se niti ne obremenjujem s tem, kot se niso tudi organi na meji. Letos sem šel na tak način že nekajkrat čez mejo, tako na Hrvaško kot tudi Avstrijo. Z dobro voljo gre, vedno pa obstaja tudi druga rešitev. Mejni prehod sem prečil v Slovenski vasi, potem preko Josipdola na Baške Oštarije (videl prometno nesrečo z nesrečnim koncem) do Paklenice. Kopanje in malica pa nazaj po Jadranki čez Delnice, Brod na Kupi čez Dvor domov. Srečal in dohitel sem kar nekaj Madžarov na motorjih, ki se vozijo kot da so v Angliji. Vreme je bilo super, skoraj prevroče morje pa je za kopanje ravno pravšnje. Pazite se zalivk med Senjem in Karlobagom, se mi zdi da so malo pretiravali s sanacijo razpok in kar drsi.

To si verjetno dohitel tiste Madžare, ki so včeraj švignili mimo mene, da sem se kar stresel. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Cetrtek jadranka.Danesa drugic cepljen z moderno jutri dobim potrdilo( oba imava tudi kartoncek).prijatu  1x cepljen z moderno preteklo je vec kot 21 je to dovolj za prestop meje.Mejo bi pa preckali na malobmejem prehodu Podgorje.

https://www.google.si/maps/dir/Kozina/45.5391081,13.9314124/45.1977668,14.6689258/@45.312602,14.3224837,10.22z/data=!4m10!4m9!1m5!1m1!1s0x477b412c3711c7dd:0x22d5a216a98b9167!2m2!1d13.9371957!2d45.6092797!1m0!1m0!3e0?hl=sl

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, izibajker said:

Štart jutri popoldan. En naš forumski kolega. Sam tolk, v info...

IMG_20210623_203353.thumb.jpg.755f53ce36a98ea524e69426f730c366.jpg

Razen teh stacionarnih kje je se za pricakovat pistoljerose???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, MiNa said:

Tu pa tam...

Karloban ni radarja na CRO-GATSO razen če je snečer spustu itak je naselje tako da ni pomebno na lahko 57 skozi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!