Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

v tem letnem času, samo še karirast prt obratuje. po 1.11. ti pa Milenca skuha za jest :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Frenk 67 pravi:

Začelo se je spodbudno

Pol je blo pa treba fuuiul nakol it, da sva pristala pri Dinkotu...

Ampak resno. Frenk, daj vprašaj Dinka, če ima še kje spravljen kakšen legendarni kockasti prt. Iz tega bi bilo treba narediti vsaj zastavo, če ne kar banner za čez cesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2021 ob 18:25, Frenk 67 pravi:

Začelo se je spodbudno

C84E6905-4CFB-4E8B-B748-95032374D0CB.thumb.jpeg.f994f509f50bb0eeb1c2524e495dbb1b.jpegPol je blo pa treba fuuiul nakol it, da sva pristala pri Dinkotu

 

DF0D2E02-2412-4C2D-9FA2-A42B054734BD.jpeg

Zdaj se vaju spomnim...nekaj malega smo se skupaj vozili. Iz Gračac-a smo se skupaj spuščali poti Maslenici (XR in F800GT od ženkice). Midva sva odvila potem proti mostu in naprej na Pag, vidva pa očitno do Dinkota.

P.S.

Sine se dobro vozi na malem KTM-u :photo: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2021 ob 19:16, ChilliPalmer pravi:

Vazno, da se ta precenjen prt deli pri Dinku, pa je dobr za motosvet. Isto kot ride na Planini. Vrhunec motorizma. Tak je pac kader.

Tam kjer, sem jaz bil z moto ti nikoli tudi blizu ne bos....pa na jadranki sem tudi, ce le utegnem, ca 15x letno.... 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalaprava pravi:

Zdaj se vaju spomnim...nekaj malega smo se skupaj vozili. Iz Gračac-a smo se skupaj spuščali poti Maslenici (XR in F800GT od ženkice). Midva sva odvila potem proti mostu in naprej na Pag, vidva pa očitno do Dinkota.

P.S.

Sine se dobro vozi na malem KTM-u :photo: 

Se spomnim ja. Kdaj sta šla pa v ponedeljek domov? Jaz sem gledal, da naj bi burja popustila šele enkrat popoldne in sva šla domov po Lički magistrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prtih sem bil večkrat pri OK v Karlobagu pa letos prvič po nasvetu enga člana.Moram reč da OK je po mojem mnenju boljši že ambient je boljši sedis 2 metra od morja ko večerjaš,kar ne pomeni da je Dinko slab.Če bi moral izbirat jedu bi pri OK 6 pack pa pr Dinkotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Frenk 67 pravi:

Se spomnim ja. Kdaj sta šla pa v ponedeljek domov? Jaz sem gledal, da naj bi burja popustila šele enkrat popoldne in sva šla domov po Lički magistrali.

V ponedeljek okoli 10. ure štart iz Novalje nazaj na most in potem po 12. uri mimo Paklenice. O vetru ni bilo več ne duha ne sluha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalaprava pravi:

V ponedeljek okoli 10. ure štart iz Novalje nazaj na most in potem po 12. uri mimo Paklenice. O vetru ni bilo več ne duha ne sluha. 

Midva sva okoli 10h štartala iz Pakle, tam sicer ni nič pihalo, a je bila cesta še zaprta. Na Windyju je pa kazalo, da se bo umirilo šele popoldne. Očitno sva zajebala, ker je pot po Lički magistralki čisti dolgčas, pa še zeblo naju je.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanimiva primerjava voženj, enaka motorja Africa Twin, enake gume TKC70, 3 tedne narazen, različna voznika.

Smiselno je pogledat do 20:28 levega posnetka (3:55 drugi), ko posut asfalt pokvari sinhronizacijo.

Pred ogledom klikneš na vsak posnetek, da se naloži, nato zbrišeš ''Več videoposnetkov'' in klikneš PLAY

http://viewsync.net/watch?v=w0OPTNNeCBM&t=991&v=OYstlJqxHqE&t=0&mode=solo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, izibajker said:

Tile dve fotki. Je to na relaciji Fužine-Lič-Novi Vinodolski?

Bi znalo bit. Tam je kar nekaj lepih razgledov oziroma pašnikov z "divjimi" konji, tudi "pojilište konja" je blizu, med naseljema Breze in Bater. Previdnost med "kolenčkanjem" ovinkov ni odveč, hitro naletiš na konjski .... sredi ovinka! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse ti bom vrnil, majkemi :P

do takrat bom pa safr furou.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 11. 2021 ob 21:54, Tex pravi:

Bi znalo bit. Tam je kar nekaj lepih razgledov oziroma pašnikov z "divjimi" konji, tudi "pojilište konja" je blizu, med naseljema Breze in Bater. Previdnost med "kolenčkanjem" ovinkov ni odveč, hitro naletiš na konjski .... sredi ovinka! ?

Sem šel lani točno po tej trasi. Zato sem vprašal, da vidim, če mi vizuelni spomin kaj dosti šepa...

Konjske, kravje... fige na cesti. Super vaja izogibanja oviram, pa še prometa skoraj ni. Skratka, čista dodana vrednost. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Konjske, kravje... fige na cesti.

Niso tak problem kot globoke udarne jame, ki so nastale na tem odseku.

Davek težkih tovornjakov, ki vozijo les na žago v Fužine iz smeri Ogulina.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MiNa pravi:

Davek težkih tovornjakov, ki vozijo les na žago v Fužine iz smeri Ogulina.

Jaz se tam (pri šumski kući) običajno držim desno in ne grem proti Brezam. Se mi zdi, da je bolj mir. Definitivno še nisem srečal tovornjaka. Asfalt pa je res v enem delu precej slab... Ampak ko sem na dopustu, se mi tako ali tako nikamor ne mudi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Joker said:

Jaz se tam (pri šumski kući) običajno držim desno in ne grem proti Brezam. Se mi zdi, da je bolj mir. Definitivno še nisem srečal tovornjaka. Asfalt pa je res v enem delu precej slab... Ampak ko sem na dopustu, se mi tako ali tako nikamor ne mudi... :)

Predvsem pa rajši to kot pa gužva Rijeka-Crikvenica-Vinodolski .. na +35° ..

Popravljeno . Popravil Tex
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Joker pravi:

Jaz se tam (pri šumski kući) običajno držim desno in ne grem proti Brezam.

1024856507_umskaKua.thumb.JPG.a8f799d26a8f66384d17aa807e0c468e.JPG

Tole si mislil. Naj bo za tiste, ki te poti ne poznajo. Google je to "preslikal" leta 2011, je trenutno vseeno nekaj bolje.

Tovornjakov med vikendom ni, so pa ob delavnikih ne glih kolone :naughty:. Zavzame pa prikoličar celo cesto, pa še na bankino ne zapelje, tako, da moraš z motorjem v "zelenilo".

GostilnaVera.thumb.JPG.2395e2c798d4e3ea94bf9942981805fb.JPG

Tudi v sredo, ko sva s kolegom peljala tule mimo,sta bila tule parkirana 2 "lesarja"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Lipstick pravi:

Majo fajn golaž........pa pocen je fest v primeravi z obalo....

Pa Štajerka je glavna kelnarca :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Lipstick pravi:

Majo fajn golaž........pa pocen je fest v primeravi z obalo....

Res je. Ampak samo golaž. Ostalo je bolj cenam primerno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!