Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Danes sem na Trojanah videl rešitev za vse vas, ki bi radi šli pod Velebitom, pa vas burja moti. Motor na prikolico, v prikolico par kanistrov z vodo na levo stran za dol, pa po gasu. V primeru snega pri nas pa bi tudi tako šlo do morja.

Da se pri nakladanju prekolica ne bo nagibala, uporabite stransko dvižno podporo.

image1 (17).jpeg

image2 (10).jpeg

image3 (3).jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem precekiral za radarje ampak me zanima ali obstaja tudi kaj za telefon?

2. Koliko casa ponavadi traja da pride "vsiljena posta" :)?

Danes sem bil na relaciji Dubrovnik-Zadar pa ga ni junaka po naseljih da se drzi omejitev.. 70+ vecinoma casa vsi.. Avti in motorji. Sem kar malo zaskrbljen :/ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, gradbenik pravi:

Sem precekiral za radarje ampak me zanima ali obstaja tudi kaj za telefon?

2. Koliko casa ponavadi traja da pride "vsiljena posta" :)?

Danes sem bil na relaciji Dubrovnik-Zadar pa ga ni junaka po naseljih da se drzi omejitev.. 70+ vecinoma casa vsi.. Avti in motorji. Sem kar malo zaskrbljen :/ :)

jp, prav vse maš tukaj:

https://motosvet.com/tabla/forum/73-gps-zadevščine/

za pošto pa lahko traja tudi več kot pol leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, a79 said:

Cesta od Josipdola do Senja je poezija, naprej do Karlobaga pa je se boljs.. Na Jadranki ze nekaj casa nism bil, pa mi je zdele zal, da ne grem veckrat.

Ti bom kar tukaj komentiral, da ne smetim med vtisi. Do Karlobaga je zame skoraj malo prehitra... od Karlobaga naprej pa vrhunska.. naslednjič potegni še nekaj ovinkov naprej, ne bo ti žal :D  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, XTR pravi:

Ti bom kar tukaj komentiral, da ne smetim med vtisi. Do Karlobaga je zame skoraj malo prehitra... od Karlobaga naprej pa vrhunska.. naslednjič potegni še nekaj ovinkov naprej, ne bo ti žal :D  

Bi rade volje tud dans potegnu, sam je blo treba se domov pridt. Je vrocina naredila svoje, sm kar zmatran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, vuk76 pravi:

Kak se vam zdi tale ruta: https://goo.gl/maps/nwSKEAUqxbP2 ? Malo sem se navelical Dvor-Kocevje in cez Delnice se vozit pa potem preko Novega Vinodolskega do Senja? Ce ma kdo se kaksno idejo kar na dan z njo? Hvala.

Seveda, odsek preko Jezeran je super, šel tudi danes nazaj po tej poti. Samo en malo nasvet. Med Bosiljevim in Generalskim Stolom je smotana cesta bogu iza nogu, asfalt gladek in vsak drugi ovinek pesek. Ampak ajde, če je res cajt, grem tudi ta odsek, sicer ti pa svetujem, da greš v Bosiljevem na AC do prvega izvoza za Ogulin. Vožnja traja slabih 10 minut, stane 8kn in si že na lepi trasi za Josipdol, Jezerane, Žuta lokva.

Še eno opozorilo vsem, ki se boste morda jutri vzpenjali od Senja proti Žuti lokvi. Ena pederčina je za sabo fino puščala mastno sled in to v presledkih vse do vrha....že spodaj skoraj padel na enem mastnem ovinku :angryrant1:

Še dobro da češka guma ne ve, kaj je olje na cesti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalaprava said:

Seveda, odsek preko Jezeran je super, šel tudi danes nazaj po tej poti. Samo en malo nasvet. Med Bosiljevim in Generalskim Stolom je smotana cesta bogu iza nogu, asfalt gladek in vsak drugi ovinek pesek. Ampak ajde, če je res cajt, grem tudi ta odsek, sicer ti pa svetujem, da greš v Bosiljevem na AC do prvega izvoza za Ogulin. Vožnja traja slabih 10 minut, stane 8kn in si že na lepi trasi za Josipdol, Jezerane, Žuta lokva.

Še eno opozorilo vsem, ki se boste morda jutri vzpenjali od Senja proti Žuti lokvi. Ena pederčina je za sabo fino puščala mastno sled in to v presledkih vse do vrha....že spodaj skoraj padel na enem mastnem ovinku :angryrant1:

Še dobro da češka guma ne ve, kaj je olje na cesti :lol1:

Kul, hvala ti. Torej Bosiljevo-AC-izvoz Ogulin-Ostarije-Josipdol. Ce bo vreme napadem v nedeljo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!