Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

zajebano danes v Pakli :P

Morda je slika naslednjega: mačka in na prostem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nekje pred sezono, tako govorijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 1. 2022 ob 13:58, Lipstick pravi:

Ufff to mi je poznano delo ... ko sem bil še delovno aktiven smo to počeli po Sloveniji. Zanimiv posebno še dinamični del testa.

 

Popravljeno . Popravil Fazer03
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je malo prebrat zgodovino začetka gradnje prve lopate so " zasadili" že novembra 2005 kar davno nazaj...

Vse je bilo le predvolilno napenjanje šahovničarjev. Na koncu pa rižojedi zadevo končajo v dveh letih.

Ja tle nekje smo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da še uspe preoblikovanje Bosne po načrtu ne-papirja, in bodo Hrvati dobili ta del Bosne, pa bo ta most postal spomenik prehitrega političnega ukrepanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Darko3g said:

Samo, da še uspe preoblikovanje Bosne po načrtu ne-papirja, in bodo Hrvati dobili ta del Bosne, pa bo ta most postal spomenik prehitrega političnega ukrepanja.

Za tolele bo potrebna osvajalska vojna,  " bosanci " ne bodo dal ( se odpovedal ) tistega kosa zemlje......

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

Ampak, ali niso tam Hercegovci, sama HDZ?

ja in ... če gre ta košček zemlje Hrvaški, gre cela Republika Srbska Srbiji ... ne tako naivno gledat na "ta košček".

Naj ostane tako kot je samo da bo mir.... komaj čakam, da se vsaj do Pakle zapeljem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vam je res dolgcajt.

Dejte o  politki (in covidu) debatirat kje drugje. Tle pa o ridah, ribah pri Dinku, hladnemu pirčku v Karlobagu,...

Sam pravim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se strinjam...

 

....ampak, ko smo že pri tem.... ne vem, zakaj naši politiki niso bili za to, da se Jadranka potegne do Trsta, ko so to pred časom hoteli narediti hrvati....

....pa da ne bi potem moral skakat čez njihovo cesto do morja, bi jim lahko šenkal še obalo do Trsta..... 

...no pol pa je že bolj taprava naravna meja pri izlivu Soče v morje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zivnorc pravi:

... se strinjam...

 

....ampak, ko smo že pri tem.... ne vem, zakaj naši politiki niso bili za to, da se Jadranka potegne do Trsta, ko so to pred časom hoteli narediti hrvati....

....pa da ne bi potem moral skakat čez njihovo cesto do morja, bi jim lahko šenkal še obalo do Trsta..... 

...no pol pa je že bolj taprava naravna meja pri izlivu Soče v morje.....

zakaj Soča, naj bo raje Po, ne bit malenkosten :P (kradli so lahi, zdej pa lahko mi)

 

Drgač velja za jadransko magistralo relacija Trst-Dubrovnik vse do meje z Albanijo v dolžini 1006 kmjev.

Danes pa velja za "pravo" jadranko hrvaška cesta D8, oziroma spada med pravo jadranko od Rijeke do meje s Črno goro v dolžini 640km.

vir AMZS

ps. nismo đabe rekli Trst je naš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, DAMI34 pravi:

Drgač velja za jadransko magistralo relacija Trst-Dubrovnik vse do meje z Albanijo v dolžini 1006 kmjev.

Res je .. pol je pa Jonka naprej  ... do Grške Igumenice... pol smo pa zavili v notranjost ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

Res je .. pol je pa Jonka naprej  ... do Grške Igumenice... pol smo pa zavili v notranjost ;) 

sam barva morja je pa ista :P

ko smo šli s Kmetom v Grčijo, je nekje pri Iguementisi crknil njegov GPs. In se ustavi, ter pravi kam?

Pa smo se zadrli v en glas (jaz, Tana in Vesna) 

"morje mora bit na desni" :P

Evo..jadranka do konca Grčije :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 2. 2022 ob 14:01, DAMI34 pravi:

...od Rijeke do meje s Črno goro v dolžini 640km.

Hm, jaz sem pa skos mislil, da Kotor, Budva pa Ulcinj še spadajo pod jadranko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!