Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Danes sploh nisem vedela, da je v Hr nov zakon, da ne rabiš več tablice 🙈.
Od vseh, ki smo jih srečali do Karlobaga in nazaj, smo imele tablice jaz in dve frendici, in nekaj tujcev. 
Ostali-ali dvignjeno gor, ali spodvito spodaj ali nič sploh 😱. Niti tangic ne dajejo več gor 🙈.
Za naslednjič se bom bolje pripravila, glede na to, da smo verjetno naredile selfije v Jadranovem 🥺🥺🥺.
Aja, pa v Crikvenici menda ni več radarja na Sparu 😉😉😉.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res? Veš kaj več o tem predpisu? Že v petek sem jih veliko videl brez ali pa prelepljene. Sem rekel Wtf?

Ja, pri Sparu radarja tudi jaz nisem videl, medtem ko pri Lukoil al kaj je tista pumpa je bil obrnjen proti Crikvenici. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, KARMEN1 pravi:

Danes sploh nisem vedela, da je v Hr nov zakon, da ne rabiš več tablice 🙈.
Od vseh, ki smo jih srečali do Karlobaga in nazaj, smo imele tablice jaz in dve frendici, in nekaj tujcev. 
Ostali-ali dvignjeno gor, ali spodvito spodaj ali nič sploh 😱. Niti tangic ne dajejo več gor 🙈.
Za naslednjič se bom bolje pripravila, glede na to, da smo verjetno naredile selfije v Jadranovem 🥺🥺🥺.
Aja, pa v Crikvenici menda ni več radarja na Sparu 😉😉😉.

Zgleda, da že ene dve leti nisi bila na Jadranki... 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mende se za naslednje leto obetajo spremembe v zakonu glede teh tablic..... Tko sem slišal... nepreverjeno.... varianta rekla-kazala...

... in ja... tut jaz nisem našel radarja pri Šparu v Crikvenici. Verjetno so ga preselili na drugo lokacijo.... bo treba počakat, da kdo objavi, kje je bil na novo foto šuting...   :P 

 

..in res mi ni jasno, kako to , da že par let to "prenašajo" "organi" na HR. Domačini (v glavnem) na polno z odprtimi auspuhi in brez tablic  čez naselja... (no ja... tut naših poznam nekaj takih)...

Če si brez tablice , plačaš (ne vem točno.... mende manj kot 100€...al je to 500kun...al nekaj takega)... če te pa dobijo s tablico, da si peljal prehitro... je pa kazen precej večja.... tko da vsi raje vozijo na polno brez tablic.

 

Najbolj mi je bilo smešno enkrat, ko pripeljem za enega čoperista.... tist "rorček" za na glavo-vrat čez tablico..... in ko ga prehitim..   :eek: , gor na motorju deda od krepkih 70+ let...   :D  ... z zapečenimi muhami na zobeh...   :D  ... niso samo mulci na SS petardah   :P  brez tablic...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si brez tablice , plačaš (ne vem točno.... Če si brez tablice , plačaš (ne vem točno.... mende manj kot 100€...al je to 500kun...al nekaj takega)... če te pa dobijo s tablico, da si peljal prehitro... je pa kazen precej večja.... tko da vsi raje vozijo na polno brez tablic.... če te pa dobijo s tablico, da si peljal prehitro... je pa kazen precej večja.... tko da vsi raje vozijo na polno brez tablic.

300 Hrk po pošti, 150 Hrk gotovina takoj na kraju dogodka ( če ti policaj izda račun ), zadnje ne vem, če še laufa, ker so nekaj govoril, da  zaradi preveč odtekanja denarja imajo namen uvest plačevnje preko " terminalov" .....

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, KARMEN1 pravi:

Danes sploh nisem vedela, da je v Hr nov zakon, da ne rabiš več tablice 🙈.
Od vseh, ki smo jih srečali do Karlobaga in nazaj, smo imele tablice jaz in dve frendici, in nekaj tujcev. 
Ostali-ali dvignjeno gor, ali spodvito spodaj ali nič sploh 😱. Niti tangic ne dajejo več gor 🙈.
Za naslednjič se bom bolje pripravila, glede na to, da smo verjetno naredile selfije v Jadranovem 🥺🥺🥺.
Aja, pa v Crikvenici menda ni več radarja na Sparu 😉😉😉.

Ni res, beograjčani so vsi imeli tablice20221015_092115.thumb.jpg.a1dbd0eb9fc15a143aa2d54fb7e88031.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beograjčani so tujci 😉😉😉.

pred 8 urami, solorider pravi:

Zgleda, da že ene dve leti nisi bila na Jadranki... 😂

Sem bila, ampak ne več tolikokrat, kot nekoč 😥😥😥

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, motom pravi:

Ni res, beograjčani so vsi imeli tablice20221015_092115.thumb.jpg.a1dbd0eb9fc15a143aa2d54fb7e88031.jpg

jop, sm vidu :D primerne magistrali :D

311454557_10208987030548377_8297090286933875977_n.thumb.jpg.9ce35fa96fbd8041fe04cb1f01a45510.jpg

ta pravi diujaki ga žgemo z original tablico..ko ima muda ima muda :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, solorider pravi:

Jezero na desni :lol1:

20221017_165242.jpg

...sej veš...

...vprašanje je enako prejšnjemu:

A si še vedno dol, al že spet?

:lol1:

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo jutri dopoldan dol? Štartam iz Štajerskega konca, pa čez Delnice. Ne spadam pa med projektile, tako da nekaj malega selekcije je že potrebne 🙂

Popravljeno . Popravil vinnie38
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

Jaz v četrtek, ali petek.

Poglej malo Windy, mislim, da bo burja.

Zaenkrat kaže slabo ja, za jutri in četrtek. Konec tedna pa itak dež 😐

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 10. 2022 ob 15:35, KARMEN1 pravi:

Jaz v četrtek, ali petek.

Poglej malo Windy, mislim, da bo burja.

Lahko bi že danes!

20221019_153820.jpg

20221019_153810.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, vinnie38 pravi:

Za danes torej burja, jutri okrog poldneva bi naj začelo popuščati. Nov plan torej...jutri dol, v petek nazaj 🙂

Jutri dol, jutri nazaj 🤗.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 10/17/2022 at 5:49 PM, DAMI34 said:

ta pravi diujaki ga žgemo z original tablico..ko ima muda ima muda :D

 

taku….👏💪👏..vsi ostali so pickice…😆

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Satao pravi:

taku….👏💪👏..vsi ostali so pickice…😆

Ko voli nek izvoli 🙂

pred 49 minutami, KARMEN1 pravi:

Jutri dol, jutri nazaj 🤗.

Z naše obale gre, iz Štajerske malo težje 🙂 Srečno...morda se pa srečamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!