Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

Če grejo 3 BMWji in Ducati pač nič ne sme bit prepuščeno naključjem. :closedeyes:

 

Maš različne tipe popotnikov in js pač ne grem na hojladri, ker nič v življenju ne počnem na hojladri. Zdej me pa dejte, klinc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Dugi otok je tko kul za kruzanje?

 

Z jadrnico je kar luštno... za motor dvomim.

 

Za jest je v Saliju luštno. Smo dva dni pivo jedl.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Zdej me pa dejte, klinc.

n morm, me boli glava :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če grejo 3 BMWji in Ducati pač nič ne sme bit prepuščeno naključjem. :closedeyes:

 

Maš različne tipe popotnikov in js pač ne grem na hojladri, ker nič v življenju ne počnem na hojladri. Zdej me pa dejte, klinc.

Lej preračunaj 3xbmw + 1x ducati,kej dost razen orodja pa rezervnih delov ne boste mogli sabo vzet,ostalo bo moglo bit na hojladri :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za spanje v okolici Zadra vsekakor priporočam tudi Pansion Croatia v Selinah.

 

http://pansion-croatia.com/

 

Nastanitev odlična, hrana v pansionu pa odlična!

 

Cena nočitev je okrog 25€/osebo z zajtrkom (odvisno od termina)

 

Sredi sezone, se privat nastavitve najbolj splacajo, ce nimas problema s cenkanjem. Kot sem napisal 25€ za dve osebi, motor parkiran pred hiso (imam pokrivalo in ne rabim zato garaze)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredi sezone, se privat nastavitve najbolj splacajo, ce nimas problema s cenkanjem. Kot sem napisal 25€ za dve osebi, motor parkiran pred hiso (imam pokrivalo in ne rabim zato garaze)

Kaj ga moreš pokrit :eek:  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit, jaz čist nič več ne razumem...  :kva1: pokrivalo, naslovi gostiln pa sob, pa ne pozabit vzet naslovov bencinskih, pi*** tam je res vukojebina :eek:

pa men so domačini okol Šibenika povedal, da se zadne cajte ful volkovi sprehajajo po cest, zanč je enmu clo podlasca pod avto skočla.  Pa pol je revež štopal, pa so ga skor oropal. Pismo ob morju je tut nevaren ratal, mende zdej morski psi na obalo skačejo..o bem jaz bom kar doma, tole je čist preveč zakompliciran :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobna informacija...to so šakali :ninja:

Dezinformacija....to so volkodlaki :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem nekak tkole:

 

LJ - Kočevje - magistralka - Zadar -> spanje

Zadar - Knin - Drniš - Šibenik - Split - Omiš - Makarska - Podgora -> spanje

Podgora - Pelješac - Orebič - Korčula - Vela Luka - trajekt Split - Podgora -> spanje

 

iz Podgore nekak nazaj proti LJ - še ne vem kako, predvidoma v 2 dneh, lahko Bosna included, če je cesta roadster compatible.

 

Torej s predlogi in korekcijami na plan prosim. Pa kje se splača dobro lokalno jest :) Za spanje načeloma vem.

 

Nisem reku, da je tista odlična jagnjetina v Kninu ampak, da je na odcepu z Jadranke za Murter restavracija Marin :beer2:

 

V dnevu 2 je škoda cajta vozit od Trogirja mimo Splita do Omiša. Če že greste do Knina in se ne nameravata ustavit recimo v Skradinu ali v NP Krka, bi jest podaljšal v smeri Sinja, zavil v smeri Blata na Cetini, Omiš in nazaj na Jadranko. Nazaj grede s Pelješca pa bi šel, če te že zanima Bosna, v smeri Mostarja, Sarajevo in nazaj domov.

 

p.s. Tud od Zadra do Biograda na moru imaš ob cesti bajto pr bajti. Jest sploh ne bi zavil v smeri Zadra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dezinformacija....to so volkodlaki :O

... a pa so bli taki... kosmati.. z veliiiikimi ušesi  :eek: ... pa rep ... pa ... pa zobe so kazal... pa fuuuul rjovel na IIIIAAA... IIIAAAA...

... enga tazga smo zadnič vidli na cesti.. pa smo ga kr potovkli...

smiley-violent083.gif

... kr sred ceste....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a pa so bli taki... kosmati.. z veliiiikimi ušesi  :eek: ... pa rep ... pa ... pa zobe so kazal... pa fuuuul rjovel na IIIIAAA... IIIAAAA...

... enga tazga smo zadnič vidli na cesti.. pa smo ga kr potovkli...

smiley-violent083.gif

... kr sred ceste....

Taki taki :grim zdej pa sam še čakam ,da Cufa znori in nas v štalo spodi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je že boljše!

 

Edin dnevne etape maste nekam kratke. Kt, da bi sam po gostilnah sedel :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti priporocam  v eno smer odsek-Knin-Sinj pol pa lahk na jadranko al pa v Bosno zavijes proti Mostarju (levo imas Crveno Jezero, desno pa kaskadne slapove  ala Krka-dolga prazna cesta-pa  merkaj na divjad..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to je že boljše!

 

Edin dnevne etape maste nekam kratke. Kt, da bi sam po gostilnah sedel :kava:

 

Gostilne pa servisi, sej veš ;) Pa hlajenje nog u morju k od cilindrov piha pa to...

 

Costes, hvala za info. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je s parkingom tuki?

 

Lansko leto septembra, ko smo mi bili tam, je bilo zraven nas istočasno tam še več kot 10 motorjev iz Francije. Vsi zunaj sparkirani en zraven drugega, sicer ne pod streho, ampak nič hudega jim ni bilo.

 

dsc02461.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa motor zapelješ še bolj not na dvorišče, tako da se od sprednje strani niti ne bo videl. Sicer pa je pansion v kraju Seline, ki je majhno dalmatinsko selo, tako da je strah glede česarkoli odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa born to be wild pa to? :D

sej zato poskrbijo šakali, pa volkodlaki, pa poln enih čudnih neznanih žvali... da ne govorim o lopovih no...pa bogve ve kaj wild ti lah uturijo na krožnik namest odojka....   :blush: najbolj zihr je u garaž, doma... z garminom na balanc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!