Jump to content
  • Sign Up

• Zadnje objave na forumu

• Kričač
      Zanimivo se mi zdi, kako se v teh časih še vedno vam da ukvarjat s temi gmap fajli in odklepanjem, ter prenašanjem img v napravo. Predvsem zanimivo je to, kako imajo nekateri hude motorje, nima pa 600€ za eno gps napravo z LM varjanto.
    • KLE 500
      Zdravo Bizkit,   KLE je bolj skromen z opremo ima pa na krmilu tanko vodoravno cevko, ki je priročna za dodajanje manjkajoče opreme (merilci temp.,ura,....) in tudi GPS nosilca.   Na tem delu sem dodal alu ploščico, na kateri je vse kar potrebujem na poti, vklop/izklop stikal mogoč  z rokavico. Tam je tudi GPS nosilec, skrit za vizirjem in ne moti pogleda na števce. Če želiš slikico, kako izgleda, mi javi, lp    
    • Whiskey
      Sem mislil karto CNEUNTU 2021.10, gmap verzijo. Da si naložim v PC in izvozim img v gps.
    • BRANE
      Sem pelal versisa 1000 malo.  Lepo se pelje,  ne čuti člouk teže,  agregat perfekten,  lahko vozi v 6. Od 50 pa do konca.  V ovinke lepo pada,  vetrna zaščita ok.  Motijo me premajhne številke na digitalnem šteucu,  neke čudne vibracije v nekem območju vrtljajev.. Sicer minimalne,  ampak so.  Sedež bi lahko bil boljši,  širši. Lowcoast elementi na njemu (menjalna tačka,  bremza...).  Afrika 1000 mi je kljub precej švohnejšemu in bolj cukajočemu agregatu boljša izbira (glede na mojo enduro naravnanost). Vseeno lahko komot rečem,  da je versys 1000 zelo dober motor-  za razliko od 650 tke. 
    • RobiRoberto
      Ker sem bil na Lošinju že veeelikokrat  , na Lastovem pa še nisem bil  , bom letos kampiral kar na Lastovu ...  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!