Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

13 hours ago, kronik said:

Navodno nije bilo automobila u prici vec da je lik iz Slovenije na svu silu pokusao preteci kolonu motorista. Pretjecanja je radio navodno vrlo nepromisljeno a i nesigurno. U jednom trenutku je izgubio kontrolu na motociklom i navodno je pokupio jos dvojicu……. 
Ovo je za nezgodu ispod karlobaga prema Zadru 

ovo nije istinita verzija jucerasnjijh dogadjaja. 
To je neka prica koja se navodno dogodila. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta cest..kljub vsemu

 

20210926_104651.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, notranc pravi:

Dami, kje si posnel prvo fotko?

Lp, n

ista lokacija, le smer druga. Kraj Voz na Krku..tule: klik

Tale je pa iz kamnoloma 200m naprej. Dobra lokacija za kake fotošutinge, vse opuščeno pa porisano. Tut morje je zraven.

20210926_124201_HDR.thumb.jpg.d956b57f97712776d42754850b2b89ab.jpg

pred 2 urami, Lipstick pravi:

jz pršu domou.... trening je bil dobr....v petek je žal odpadu, smo mel red flg, rajdrs incident v Kmetovem ovinku ....., moral po obvozu čez hrib.....sm pa dons nadoknadu...nekje na obvozu ...

 

sem ti mahal v Križcu, da sem skor dol padu, ti si pa samo gledal, kje so modri :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno samo še Vinodolc-Senj, tam se pa da okrog. Itak se umiri popoldan. Aja, a nimate doma? Fouš. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska prognoza za sljedeća 24 sata, vrijedi do: 02.10.2021 u 12 sati
Sjeverni Jadran
Vjetar NW i NE 4-14 čvorova, a sutra prijepodne promjenljiva smjera do 10 čvorova. U Velebitskom NE vjetar 6-16, mjestimice do 20 čvorova, slabjet će od sredine noći. More 1-2, u Velebitskom kanalu do kraja dana 3. Vidljivost 20 km. Pretežno vedro, sutra porast naoblake. 
Srednji Jadran
Vjetar NW 6-16, navečer će oslabjeti na 4-12 čvorova i uz obalu skrenuti na NE. Prijepodne vjetar promjenljiva smjera do 10 čvorova. More 2-3, noću u smirivanju na 1-2. Vidljivost 20 km. Pretežno vedro. 
Južni Jadran
Vjetar NW 6-16, navečer će oslabjeti na 4-12 čvorova i uz obalu skrenuti na NE. Na krajnjem jugu Jadrana NE vjetar 10-20 čvorova, slabjet će od sredine noći. More 2-3, noću u smirivanju na 1-2. Vidljivost 10-20 km. Djelomično vedro, a uz promjenljivu naoblaka mogućnost za lokalni pljusak i grmljavinu, u drugom dijelu noći razvedravanje.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Le kaj mi bo spet crknilo? 

IMG_20211001_152052.jpg

tle pa ni bilo vetra merjenega u čvorih :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Loba said:
Vremenska prognoza za sljedeća 24 sata, vrijedi do: 02.10.2021 u 12 sati
Sjeverni Jadran
Vjetar NW i NE 4-14 čvorova, a sutra prijepodne promjenljiva smjera do 10 čvorova. U Velebitskom NE vjetar 6-16, mjestimice do 20 čvorova, slabjet će od sredine noći. More 1-2, u Velebitskom kanalu do kraja dana 3. Vidljivost 20 km. Pretežno vedro, sutra porast naoblake. 
Srednji Jadran
Vjetar NW 6-16, navečer će oslabjeti na 4-12 čvorova i uz obalu skrenuti na NE. Prijepodne vjetar promjenljiva smjera do 10 čvorova. More 2-3, noću u smirivanju na 1-2. Vidljivost 20 km. Pretežno vedro. 
Južni Jadran
Vjetar NW 6-16, navečer će oslabjeti na 4-12 čvorova i uz obalu skrenuti na NE. Na krajnjem jugu Jadrana NE vjetar 10-20 čvorova, slabjet će od sredine noći. More 2-3, noću u smirivanju na 1-2. Vidljivost 10-20 km. Djelomično vedro, a uz promjenljivu naoblaka mogućnost za lokalni pljusak i grmljavinu, u drugom dijelu noći razvedravanje.

Prognozu pratim na ovoj stranici i pokazala mi se vrlo upotrebljivom:

https://www.windy.com/de/-Temperatur-temp?temp,44.722,14.897,11,m:eTuagz6

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, kronik pravi:

Prognozu pratim na ovoj stranici i pokazala mi se vrlo upotrebljivom:

https://www.windy.com/de/-Temperatur-temp?temp,44.722,14.897,11,m:eTuagz6

na vrhu strani so pripete povezave, mislim, da je nekaj podobnega tudi

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

na vrhu strani so pripete povezave, mislim, da je nekaj podobnega tudi

 

Istina. Bas ta stranica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

tle pa ni bilo vetra merjenega u čvorih :P

 

Ja, mal me je zaneslo... V napačno temo, a boš prestavu pliz. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, skalar36 pravi:

Ja, mal me je zaneslo... V napačno temo, a boš prestavu pliz. 

jadran se vidi :P

tema je prava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!