Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 3 minutami, Spasku pravi:

Karloban ni radarja na CRO-GATSO razen če je snečer spustu itak je naselje tako da ni pomebno na lahko 57 skozi?

V Karlobagu ga po mojih podatkih ni, je pa pred Karlobagom, v kraju Ribarica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ostale vem in ze ko smo pri Ribarici nikdar ma res nikdar ne se ustavljat v tej Restovraciji ker je popolnoma v k... sleparjo ni hotu postrec na vrtu kao piha veter ni sprejemal kartice kao da ne dela terminal lih da smo zbrali kune za placat kosilo en Mariborcan nam je dal 10 kun da smo laho placali.racunajo vsak koscek kruha v ceni kalamajev ni vsteta priloga ...in se drago za tisto kar smo dobili

https://www.google.si/maps/@44.5592194,15.0324369,3a,75y,214.59h,72.1t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxK3Ud7hzDq7NWy_AwBcmew!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, izibajker pravi:

Štart jutri popoldan. En naš forumski kolega. Sam tolk, v info...

IMG_20210623_203353.thumb.jpg.755f53ce36a98ea524e69426f730c366.jpg

a to si je samo stacionarne radarje zapisal :P

povej da mu manjka kraj Seline, torej od Starigrada prva vas proti jugu, je nasprot kampa

pred 14 urami, Spasku pravi:

Razen teh stacionarnih kje je se za pricakovat pistoljerose???

Križac pa Barič draga, včasih v kakem ovinku od Karlobaga naprej, ma ne strelajo...do Senja pa marsikje.

pred 1 uro, Spasku pravi:

Karloban ni radarja na CRO-GATSO razen če je snečer spustu itak je naselje tako da ni pomebno na lahko 57 skozi?

sej ga ni.

ps. 57 lahko povsod, tut mim radarja, jaz celo 58 grem

pred 1 uro, Spasku pravi:

Za vse ostale vem in ze ko smo pri Ribarici nikdar ma res nikdar ne se ustavljat v tej Restovraciji ker je popolnoma v k... sleparjo ni hotu postrec na vrtu kao piha veter ni sprejemal kartice kao da ne dela terminal lih da smo zbrali kune za placat kosilo en Mariborcan nam je dal 10 kun da smo laho placali.racunajo vsak koscek kruha v ceni kalamajev ni vsteta priloga ...in se drago za tisto kar smo dobili

https://www.google.si/maps/@44.5592194,15.0324369,3a,75y,214.59h,72.1t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxK3Ud7hzDq7NWy_AwBcmew!2e0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

tle greš, majo radi motoriste:

OK Karlobag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

tle greš, majo radi motoriste:

Mislis to restavracijo v Ribarici ki sem jo skritiziral ali katero drugo in si pozabu napisat ??'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Spasku pravi:

Mislis to restavracijo v Ribarici ki sem jo skritiziral ali katero drugo in si pozabu napisat ??'

sem zapisal ok v karlobagu :D tule:OK Karlobag

189980231_4120695257999995_736554565735139362_n.thumb.jpg.4f08e5a879fdc6eb8cb6c804fd8f01a1.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes grem iz Stinice v Vinjerac pa me zanima ali hodite jest še kam drugam kot k rdečim karirastim prtom.

Na TripAdvisorju ga kar hvalijo (pa Marasovič in Dalmacija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Danes grem iz Stinice v Vinjerac pa me zanima ali hodite jest še kam drugam kot k rdečim karirastim prtom.

Na TripAdvisorju ga kar hvalijo (pa Marasovič in Dalmacija)

Meni je v Marasovicu dosti boljša hrana kot pri Dinku. Moj je zelo pohvalil ovčetino. Tudi od rib imajo običajno kaj negojenega.

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, DAMI34 said:

sem zapisal ok v karlobagu :D tule:OK Karlobag

189980231_4120695257999995_736554565735139362_n.thumb.jpg.4f08e5a879fdc6eb8cb6c804fd8f01a1.jpg

 

OK Karlobag (pod cesto ob morju) lahko samo potrdim, kar je Dami napisal. V redu hrana, prijazni, se kaksno grapo ponudijo na racun hise (odklonil.motor.press)……

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Darko3g pravi:

Danes grem iz Stinice v Vinjerac pa me zanima ali hodite jest še kam drugam kot k rdečim karirastim prtom.

Na TripAdvisorju ga kar hvalijo (pa Marasovič in Dalmacija)

K Markotu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Darko3g pravi:

Danes grem iz Stinice v Vinjerac pa me zanima ali hodite jest še kam drugam kot k rdečim karirastim prtom.

Na TripAdvisorju ga kar hvalijo (pa Marasovič in Dalmacija)

Restoran Marin Marasović

Sicer pa se tudi Dinko enako piše :) sta sorodnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam moped maš pa lep je pa res da deklica na njem močno izoboljša sliko , jadranka je drugi dom od GTja :D

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, DAMI34 said:

sam moped maš pa lep je pa res da deklica na njem močno izoboljša sliko , jadranka je drugi dom od GTja :D

 

Se res počuti zelo udomacenega na tej relaciji. B)

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

K Markotu

Kdo in kje je ta Marko?

Sicer pa sem šel k Dinku. Precej gneče, ribja juha dobra, tudi skuša in brancin na žaru. Pa malce počasna postrežba (zaradi gužve). Dinku se že malce tresejo roke.

Pa še nekaj. Kar nekaj motoristov se pripelje in parkira vzvratno s prižganimi motorji, da zakadijo pol vrta. Bi bilo precej bolj prijazno, če bi prej ugasnili motorje oz. sploh ne bi obračali.

Naslednjič grem poskusit Gostilno Rovanjska, ki jo tudi precej hvalijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Darko3g pravi:

Kdo in kje je ta Marko?

Sicer pa sem šel k Dinku. Precej gneče, ribja juha dobra, tudi skuša in brancin na žaru. Pa malce počasna postrežba (zaradi gužve). Dinku se že malce tresejo roke.

Pa še nekaj. Kar nekaj motoristov se pripelje in parkira vzvratno s prižganimi motorji, da zakadijo pol vrta. Bi bilo precej bolj prijazno, če bi prej ugasnili motorje oz. sploh ne bi obračali.

Naslednjič grem poskusit Gostilno Rovanjska, ki jo tudi precej hvalijo.

tale

ob morčiju, pa hrana nekje normalna, no nč slabš pa tut ne preveč bolje kot pri Dinkotu. Lokacija je mal manj v žbunju, pa plac se dobi, pa mir je, ker gleda stran od ceste, dobesedno 5m od morja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morje na sredi???

 

20210626_224857_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 6. 2021 ob 9:49, DAMI34 pravi:

tale

ob morčiju, pa hrana nekje normalna, no nč slabš pa tut ne preveč bolje kot pri Dinkotu. Lokacija je mal manj v žbunju, pa plac se dobi, pa mir je, ker gleda stran od ceste, dobesedno 5m od morja

A tole si mislil :kva2:

20210620_192655.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šel po nakupih v Novi Vinodolski. Najprej sem imel morje na napačni strani, nazaj grede pa na pravi strani. Torej je ta stran zelo relativen pojem.

Precej prometa proti severu. Očitno se podaljšan vikend končuje. Ogromno motorjev. STAR bi bil čisto frustriran, jaz pa sem imel levo roko večinoma v zraku.

Temperatura zjutraj znosna, se pa ogreva.

Pa še nekaj me zanima: nekje pri kraku Braliči (cca 26 km južno od Senja) je star kilometrski kamen z oznako 307. Pa me zanima od kod so šteli (kje je nula)? Dunaj je predaleč, Zagreb preblizu, morda Split (če je to stara Jadranska magistrala).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, djexxtreme pravi:

Podaljšan vikend zaključen

IMG_20210627_124503.jpg

kjut vključno s famoznimi zalivkami :P

ps..včeraj so drsele mnogo manj kot mesec nazaj

pred 7 urami, Darko3g pravi:

Danes sem šel po nakupih v Novi Vinodolski. Najprej sem imel morje na napačni strani, nazaj grede pa na pravi strani. Torej je ta stran zelo relativen pojem.

 

ja ni..za tipa k se izgubi že v Senju je čisto prav..do Grčije mora bit morje na desni če gre dol, za domov pa obratno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!