Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 18 urami, Snečer pravi:

Naslednji teden bo za jadranje :) (upam)

Bo, če maš rad dežne dirke. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 8 minutami, Snečer pravi:

Kaj pa ta vikend? :) 

Ta vikend pa zgleda idealno! ?

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Karlobag res, drgač pa Vinodolc in Senj sta normalna oziroma bp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, ChilliPalmer pravi:

Pejte raje v dezju, bo manj kamikaz. 

tut v burji jih ni, preverjeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog enajstih sem bil v Senju (z avtom) in mi je skoraj vrata odtrgalo, ko sem jih odprl.
Trgovka je rekla, da je bilo zjutraj mirno. Cesta je bila odprta.

Sedaj sem v Stinici in že ves dan precej piha. Ne vem kakšno je stanje na cesti, je pa tudi precej hladno (v Žuti Lokvi so bile le 4 stopinje). Še dobro, da imam delo in nimam časa za vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar gledam še vedno kaže samo za Karlobag več kot 10m/sek, vse ostalo dokaj umirjeno.

Čeprav je full različno od internetnih strani.

Splošne napovedi pa omenjajo burjo-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas v Vipavski piha, in baje bo za vikend tudi rahla burjica. Zna biti podobno na jadranki.

Trenutno je zabrana Senj-Karlobag.

 

sobota:

Vikend na Jadranu počet će pretežno sunčanim vremenom, iako će povremeno biti umjerene naoblake. U ostatku zemlje bit će djelomice sunčano, početkom dana u unutrašnjosti mjestimice uz maglu, osobito po kotlinama i uz rijeke.

Na kopnu će puhati slab, u gorju umjeren, sjeverni i sjeveroistočni, na krajnjem istoku sjeverozapadni i zapadni vjetar. Na Jadranu će biti umjerene, početkom dana ponegdje i jake bure, te istočnjaka, na otvorenom moru puhat će sjeverozapadnjak umjerene jačine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pakla danes zjutraj:

 

245622421_1105538853183617_8209838818728432404_n.jpg

245979927_1105538803183622_8179618092951191547_n.jpg

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočilo jadrančk maherjem za ta vikend.

Upam, da boste imeli fajn vreme. Vsaj približno tako, kot smo ga imeli mi pred prejšnji vikend...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, maus said:

nimate kam hodit... bodte doma... ajeprau :mad: 

Pri Mileni že 5 motoristov ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu v Stinici tako piha, da sem komaj zvrtal luknjo v les na balkonu (mi je nosilo opilke v oči). Pa ker imajo vrata nekaj rež, lepo žvižga.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni tko hudo, sem vidu na online kameri, da ptiči letajo. ?

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo po deveti uri sem šel iz Stinice proti Senju in domov (z avtom). Po tablah sodeč je bila cesta zaprta, tudi po radiu so govorili, da je Jadranka in nekaj avtoceste zaprte, pa sem kljub temu videl kar nekaj motoristov z morjem na desni.

Kako je pihalo ne vem, pa tudi zalivk nisem čutil, morda naslednji vikend, če bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

S kolegom greva do splita, ker ma tam neki službenga za oddelat, pa me zanima kako bi zabušil 6-8 ur na motorju. Start in cilj je split. Kaka ideja kam se zapeljat? Na biokovo (un steklen razgledni most in sveti jure) je ena ideja, pa me zanima če ma še kdo kako. Africa twin, tko da je lahko tudi makadam, kak off road/tehnično se pa ne bi šel. Hvala za ideje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Darko3g pravi:

Danes malo po deveti uri sem šel iz Stinice proti Senju in domov (z avtom). Po tablah sodeč je bila cesta zaprta, tudi po radiu so govorili, da je Jadranka in nekaj avtoceste zaprte, pa sem kljub temu videl kar nekaj motoristov z morjem na desni.

Kako je pihalo ne vem, pa tudi zalivk nisem čutil, morda naslednji vikend, če bo vreme.

bmw voziš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!